Brak aktywnych ankiet. |
Klasa Okręgowa » Stalowa Wola | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 343, wczoraj: 54
ogółem: 3 371 193
statystyki szczegółowe
"A" Klasa - seniorzy
Korona Majdan Królewski
Jeziorak Chwałowice
Czarni Lipa
LZS Wydrza
Koniczynka Ocice
Unia Skowierzyn
Sokół Sokolniki
OKS Wielowieś
Kolejarz Knapy
"A" Klasa - juniorzy
"B" Klasa - seniorzy
GKS "Korona" Bojanów
UKS "Wspólnota" Serbinów
PKS "Wisła" Baranów Sandomierski
KS LZS Krzątka
LZS "Transdżwig" Stale
LZS "Płomień" Chmielów
Junior Zakrzów
LKS Tarnowska Wola
"B" Klasa - juniorzy
PKS "Wisła" Baranów Sandomierski
Inne:
"Wisan" Skopanie
90 minut
Podokręg Stalowa Wola
"Stal" Nowa Dęba
KS "Siarka" Tarnobrzeg
OSP Jadachy
Już za niespełna tydzień (3 kwiecień – Wielka Sobota), po ok. 5 miesiącach przerwy, ruszą na nowo rozgrywki „A” klasy, grupy stalowowolskiej II. Z tego to powodu postanowiłem przygotować dla was coś w rodzaju: „Vademecum „A” klasy – czyli druga grupa stalowowolska”.
Więcej w rozwinięciu newsa >>>
Tak więc runda rewanżowa która potrwa ok. 3 miesiące, zapowiada się naprawdę interesująco. Tak na dobrą sprawę o awans do klasy „Okręgowej” powalczą dwa zespoły: LZS „Strzelec” Dąbrowica i LZS „Kempus” Kępie Zaleszańskie – oba zespoły na półmetku rozgrywek mają 9 punktów przewagi nad trzecim zespołem z Sokolnik. Jednak nie jest powiedziane, że ktoś z grupy pościgowej nie włączy się do rywalizacji o awans. Równie interesująco przedstawia się walka o utrzymanie w lidze, z której spadają bezpośrednio dwa zespoły, a kolejne dwie drużyny grają baraż o utrzymanie. Tak więc do ostatniej kolejki powinna trwać walka o ligowy byt, gdyż poziom ligi na dzień dzisiejszy jest wyrównany. Między ostatnią Wielowsią a trzecim w tabeli „Sokołem” z Sokolnik jest 11 punktowa różnica. Ukazuje nam to, że każdy punkt zdobyty w lidze może być na wagę utrzymania się w gronie „A” klasowców, więc rozgrywki przedstawiają się nam naprawdę interesująco. A jak będzie to przekonamy się już za ok. 3 miesiące. Wtedy to poznamy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania.
Poniżej chciałbym przedstawić Wam charakterystykę każdego z „A” klasowych zespołów występujących w naszej grupie:
_______________________________________________________________________________________
1.
LZS „Strzelec”
Dąbrowica
· Rok założenia: 1953
· Barwy: zielono-czarne
· Adres: brak danych
· WWW: http://strzelecdabrowica.y0.pl/
Prezes:
Byczek Łukasz,
Trener:
Grdeń Marcin,
Bramkarze:
Grdeń Marcin,
Barszczewicz Maciej,
Obrońcy:
Ścipień Michał,
Chmielowiec Janusz,
Smykla Kamil,
Krasowski Kamil,
Bojda Wojciech,
Dudek Dariusz,
Lulek Grzegorz,
Pomocnicy:
Dudek Michał,
Ortyl Grzegorz,
Ścipień Łukasz
Rożnowski Łukasz,
Rożnowski Mariusz,
Krasowski Sylwester,
Napastnicy:
Polek Jan,
Tworek Rafał,
Ślęzak Patryk,
Przybyli:
Ślęzak Patryk (PKS „Wisła” Baranów Sandomierski),
Turbiarz Dominik (OKS "Iskra" Sobów),
Boś Marcin (MKS "Stal" Nowa Dęba),
Pasek Andrzej (wznowił treningi),
Róg Piotr (wznowił treningi),
Ubyli:
_______________________________________________________________________________________
2.
