Wysoka porażka juniorów

• autor: KryniuRepok, 2011-04-10 18:18

KS "Radosan" Radomyśl - LZS Jadachy

4:1 (2:0)

Żenująco słabo zaprezentowali się dziś młodzi podopieczni Durlaka Adama, którzy przegrali dość nieoczekiwanie w Radomyślu aż 4:1. Mimo iż nasz zespół częściej przebywał w tym meczu przy piłce, to jednak nic z tego nie wynikało. W naszych akcjach dochodziliśmy najwyżej do 16 metra i tam brakowało albo dobrego podania lub celnego strzału. Gospodarze w pierwszych 45’ stworzyli sobie trzy dobre sytuacje a czego udało się im wykorzystać dwie. Najpierw chwilę zawahania obrony i naszego bramkarza wykorzystał Pakuła Dariusz; zaś drugi gol padł bezpośrednio z rzutu wolnego wykonywanego z odległości ok. 30 metrów (piłka wpadła w samo okienko). W 55’ nasze nadzieje odżyły ponieważ indywidualny rajd Mityka został przerwany dopiero w polu karnym gospodarzy, a że to przerwanie było wykonane nieprzepisowo, to sędzia wskazał na „wapno”. Do piłki ustawionej na „11 metrze” podszedł Wolan Marcin, i pewnie pokonał bramkarza. Jednak nasza radość nie trwała zbyt długo, ponieważ od 57’ gramy w osłabieniu, ponieważ Pałęczka Adam nie wytrzymał i odepchnął rywala, za co słusznie otrzymał bezpośrednio czerwoną kartkę. Na domiar złego w 68’ tracimy trzecią już bramkę. Tym razem gospodarze wychodzą z przewagą liczebną na naszą bramkę; najpierw Durtka Kamil wybronił sytuacje sam na sam, lecz przy dobitce Środka Michała był bez szans. 4’ później i jest już 4:1. Tym razem zawodnik gospodarzy Budziło Jakub ograł jednym zwodem jak dzieci Rychlickiego Piotra i Kacprzaka Łukasz, dzięki czemu znalazł się w sytuacji sam na sam z „Kamisem” i pokonał go strzelając w krótki róg. Teraz naszych juniorów czeka trzy tygodnie przerwy i miejmy nadzieję w tym czasie uda się nam poprawić wszystkie niedociągnięcia.

·         1:0 – Pakuła Dariusz 5’
·         2:0 – Chmielowiec Adrian 31’ (wolny)
·         2:1 – Wolan Marcin 55’ (karny)
·         3:1 – Środek Michał 68’
·         4:1 – Budziło Jakub 72’

LZS Jadachy: Durtka Kamil, - Mityk Bartłomiej, Kacprzak Łukasz, Niedziałek Mateusz (46’ Rychlicki Piotr), Król Tomasz (46’ Tutka Grzegorz), - Urbaniak Rafał, Wolan Marcin, Pałeczka Adam, Skiba Karol, - Durtka Bartłomiej (c), Sędyka Karol,