Sport.pl

Aktualności

Podsumowanie 4 kolejki:

• autor: KryniuRepok, 2012-09-01 08:56

Po 4 serii gier nadal niepokonany pozostaje zespół Unii Skowierzyn, który ograł na wyjeździe Kolejarza Knapy 3:0, choć do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. Drugiej porażki z rzędu doznali gracze z Majdanu Królewskiego, którzy przed własną publicznością okazali się gorsi od piłkarzy Sokoła Sokolniki, którym ulegli 3:1, choć to gracze Korony już po 5’ prowadzili 1:0. Ciekawy mecz obejrzeli kibice w Jadachach, gdzie miejscowy LZS-es ograł spadkowicza z okręgówki – Strażaka Przyszów 4:2. Pierwszej porażki doznał Łęg Stany, który w meczu wyjazdowym uległ beniaminkowi z Żabna 3:0. Ważne zwycięstwo odniósł Jeziorak Chwałowice, który na Zwierzyńcu pokonał Iskrę Sobów 2:1, dzięki czemu z 9 pkt. zajmują oni 3 miejsce w ligowej hierarchii. Aż dwa mecze w tej kolejce nie zostały dokończone z powodu wybryków chuliganów. W Kępiu Zaleszańskim mecz trwał tylko 45’ ponieważ w przerwie sędzia spotkania został uderzony przez chuligana i sędzia nie zdecydował się wyjść na drugą połowę meczu. Do momentu przerwania zawodów Sanna Zaklików wygrywała z Kepmusem 3:1. Jeszcze gorzej było w Kotowej Woli, gdzie miejscowy Truck rywalizował o ligowe punkty z Tarnowską Wolą. W 82’ Kotowa Wola przegrywała 2:4 z Tarnowską Wolą, a decyzje sędziów rozwścieczyły miejscowych chuliganów, którzy wtargnęli na boisko. Rozpoczęła się gonitwa za arbitrami, którzy ucierpieli w tym zdarzeniu. Oba mecze prawdopodobnie walkowerami wygrają Sanna Zaklików i Tarnowska Wola, a zaś co do Kępie Zaleszańskiego i Kotowej Woli to czeka ich wiele nieprzyjemności w najbliższym czasie, ponieważ takie zdarzenia jakie miały miejsce na tych boiskach powinny być surowo karane.