LZS „Kempus”
Kępie Zaleszańskie
· Rok założenia: 1948
· Barwy: czarno-biało-zielone
· Adres: Kępie Zaleszańskie, 39-431
Zaleszany
· WWW: http://kempus.futbolowo.pl/
Prezes:
Krasoń Tomasz,
Trener:
Surma Adam,
Bramkarze:
Iberle Marcin,
Mączka Wojciech
(1991),
Obrońcy:
Ciesiołkiewicz Wiktor (1976),
Turek Karol
(1982),
Jarosz Robert
(1979),
Foltarz Mariusz
(1987),
Mączka Łukasz
(1989),
Mączka Mateusz,
Pomocnicy:
Mączka Paweł
(1986),
Surma Adam
(1978),
Wolak Krystian
(1990),
Nabrzyński Hubert (1992),
Idec Grzegorz
(1981),
Gorczyca Łukasz
(1986),
Samołyk Kamil
(1987),
Marzec Piotr
(1979),
Urbaniak Mateusz,
Kurkiewicz Dominik,
Stefański Marcin,
Napastnicy:
Gardy Piotr
(1985),
Latawiec Dawid
(1979),
Czernecki Paweł
(1992),
Mączka Damian,
Przybyli:
Mączka Damian (LZS "Truck" Kotowa Wola),
Mączka Mateusz (LZS "Truck" Kotowa Wola),
Cygan Robert (PKS "Emaus" Gorzyce),
Stefański Marcin (LZS "Płomień" Trześń),
Ubyli:
Idec Damian (PKS „Emaus”
Gorzyce)
Mazur Paweł (PKS „Emaus”
Gorzyce)
_______________________________________________________________________________________
3.
LKS „Sokół”
Sokolniki
· Rok założenia: 1966
· Barwy: niebiesko-biało-czerwone
· Adres: Zastawie 10, 98-420 Sokolniki
· WWW: http://sokolsokolniki.futbolowo.pl/
Prezes:
Rękas Bogusław,
Trener:
Łysiak Damian,
Bramkarze:
Czerepak Marek,
Obrońcy:
Duma Paweł (30.06.1987),
Kaldon Piotr
(03.11.1978),
Hałka Krzysztof,
Kasak Krystian
(03.10.1986),
Bożek Łukasz
(22.12.1982),
Galek Przemysław (19.01.1981),
Pikus Dawid,
Pomocnicy:
Robak Przemysław (22.05.1988),
Wdowiak Mariusz (01.09.1982),
Rękas Marcin (13.02.1990),
Grądziel Paweł,
Wolak Dariusz (15.01.1982),
Turbiarz Bartłomiej,
Pikus Piotr,
Surma Sebastian,
Tarnowski Rafał,
Napastnicy:
Myszka Marcin
(01.01.1982),
Cąpała Piotr
(26.10.1990),
Kasak Paweł,
Czerwiński Ernest,
Samołyk Piotr,
Przybyli:
Tarnowski Rafał (GKS
„Tłoki” Gorzyce),
Surma Sebastian (GKS
„Tłoki” Gorzyce),
Czerwiński Ernest (GKS
„Tłoki” Gorzyce),
Galek Przemysław (LZS „Unia” Skowierzyn),
Pikus Dawid (GKS Świniary),
Ubyli:
Sulowski Szymon (LZS „Unia” Skowierzyn),
Elżakowski Piotr (LZS "Zbydniowianka" Zbydniów),
Szewc Marcin (LZS Furmany),
Bożek Mateusz (OKS Wielowieś),
_______________________________________________________________________________________
4.
