Brak aktywnych ankiet. |
Klasa Okręgowa » Stalowa Wola | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 107, wczoraj: 54
ogółem: 3 370 957
statystyki szczegółowe
"A" Klasa - seniorzy
Korona Majdan Królewski
Jeziorak Chwałowice
Czarni Lipa
LZS Wydrza
Koniczynka Ocice
Unia Skowierzyn
Sokół Sokolniki
OKS Wielowieś
Kolejarz Knapy
"A" Klasa - juniorzy
"B" Klasa - seniorzy
GKS "Korona" Bojanów
UKS "Wspólnota" Serbinów
PKS "Wisła" Baranów Sandomierski
KS LZS Krzątka
LZS "Transdżwig" Stale
LZS "Płomień" Chmielów
Junior Zakrzów
LKS Tarnowska Wola
"B" Klasa - juniorzy
PKS "Wisła" Baranów Sandomierski
Inne:
"Wisan" Skopanie
90 minut
Podokręg Stalowa Wola
"Stal" Nowa Dęba
KS "Siarka" Tarnobrzeg
OSP Jadachy
• LZS „Jeziorak”
Chwałowice – KS „Wisan” Skopanie 0:0
LZS „Jeziorak”
Chwałowice |
KS „Wisan”
Skopanie |
Piotr Żak – Oskroba Andrzej Gąsiorowski Krystian, Majewski Andrzej, Kurkiewicz Paweł, Kurkiewicz Grzegorz Tinc Łukasz Oskroba Piotr Nowiński Paweł, Oźga Krzysztof Wydra Paweł, |
Kryszpin Tomasz, - Drożdżał Jacek, Pluta Wojciech, Dąbrowski Mariusz Jarosz Mateusz, Trzeciak Łukasz Serafin Marcin, Durda Paweł, Lis Marcin Rzeźwicki Dawid Lis Krzysztof, |
Bramki: |
Bramki: |
Kartki:
- Majewski Andrzej |
Kartki: |
Walski Kazimierz (główny) Jeż
Krzysztof, Witrykus Paweł (liniowi) |
• LZS „Łęg” Kopcie – LKS „Sokół” Sokolniki 0:1 (0:0)
LZS „Łęg” Kopcie |
LKS „Sokół”
Sokolniki |
Żarkowski Zbigniew – Puzio Paweł, Żarkowski Stanisław, Konefał Kamil, Kopeć Marcin, Deptuch Stanisław, Żołdak Damian, Dul Mateusz, Majdański Piotr Gucwa Mateusz, Żarkowski Sylwester, |
Czerepak Marek – Pikus Dawid, Duma Paweł, Bożek Łukasz, Pikus Piotr, - Turbiarz Bartłomiej, Surma Sebastian, Tarnowski Rafał Grądziel Paweł Cąpała Piotr Samołyk Piotr |
Bramki: |
Bramki: 0:1 – Samołyk Piotr 67’ |
Kartki: |
Kartki: |
Wilk Tomasz (główny) Lasota
Stanisław, Tomczyk (liniowi) |
•
KS „Sanna” Zaklików – LKS „Ceramika” Hadykówka 2:0 (1:0)
KS „Sanna”
Zaklików |
LKS „Ceramika”
Hadykówka |
|
|
Bramki: 1:0 - Gugała Patryk 13' 2:0 - Trela Rafał 87' |
Bramki: |
Kartki: |
Kartki: |
Sławek Daniel (główny) Jeż
Arkadiusz, Wolan Franciszek (liniowi) |
•
OKS „Koniczynka” Ocice – LZS „Kempus” Kępie Zaleszańskie 2:1 (0:1)
OKS „Koniczynka”
Ocice |
LZS „Kempus”
Kępie Zaleszańskie |
Nowak Łukasz, - Bila Mateusz, Dziadura Łukasz, Zych Grzegorz, Stadnicki Piotr, - Wanarski Kamil Ordon Łukasz, Malarz Wojciech, Wójcik Rafał, - Wójcik Marcin, Perła Kamil |
Iberle Marcin, - Foltarz Mariusz, Cygan Robert Jarosz Robert, Idec Grzegorz, - Surma Adam, Mączka Łukasz , Mączka Mateusz Nabrzyski Hubert Latawiec Dawid, Gardy Piotr |
