Wysoka porażka z II ligowcem

• autor: KryniuRepok, 2012-12-01 10:21

LZS Jadachy - KS Siarka Tarnobrzeg

3:10 (0:6)

W dniu wczorajszym nasza drużyna rozegrała sparing z II ligową Siarką Tarnobrzeg, w którym to przegrała wysoko 10:3. Wynik meczu otworzył już w 2’ nasz prezes Tomek Wolan, który strzelił „samobója” ponieważ pokonał bramkarza drużyny, której jest wychowankiem, ogólnie jeszcze w tej połowie dwukrotnie wpisał się na listę strzelców i w taki sposób skompletował klasycznego hat-tricka dla Siarki, której obecnie jest zawodnikiem. W drugiej części nasz prezes wystąpił już w naszej drużynie i tym razem 1 raz pokonał bramkarza swojej obecnej drużyny ustalając wynik meczu na 10:3.

Ze względu na dość nietypową porę rozegrania meczu w naszej drużynie wystąpiło kilku juniorów oraz 3 zawodników testowanych. Dodatkowo gościnnie wystąpił również Wilk Karol, który obecnie reprezentuje drużyny młodzieżowe Stali Rzeszów, i to właśnie ten zawodnik dwukrotnie wpisał się na listę strzelców pokonując bramkarza tarnobrzeskiej Siarki.

Wolan Tomasz, piłkarz Siarki: Zależało mi na tym by jedną połowę  zagrać w Siarce, a drugą w klubie, w którym rozpoczynałem grę w piłkę i cieszę się, że trener wyraził na to zgodę. Dla naszych chłopców było to wielkie wydarzenie, zwolnili się ze szkół żeby tylko móc zagrać przeciwko Siarce. Boisko staraliśmy się przygotować by było jak najlepsze i chyba się to udało. Fajnie, że kibice zobaczyli aż 13 goli.

• 3:10 – Wolan Tomasz 75’

LZS Jadachy: Bałata Piotr (67’ Rożek Kamil), - Wolan Rafał (26’ Zbyrad Zbigniew), Ziętek Rafał, testowany zawodnik, - Pałeczka Adam (41’ Wolan Tomasz), Tomczyk Marcin, Wolan Marcin, testowany zawodnik, Wilk Karol, - Niedziałek Kamil (73’ Urbaniak Rafał), testowany zawodnik,

Siarka Tarnobrzeg: Ćwiczak Łukasz, - Duda Arkadiusz, Beszczyński Daniel, Fall Mauhammadou, Wójcik Andrzej, - Piątkowski Jarosław, Kuranty Jacek, Stępień Konrad, Janiec Mateusz, - Cichos Łukasz, Wolan Tomasz,

Oraz: Beszczyńśki Kamil, Łękawski, Szpond Krzysztof, Wnuk Kacper, Gębalski Adrian,

Sędziował: Kosak Filip (Stalowa Wola)

Relacja z meczu dzieki: Kerlon89