LZS „Łęg” Kopcie
· Rok założenia: 1982
· Barwy: czarno-niebieskie
· Adres: Kopcie 119, 36-121 Wilcza Wola
· WWW: http://legkopcie.futbolowo.pl/
Prezes:
Maciąg Zbigniew,
Trener:
Brak,
Bramkarze:
Żarkowski Zbigniew (1968),
Obrońcy:
Puzio Paweł
(1986),
Tereszkiewicz Grzegorz (1989),
Żarkowski Stanisław,
Konefał Kamil
(22.01.1991),
Kwaśnik Krzysztof (1990),
Żołdak Paweł,
Kosek Mariusz,
Byczek Kamil
(19.07.1993),
Kopeć Łukasz,
Kobylarz Łukasz,
Pomocnicy:
Deptuch Stanisław (1991),
Sudoł Maksymilian (1991),
Wasyleczko Damian,
Żołdak Damian
(1983),
Dul Mateusz (05.12.1992),
Majdański Piotr,
Tęcza Rafał,
Gucwa Mateusz,
Kowal Kamil,
Napastnicy:
Byczek Arkadiusz (02.12.1991),
Magda Dariusz,
Żarkowski Sylwester,
Przybyli:
Ubyli:
Ozga Tomasz (CWKS
„Resovia” Rzeszów – juniorzy),
_______________________________________________________________________________________
5.
KS „Sanna”
Zaklików
· Rok założenia: 1935
· Barwy: czerwono-żółte
· Adres: Lubelska 9, 37-470 Zaklików
· WWW: http://sanna-zaklikow.futbolowo.pl/
Prezes:
Pankowski Mirosław,
Trener:
Nieradka Wojciech,
Bramkarze:
Obrońcy:
Pomocnicy:
Napastnicy:
Przybyli:
Ubyli:
_______________________________________________________________________________________
6.
LZS „Jeziorak”
Chwałowice
· Rok założenia: 1993
· Barwy: biało-czarne
· Adres: Chwałowice, 37-455 Radomyśl
· WWW: http://jeziorakchwalowice.futbolowo.pl/
Prezes:
Węska Tomasz,
Trener:
Sobiło Sławomir,
Bramkarze:
Dudka Mariusz,
Fietko Mariusz,
Żak Piotr,
Obrońcy:
Kocurek Mateusz,
Oskroba Andrzej,
Majewski Andrzej (27.11.1988),
Fietko Konrad,
Górniak Bartłomiej,
Rybak Karol,
Gąsiorowski Krystian,
Kurkiewicz Paweł,
Oskarba Piotr,
Sobiło Sławomir,
Węzka Adrian,
Pomocnicy:
Nowiński Paweł,
Tinc Łukasz,
Kurkiewicz Tomasz,
Kurkiewicz Grzegorz,
Kawęcki Dawid
(1991),
Suszek Rafał
(02.04.1993),
Napastnicy:
Wydra Paweł
(1991),
Oźga Krzysztof
(14.02.1991),
Ziółkowski Paweł,
Przybyli:
Ziółkowski Paweł (wznowił treningi),
Żak Piotr (KS "Sokół" Nisko),
Ubyli:
Dziura Albert (KS „Olimpia”
Pysznica),
_______________________________________________________________________________________
7.