Bramki: 1:1 – Ordon Marcin 51’ 2:1 – Wójcik Marcin 66’ |
Bramki: 0:1 – Latawiec Dawid 33’ |
Kartki:
- Bila Mateusz
- Perła Kamil |
Kartki: |
Nowak Patryk (główny) Krycia
Marcin, Wesołowski (liniowi) |
•
LZS „Strzelec” Dąbrowica – LZS Jadachy 5:0 (0:0)
• Mecz
w Baranowie Sandomierskim
LZS „Strzelec”
Dąbrowica |
LZS Jadachy |
Grdeń Marcin – Dudek Dariusz, Ścipień Michał, Dudek Michał, Chmielowic Janusz Rożnowski Mariusz Rożnowski Łukasz, Tworek Rafał Ortyl Grzegorz, - Krasowski Sylwester Polek Jan, |
Łagowski Mariusz, - Tomczyk Krzysztof, Grdeń Wojciech Bałata Piotr, Grdeń Jerzy, - Tomczyk Marcin, Wolan Grzegorz Durlak Adam, Mityk Witold, - Zbyrad Zbigniew Niedziałek Kamil, |
Bramki: 1:0 - Rożnowski Mariusz 11' (z wolnego) |
Bramki: |
Kartki: |
Kartki: |
Ordon Zbigniew (główny) Grdeń
Jan, Kędzia Henryk (liniowi) |
• LZS „Unia” Skowierzyn – LZS „Kolejarz” Knapy 2:0 (0:0)
LZS „Unia”
Skowierzyn |
LZS „Kolejarz”
Knapy |
Chmura Konrad, - Mączka Rafał Turek Szymon, Łakwa Mateusz, Bijak Piotr, - Zając Artur Gajda Damian Sułowski Szymon, Mączka Przemysław, - Czok Rafał, Madej Ryszard |
Marek Grzegorz, - Trela Łukasz, Wójciak Adam, Leśniak Mariusz Ruła Damian, - Czechura Michał Obara Andrzej, Durda Krzysztof, Ruła Krzysztof Czechura Piotr, Polek Kamil, |
Bramki: 1:0 – Malinowski Sylwester 53’ 2:0 – Czok Rafał 53’ |
Bramki: |
Kartki:
- Gajda Damian
- Madej Ryszard |
Kartki: |
Rolek Sylwester (główny) Mazgaj
Stanisław, Sworeń Jan (liniowi) |
• OKS Wielowieś – LZS „Truck” Kotowa Wola 1:2 (0:1)
OKS Wielowieś |
LZS „Truck”
Kotowa Wola |
Bożek Mateusz Surmacz Szczepan, Stachowicz Łukasz, Banasiak Andrzej, Baran Krzysztof, - Kruk Łukasz, Sadok Piotr, Dziedzic Dariusz, Dul Paweł 46’ Kruk
Wojciech,- Róg Łukasz Kryszczyński Jarosław, |
Tutak
Grzegorz – Tworzydło
Daniel, Kułaga
Damian, Rychlak
Wojciech, Biłejszys
Piotr – Idec
Adrian, Idec
Kamil, Idec
Michał Korzonek Marcin
– Kopeć
Rafał, Idec
Damian, |
Bramki: 1:2 – Kruk Łukasz 77’ (karny) |
Bramki: 0:1 – Korzonek Marcin 4’ 0:2 – Idec Michał 59’ |
Kartki:
- Dziedzic Dariusz
- Kruk Wojciech
- Kryszczyński Jarosław |
Kartki:
- Idec Michał
- Chwieja Mariusz |
Majka
Sławomir (główny) Niuchaj
Ryszard, Trójniak Mirosław (liniowi) |
Jeżeli koś posiadał by strzelców bramek oraz składy z meczu Zaklikowa z Hadykówką to niech pisze w komentarzach lub na gg: 4818688
|
LKS Tarnowska Wola | 9:0 | LZS Jadachy |
2019-08-25, 13:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 2 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 3 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.