Sport.pl

Aktualności

Podsumowanie 17 kolejki

• autor: KryniuRepok, 2010-04-26 20:49

Lider z Dąbrowicy nie zwalnia tempa. Tym razem udało im się pokonać outsidera rozgrywek, zespół z Wielowsi 5:0, choć do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. Duży udział w wygranej „Strzelca” miał Polek Jan, który strzelił w tym meczu klasycznego hattricka. Po porażce i remisie w końcu udało się wygrać piłkarzom z Kępia Zaleszańskiego. Wynik może skromny bo tylko 1:0, ale dla Kempian liczą się trzy punkty które pozwalają im jeszcze myśleć o zajęciu pierwszego miejsca w tabeli. O sporym pechu w tym meczu mogą mówić goście ze Skopania, którzy wpakowali sobie piłkę do własnej bramki, wyręczając w ten sposób miejscowych. Po tej porażce, drużyna „Wisanu” spadła na przedostatnie miejsce w tabeli. Aż 13 goli zobaczyli kibice zgromadzeni na stadionie w Jadachach, gdzie miejscowy LZS pokonał bez problemów wyżej notowanego rywala z Kopci 9:4. Dzięki temu zwycięstwu, nasza drużyna awansowała z 7 na 6 pozycję. Niespodziewanym wynikiem zakończył się mecz w Hadykówce, gdzie miejscowa „Ceramika” pokonała „Sokoła” Sokolniki 3:2, choć to do przerwy goście wygrywali 2:0. Wynik ten ukazuje nam, że Hadykówka na swoim stadionie jest nieobliczalna i że każdemu może tam powinąć się noga. Cenne zwycięstwo odnieśli piłkarze z Knapów, dla których było to pierwsze zwycięstwo tej wiosny. Tak samo w rundzie jesiennej „Kolejarz” odniósł pierwsze zwycięstwo dopiero z Zaklikowem. Grająca z nożem na gardle drużyna z Kotowej Woli uporała się z Ocicami, pokonując ich OKS 3:1, chociaż do przerwy lepsi byli przyjezdni. Jedynym pojedynkiem które zakończyło się remisem, był mecz w Skowierzynie, gdzie miejscowa „Unia” zremisowała bezbramkowo z „Jeziorakiem” Chwałowice.