LZS Jadachy
· Rok założenia: brak
· Barwy: niebiesko-czarno-zielone
· Adres: Jadachy 355, 39-442 Chmielów
· WWW: http://lzsjadachy.futbolowo.pl/
Prezes:
Durtka Andrzej,
Trener:
Durlak Adam,
Bramkarze:
Łagowski Mariusz,
Durtka Kamil
(16.10.1992),
Obrońcy:
Grdeń Wojciech (20.04.1982),
Grdeń Jerzy (01.02.1986),
Bałata Piotr (18.01.1984),
Gołąbek Marcin (09.08.1989),
Zaliński Karol (04.08.1981),
Sudoł Damian
(13.06.1991),
Kowalik Sebastian,
Pomocnicy:
Tomczyk Marcin (01.04.1987),
Tomczyk Krzysztof (09.06.1988),
Durtka Bartłomiej (02.10.1992),
Marek Łukasz
(11.04.1992),
Durlak Adam (14.12.1980),
Mityk Witold (24.02.1989),
Bałata Grzegorz (03.10.1983),
Napastnicy:
Niedziałek Kamil (07.01.1991),
Witkowski Grzegorz (17.01.1991),
Wolan Grzegorz (07.02.1988),
Zbyrad Zbigniew (22.07.1982),
Gaweł Michał,
Kurzymski Patryk (19.07.1990),
Przybyli:
Gaweł Michał (MKS "Stal" Nowa Dęba),
Kurzymski Patryk (MKS "Stal" Nowa Dęba),
Ubyli:
Marek Tomasz (MKS „Stal”
Nowa Dęba – Juniorzy młodsi),
_______________________________________________________________________________________
8.
LZS „Kolejarz” Knapy
· Rok założenia: 1987
· Barwy: biało-niebieskie
· Adres: brak danych
· WWW: http://kolejarzknapy.futbolowo.pl/
Prezes:
Wójciak Adam,
Trener:
Łukawski Mariusz,
Bramkarze:
Durda Zenon
(01.01.1970),
Marek Grzegorz,
Obrońcy:
Obara Zenon,
Wójciak Adam
(1981),
Ruła Damian,
Syska Kamil,
Leśniak Mariusz,
Smykla Kamil,
Smykla Maciej,
Ruła Grzegorz,
Smykla Piotr,
Pomocnicy:
Ruła Krzysztof,
Brodecki Maciej,
Trela Łukasz,
Ruła Dariusz,
Obara Andrzej,
Durda Krzysztof,
Marur Michał,
Napastnicy:
Węcowski Grzegorz,
Czechura Piotr,
Syska Marcin,
Mazur Łukasz,
Polek Kamil,
Przybyli:
Obara Zenon (wznowił
treningi)
Ubyli:
Wójciak Karol (KS „Tempo”
Cmolas)
_______________________________________________________________________________________
9.
KS „Wisan”
Skopanie
· Rok założenia: 1955
· Barwy: niebiesko-biało-zielone
· Adres: Skopanie 317, 39-451 Skopanie
· WWW: http://kswisan.cba.pl/
Prezes:
Pelczar Jan,
Trener:
Hynowski Janusz
Bramkarze:
Kryszpin Marcin
(25.08.1985),
Kryszpin Tomasz
(09.09.1987),
Ślęzak Paweł (24.09.1991),
Obrońcy:
Dąbrowski Mariusz (23.05.1986),
Drożdżal Jacek
(26.02.1987),
Durda Paweł
(1982),
Kubiak Krzysztof (19.11.1984),
Mitka Piotr
(27.06.1991),
Sudół Mateusz
(27.02.1987),
Pluta Wojciech,
Pomocnicy:
Hynowski Marcin
(08.12.1986),
Serafin Marcin
(14.11.1990),
Trzeciak Łukasz
(13.07.1989),
Bąba Piotr (29.06.1989),
Jarosz Mateusz
(20.09.1991),
Partyka Sławomir (15.02.1984),
Rup Damian (25.09.1987),
Rzeźwicki Dawid
(1992),
Napastnicy:
Lis Krzysztof (10.10.1991),
Pluta Tomasz
(18.05.1989),
Trzaska Łukasz
(18.02.1990),
Ciołek Wojciech
(20.04.1988),
Lis Marcin
(08.11.1990),
Raś Piotr
(13.07.1993),
Stępień Marcin
(12.11.1992),
Przybyli:
Pluta Wojciech (wznowił
treningi)
Ubyli:
_______________________________________________________________________________________
10.
