Bez niespodzianki i bez szału

• autor: KryniuRepok, 2012-09-23 14:17

LZS Jadachy - LZS Kempus Kępie Zaleszańskie

4:1 (1:0)

W dniu dzisiejszym nasza drużyna pokonała Kępie Zaleszańskie 4:1. Taki wynik to jest najmniejszy wymiar kary dla Kempusa, ponieważ my bramek mogliśmy zdobyć kilka więcej (gości ratował między innymi słupek i poprzeczka). Goście dostali gola w prezencie po kontrze i błędach naszej defensywy. Gola w I połowie dla naszego zespołu zdobył Niedziałek Kamil, który wykorzystał dobre podanie od Zbyrada i lobem przerzucił bramkarza. Drugi gol dla naszego teamu padł w 73' kiedy to Witkowski Grzesiek zagrał górną piłkę w pole karne, gdzie był Wolan Marcin, który po przyjęciu piłki klatką piersiową spokojnie skierował futbolówkę do siatki. Kolejne dwa gola dla naszej drużyny są autorstwa rezerwowego dziś Grdenia Jerzego, który najpierw dobił piłkę z 5 metrów, a później wykorzystał prostopadłe podanie Tomczyka i sytuacje sam na sam z bramkarzem gości.

Za tydzień zagramy spotkanie wyjazdowe z Unią Skowierzyn.

1:0 – Niedziałek Kamil 20’ (asysta Zbyrad Zbigniew)
2:0 – Wolan Marcin 73’ (asysta Witkowski Grzegorz)
2:1 – Kurkiewicz Dominik 81’
3:1 – Grdeń Jerzy 83’ (bez asysty)
4:1 – Grdeń Jerzy 90’ (asysta Tomczyk Marcin)

LZS Jadachy: Gurdak Marek, - Bałata Piotr, Ziętek Rafał, Lasota Jakub, - Witkowski Marcin, Wolan Wojciech, Tomczyk Marcin (c), Zbyrad Zbigniew, Witkowski Grzegorz, - Wolan Marcin (76’ Grdeń Jerzy), Niedziałek Kamil,

• Komentarzy [17]
  • czytano: [1114]

autor: KryniuRepok 2012-09-23 16:53:45

Profil KryniuRepok w Futbolowo Wyniki po I połowie: Sokół Sokolniki 1:0 - Unia Skowierzyn, Kolejarz Knapy 2:2 - Strażak Przyszów

autor: KryniuRepok 2012-09-23 17:07:39

Profil KryniuRepok w Futbolowo Po połowie: Korona Majdan Królewski - 2:2 - Jeziorak Chwałowice

autor: KryniuRepok 2012-09-23 18:08:37

Profil KryniuRepok w Futbolowo Wyniki macie po prawej, jedynie Tarnowskiej mi brakuje

autor: ~anonim 2012-09-23 18:11:25

avatar super strona pozdro dla admina

autor: ~zio 2012-09-23 20:00:03

avatar panowie widzieliscie wynik Tarnowskiej Woli w Stanach oni potrafili zremisowac a my PRZEGRAC wiec TARNOWSKA gra w pilke i to zmeczu na mecz coras lepiej wiec JADACHY czeba sie wzias za GRE bo to co bylo dzis to poraszka ta GRA ten wynik to powinien byc w pierwszej polowie bes straconego gola JA JESTEM ZDIWIONY ZE MATEUSZ NIEDZIALEG NIE WYSZEDL W PIERWSZYM ALE TO JEST TRENERA SKLAD TRENER WES SOBIE TO DO SERCA BO WSZYSCY CHCA COS POGRAC NAWET TAKI FISZER PO CO SIE ONI PRZEBIERAJA TRENERZE DAJ WSZYSTKIM SZANSE POMYSL O TYM

autor: ~do zio 2012-09-23 21:05:14

avatar trener jest od wybierania skladu wiec sie nie mieszaj do tego. po to zostal wybrany - został obdarzony zaufaniem. Ma pojęcie o swojej roli w klubie. Co do mł. Murzyna - nie czuł się dziś dobrze, sam o tym wie, zresztą skład jest wypadkową obecnosci na treningach, a Piotr był na wszystkich w tym tyg. chyba. ;) a co do pierwszych Twych słów - mecz meczowi nierówny. Niedługo gramy z Tarnowską, zobaczymy jak będzie. Pozdrawiam. Aha i jeszcze jedno - nie mów co trzeba robić.

autor: KryniuRepok 2012-09-23 21:16:31

Profil KryniuRepok w Futbolowo Taka jest prawdza, że przeciwnik był słaby to i gra była słaba w naszym wykonaniu, wystarczy popatrzeć na naszą gre z Sokolnik, gdzie mimo iż przegraliśmy to graliśmy naprawdę dobry futboll (ale niestety punktów nie było a to się liczy). Dziś przede wszyskim liczyły się punkty i one zostały przez nas zdobyte. Oby więcej było takich "słabych" meczów w naszym wykonaniu i oby wszyskie były wygrane różnicą "tylko" 3 goli.

autor: ~LZS 2012-09-23 22:05:54

avatar SŁYSZELISCIE O TEJ BÓJCE W MAJDANIE??

autor: ~anonim 2012-09-24 19:34:13

avatar W majdanie nie było bójki lekko się poszarpali!! zasługa sędziego Niuchaja i liniowych to co pokazywali to szkoda gadać!!