Co słychać u rywali ?! Część I

• autor: KryniuRepok, 2012-02-13 00:39

Aby urozmaicić wieczorne długie zimowe dni , zapraszam Was do lektury, w której to będę zdawał relacje z przygotowań do rundy wiosennej zespołów  które występują w naszej grupie.

Zachęcam do lektury

Już prawie wszystkie zespoły z naszej ligi rozpoczęły lub w najbliższych dniach rozpoczną przygotowania do bardzo trudnej rundy rewanżowej.

OKS Wielowieś

Zespół z Wielowsi nadal prowadzi trener Artur Szkutnik, który wiosną będzie miał za zadanie obronić pozycję lidera i wywalczyć awans do okręgówki. 5 lutego odbyło się zebranie zarządu oraz sympatyków tego zespołu. Drużyna ta ma również za sobą pierwszy sparing w którym padł remis 0:0 z wyżej notowanym zespołem jakim jest nowodębska „Stal”.

Sokół Sokolniki

W zespole vice-lidera klasy „A” w przerwie zimowej nastąpiła zmiana warty na stanowisku trenera. Dotychczasowego trenera Radłowskiego Mirosława zastąpił znany w środowisku piłkarskim Bożyk Piotr, który prowadził między innymi Unię Skowierzyn. Zespół ten trenuje dwa razy w tygodniu (wtorki i piątki), zaś pierwszy sparing zaplanowany ma na 19 lutego kiedy to zmierzy się ze Słowianinem Grębów.

Korona Majdan Królewski

Korona przygotowania do rundy rewanżowej zaczęła już… praktycznie po końcu rundy jesiennej, ponieważ zespół ten co roku startuje w kolbuszowskiej lidze halowej. I to właśnie na 12 lutego przypadł ostatni mecz halowy w którym to Korona wygrała 3:2 z Trotylem Zarębki i dzięki temu zajęła miejsce na najniższym stopniu podium (najwyższe w historii). Pierwszym sparing partnerem Korony na wolnym powietrzu będzie zespół Strzelca Dąbrowicy z którym to zmierzą się oni 19 lutego.

Sanna Zaklików

Brak danych na temat przygotowań tej drużyny

Jeziorak Chwałowice

Dnia 7 lutego odbyło się w Chwałowicach zebranie organizacyjne.

Kempus Kępie Zaleszańskie

W drużynie nastąpiła miana trenera, dotychczasowego szkoleniowca Gieracha Janusza zastąpił Lenart Grzegorz, który wcześniej prowadził Stal Gorzyce. Ciekawostką jest to iż to właśnie Lenarta w Gorzycach zastąpił Gierach i odwrotnie. Zespół oficjalne treningi  rozpoczął 1 lutego (treningi odbywają się trzy razy w tygodniu). Pierwszy sparing zespół zagra 19 lutego z Wspólnotą Serbinów (Tarnobrzeg).

Łęg Stany

Przygotowania do rundy wiosennej już trwają, treningi odbywają się raz w tygodniu.

LZS Jadachy

15 stycznia w budynku OSP w Jadachach odbyło się zebranie sprawozdawczo wyborcze. Zespół przygotowania do rozgrywek zainaugurował 24 stycznia (treningi odbywają się dwa/trzy razy w tygodniu – wtorek, piątek oraz ewentualnie niedziela). Drużyna pierwszy mecz kontrolny rozegra 18/19 lutego z juniorami Stali Nowa Dęba.

Truck Kotowa Wola

Brak danych na temat przygotowań tej drużyny

Unia Skowierzyn

Pierwszy sparing już za drużyną Unii Skowierzyn. Wygrana 3:2 z Sanem Wrzawy.

OKS Koniczynka Ocice

Drużynę w rundzie wiosennej poprowadzi nowy trener Mariusz Łukawski, który będzie miał za zadanie utrzymać drużynę w klasie „A”. Treningi zespół Ocic rozpoczął już 15 stycznia, zaś parę dni później drużyna ta wzięła udział w turnieju o puchar prezydenta Tarnobrzega, w którym to zajęła 6 miejsce. Pierwszy sparing Pierwszy sparing został rozegrany 12 lutego i zakończył się on wynikiem 3:2 do Koniczynki – rywalem był Sokół Jachimowice.

Czarni Lipa

12 lutego odbyło się spotkanie organizacyjne połączone wraz z treningiem. Zespół od rundy wiosennej posiadać będzie również nowego trenera, którym został Chamera Sylwester (zastąpił on Brzezińskiego Andrzeja).

LZS Wydrza

Treningi zespół zainauguruje 14 lutego przy Szkole Podstawowej w Krawcach. Zespól ma również nowego sternika którym został Saniecki Robert.

Kolejarz Knapy

Treningi zostały zainaugurowane.