OKS „Koniczynka”
Ocice
· Rok założenia: 1994
· Barwy: biało-niebieskie
· Adres: Ocicka, 39-400 Tarnobrzeg
· WWW: http://koniczynkaocice.futbolowo.pl/
Prezes:
Nowak Jan,
Trener:
Kaput Józef,
Bramkarze:
Nowak Łukasz,
Lis Łukasz,
Obrońcy:
Zych Grzegorz,
Wójcik Rafał,
Bila Mateusz,
Bogacz Adrian,
Lubera Tomasz,
Mierzejewski Michał,
Pomocnicy:
Dziadura Łukasz,
Stadnicki Piotr,
Ordon Łukasz,
Wanarski Kamil,
Olszowy Karol,
Jadach Marcin,
Malarz Wojciech,
Napastnicy:
Wójcik Marcin,
Bokwa Łukasz,
Ordon Marcin,
Perła Kamil,
Ryznar Dominik,
Przybyli:
Lis Łukasz (OKS "Junior" Zakrzów),
Perła Kamil (wznowił treningi),
Ryznar Dominik (wolny transfer),
Olszowy Karol (SkyBoys - sandomierska liga amatorska),
Mierzejewski Michał (SkyBoys - sandomierska liga amatorska),
Ubyli:
_______________________________________________________________________________________
11.
LKS „Ceramika”
Hadykówka
· Rok założenia: 2002
· Barwy: czerwono-białe
· Adres: Hadykówka 105a, 36-105 Cmolas
· WWW: brak
Trener:
Bramkarze:
Obrońcy:
Pomocnicy:
Napastnicy:
Przybyli:
Ubyli:
Pogoda Artur (MKS „Stal” Nowa Dęba),
_______________________________________________________________________________________
12.
LZS „Unia”
Skowierzyn
· Rok założenia: 1956
· Barwy: żółto-czarne
· Adres: Skowierzyn, 39-431 Zaleszany
· WWW: http://uniaskowierzyn.futbolowo.pl/
Prezes:
Łepski Waldemar,
Trener:
Bożyk Piotr,
Bramkarze:
Chmura Konrad
(27.04.1985),
Obrońcy:
Chciuk Dawid
(1988),
Małys Piotr
(1976),
Łakwa Mateusz,
Bijak Piotr (1987),
Wrzosek Kamil,
Turek Szymon (1988),
Borowik Bartłomiej,
Gajda Damian,
Mączka Rafał,
Pomocnicy:
Myszka Przemysław (1989),
Madej Ryszard (1983),
Baran Damian,
Partyka Damian,
Dybus Michał (1988),
Karbowniczek Dariusz (1986),
Zając Artur (1987),
Czok Marcin (22.11.1984),
Sulowski Szymon,
Kowalenko Roman,
Stanisławski Robert,
Napastnicy:
Malinowski Sylwester (1989),
Czok Rafał (04.04.1982),
Tacikiewicz Bartłomiej,
Przybyli:
Czok Rafał (brak klubu),
Czok Marcin (brak klubu),
Sulowski Szymon (LKS
„Sokół” Sokolniki),
Turek Szymon (LZS „Płomień” Trześń),
Borowik Bartłomiej (LZS "Płomień" Trześń),
Gajda Damian (GKS "Tłoki" Gorzyce),
Kowalenko Roman (LZS "Majdan" Zbydniowski),
Mączka Rafał (KS "Czarni" Lipa),
Stanisławski Robert (z drużyny juniorów),
Tacikiewicz Bartłomiej (wznowił treningi),
Ubyli:
Klucha Grzegorz (KS „Strażak”
Przyszów),
Paterek Łukasz (KS „Strażak”
Przyszów),
Bernaś Tomasz (GKS „Tłoki”
Gorzyce),
Galek Przemysław (LKS „Sokół” Sokolniki),
Kędzia Paweł (LZS Majdan Zbydniowski),
Wolak Kamil (nie wznowił
treningów),
Tur Rafał (nie wznowił
treningów),
_______________________________________________________________________________________
· Rok założenia: 1941
· Barwy: żółto-czerwone
· Adres: Kotowa Wola 131, 39-431 Zaleszany
· WWW: http://lzs-kotowa-wola.futbolowo.pl/
Trener:
Sądej Marcin,
Komada Tomasz,
Bramkarze:
Tutak Grzegorz,
Burdzy Przemysław,
Obrońcy:
Tworzydło Daniel,
Gul Dawid,
Kułaga Damian,
Tworzydło Andrzej,
Turek Piotr,
Biłejszys Piotr,
Rychlak Wojciech,
Bielecki Marcin,
Pomocnicy:
Idec Kamil,
Idec Adrian,
Czarnecki Łukasz,
Śmigasiewicz Marcin,
Kołek Adam,
Napastnicy:
Chwieja Mariusz,
Idec Andrzej,
Szuba Czesław,
Idec Damian,
Kopeć Rafał,
Przybyli:
Rychlak Wojciech (KS „Strażak”
Przyszów),
Kułaga Damian (wznowił
treningi),
Kołek Adam (LZS Ździary),
Ubyli:
Mączka Damian (LZS "Kempus" Kępie Zaleszańskie),
Mączka Mateusz (LZS "Kempus" Kępie Zaleszańskie),
_______________________________________________________________________________________
14.
