Sport.pl

Aktualności

Skandal. Biją sędziów! Dwa mecze przerwane

• autor: KryniuRepok, 2012-08-26 20:35

Aż dwa niedzielne mecze podokręgu Stalowa Wola zostały przerwane z powodu chuligańskich, wręcz bandyckich ekscesów. W obu ucierpieli arbitrzy.

W Kępiu Zaleszanskim gospodarze rozgrywali mecz z Sanną Zaklików. Po pierwszej połowie przegrywali 1:3. Do schodzącego do szatni arbitra podszedł mężczyzna, zaczął mu grozić i szarpać go, został uderzony. Arbiter nie zdecydował się na kontynuowanie meczu, spotkanie zostało przerwane. Jeszcze gorzej było w Kotowej Woli, gdzie miejscowy zespół Truck podejmował Ludowy Zespół Sportowy Tarnowska Wola.

Osiem minut przed końcem gospodarze przegrywali 2:4. Wtedy chuligani postanowili wyładować swą frustrację na arbitrach, wpadli na boisko i zaczęła się gonitwa sędziów. Zostali oni pobici. Mecz nie był kontynuowany, a sytuacja uspokoiła się dopiero po przyjeździe na miejsce dwóch policyjnych radiowozów.
Pikanterii tych wydarzeniom dodaje fakt, że obydwa boiska znajdują się w zaledwie kilkukilometrowej odległości od siebie. W obu tych sprawach wszczęte zostanie zapewne policyjne dochodzenie, wydarzeniami zajmie się też komisja dyscypliny działająca przy stalowowolskim podokręgu piłkarskim. Kary dla klubów mogą być drakońskie.

• Komentarzy [14]
  • czytano: [1123]

autor: ~kibic 2012-08-26 20:49:00

avatar zespoły które maja tych kibicow powinny lige nizej spasc za kare jak nie umieja sie zachowac skandal !!

autor: ~anonim 2012-08-26 20:52:04

avatar skandaliczne sedziowanie w Tarnobrzegu iMajdanie

autor: ~anonim 2012-08-26 20:59:12

avatar kur... zdegradować te 2 kluby do tego zdyskwalifikowawszy na okres 3 lat to może wtedy by się nauczyli kultury.

autor: ~anonim 2012-08-26 21:04:12

avatar Jak bylo skandaliczne sendziowanie w Majdanie to dlaczego nie wjebaliscie sendziom jak to bylo w Kepiu i Woli. Tylko tu zale wylewacie.

autor: ~KIBIC 2012-08-26 21:27:25

avatar KOTOWA W.L DO USUNIĘCIA Z LIGI W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM ,

autor: ~anon 2012-08-26 21:31:14

avatar sędzie zle sedziuja i tyle tak jest i w tym meczy tez było zamknac im stadiony i żeby nie grały wogule w lidze jak nie umią sie zachować

autor: ~POWIEM WAM PANOWIE ... 2012-08-26 21:34:28

avatar ŻE MASAKRA W KOTOWEJ !!!!!! ROZUMIEM WKURWIĆ SIĘ NA SĘDZIÓW ALE ŻEBY PREZES KLUBU BRAŁ W TYM UDZIAŁ ...ŻENADA........ WSPÓŁCZUJE SĘDZIOM ZA TE PIENIĄDZE ....ONI TEZ MAJA RODZINY ....ZACHOWANIE PIŁKARZY I KIBICÓW ...MASAKRA

autor: ~sd 2012-08-26 21:47:57

avatar zgadzam się, sędziowie to też są ludzie i popełniają błędy ale nie należy w taki sposób reagować. jak dla mnie kara powinna być bardzo wysoka!

autor: ~anonim 2012-08-26 21:49:10

avatar o z tego jak tam nie widać poprawy zachowania, leśne dziadki w St. Woli pewnie dadzą po raz enty zakaz 3-5 meczy rozegrane na wyjeździe po 3 meczu za "przysłowiową... %%%(wiadomo co) skrócą po wniosku prezesa klubu karę do 3 meczów i po sprawie. NA zbity pysk wyrzucić z ligi zawiesić zespół na 2 lata, zawodnicy sobie poradzą bo się rozejdą do innych klubów, zresztą dziś i tak w składach większość to przyjezdni więc jakoś się tam nie utożsamiają z drużynami. Trudno przez paru idiotów musi cierpieć większość ale skoro już tyle ostrzeżeń było i nic to trzeba podjąć radykalne kroki i tyle. Mam nadz że leśne dziadki wreszcie podejmą właściwe decyzje a nie jak zwykle tylko w echu dnia straszą jakie to surowe kary będą dawać i w ogóle jacy to oni są surowi itp, tylko zrobią z porządek!

autor: ~anonim 2012-08-26 21:52:05

avatar panowie jaka liga tacy sędziowie! Wymagacie od sędziów Bóg wie co a pewnie sami dobrze kopnąć piłkę nie potrafią 2x prosto do przodu! Rozumiem nerwy itp. ale chamstwo trzeba tępić i yle

autor: ~aa 2012-08-26 22:30:56

avatar Kotowa pewnie rzuci kasę i dogada się z podokręgiem ... Do B klasy ich.

autor: ~tragedia 2012-08-27 00:33:26

avatar wg mnie rozgrywki B, A-klasy powinny być traktowane jako rekreacyjne. Ogólnie to nie lubię chamstwa, a na takich wsiach to się spinają jakby grali o worek pieniędzy i nieśmiertelną sławę. Takie zachowania powinny być ukarane ogromną kwotą i długim zawieszeniem.

autor: ~kasior 2012-08-27 08:52:32

avatar a co u nas nie było buraków - stary i młody

autor: ~Brawo 2012-08-27 09:52:36

avatar W końcu coś się dzieje na boisku ! Brawo !! Więcej takich akcji ale nie koniecznie na sędziów !!