OKS Wielowieś
· Rok założenia: 1958
· Barwy: czerwono-czarne
· Adres: Grobla, 39-400 Tarnobrzeg
· WWW: http://okswielowies.futbolowo.pl/
Prezes:
Banasiak Andrzej,
Trener:
Józef Banaś,
Bramkarze:
Cieśla Paweł,
Stachowicz Szymon,
Kowalski Konrad,
Bożek Mateusz,
Obrońcy:
Ordon Michał,
Surmacz Szczepan,
Banasiak Andrzej,
Wójtowicz Przemysław,
Janeczko Krzysztof,
Stachowicz Łukasz,
Pomocnicy:
Żarów Paweł,
Róg Łukasz,
Baran Krzysztof,
Kruk Łukasz,
Łysoń Paweł,
Dziedzic Dariusz,
Węglarz Tomasz,
Stachowicz Damian,
Sadok Piotr,
Napastnicy:
Dul Paweł,
Laur Mateusz,
Sędrowicz Adrian,
Łoboda Andrzej,
Kruk Wojciech,
Ciechowicz Angelo,
Kryszczyński Jarosław,
Przybyli:
Stachowicz Łukasz (OKS
„Iskra” Sobów),
Stachowicz Damian (OKS „Iskra” Sobów),
Bożek Mateusz (LKS "Sokół" Sokolniki),
Sadok Piotr (LZS Samborzec),
Kryszczyński Jarosław (OKS "Iskra" Sobów),
Ubyli:
Grądz Bartłomiej (OKS "Junior" Zakrzów),
Sieroń Andrzej (nie wznowił treningów),
Gronek Wojciech (nie wznowił treningów),
Kańka Łukasz (nie wznowił treningów),
Majewski Marcin (nie wznowił treningów),
Kępa Grzegorz (nie wznowił treningów),
Kozioł Szczepan (nie wznowił treningów),
_______________________________________________________________________________________
Jeżeli mielibyście jakiś uwagi dotyczące zespołów, ewentualne zmiany w kadrach lub jakiś inne prośby to proszę pisać w komentarzach lub na gg: 4818688. Z góry dziękuje.
brawo krzychu dobrze ze jest ktos taki jak ty i zajmuje sie nasza strona az milo popatrzec :) pozdrawiam
Czy po zmianie czasu z zimowego na letni zmieniła się również godz treningu?
Jeżeli ktoś posiadał by dane na temat kadr Ceramiki Hadykówka lub Sanny Zaklików to nich pisze w komentarzach lub gg: 4818688. Z góry dzięki :)
przybyli również : Cygan Robert (Emaus Gorzyce), Stefański Marcin (Płomień Trześń) pozdro
Piotr Żak (Sokół Nisko) bramkarz
|
LKS Tarnowska Wola | 9:0 | LZS Jadachy |
2019-08-25, 13:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 2 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 3 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.