Juniorzy rozgromieni

• autor: KryniuRepok, 2011-10-10 22:12

LZS JadachyKorona Majdan Królewski

0:5 (0:1)

Pierwszej porażki w tym sezonie doznali nasi młodzi piłkarze, którzy w hicie tej kolejki ulegli liderowi z Majdanu Królewskiego aż 5:0. Początek tego meczu jednak nie wskazywał że nasi młodzi piłkarze zaznają takiego pogromu, ponieważ przez pierwsze 20 minut to my ciągle atakowaliśmy bramkę Trzcińskiego. I kto wie jak by się ten mecz ułożył jak by Pałeczka Adam w 13’ meczu wykorzystał sytuację sam na sam (piłka po jego strzale przeleciała nad poprzeczką bramki rywala). Chwilę później dobre podanie od Urbaniaka otrzymał Wolan, lecz jego uderzcie z 16 metrów wybronił bramkarz wybijając piłkę na rzut rożny. Jednak z czasem to goście zaczęli przejmować inicjatywę w tym meczu co udokumentowali bramką w 26’ meczu, kiedy to na strzał z 20 metrów zdecydował się admin strony www.koronamk.com Żak Jakub i jego uderzenie po rękach naszego młodego golkipera wpadło do siatki. Od początku drugiej połowy to goście wyglądają lepiej co potwierdzają kolejnymi bramkami. W 56’ na listę strzelców wpisuje się Letniowski Dominik, który otrzymuje podanie na prawą stronę boiska, gdzie jest nie pilnowany co pozwala mu wjechać z piłką w naszą pole karne i strzałem po krótkim pokonuje naszego bramkarza Rożka Kamila. W 59’ żółtą kartką w naszym zespole za faul ukarany jest Rychlicki Piotr. 63’ przynosi trzecią bramkę dla „Korony”. Po raz drugi w tym meczu na listę strzelców wpisuje się Letniowski, który tym razem wykorzystuje podanie na 14metr, gdzie ogrywa Rychlickiego i w sytuacji sam na sam umieszcza piłkę w siatce. 5’ później jest już 4:0. Tym razem naszego bramkarza pokonuje Podstawa Adrian, który z 7 metrów strzela do bramki między nogami naszego młodego bramkarza. W 80’ nadzialiśmy się na zabójczą kontrę. Pod bramką rywala straciliśmy piłkę, co zaowocowało szybkim podaniem na najmniejszego na boisku Sadeckiego, który wychodził z własnej połowy dlatego sędzia nie odgwizdał pozycji spalonej. Po przebiegnięciu z piłką przez pół boiska Sadecki Piotr pokonuje wychodzącego golkipera i tym samym pieczętuje okazałe zwycięstwo swojego zespołu.

Miejmy nadzieje że już za tydzień nasi zawodnicy się zrehabilitują za tą porażkę, jednak zadanie to nie będzie należało do najłatwiejszych, ponieważ udamy się na wyjazd na ciężki teren do Zaklikowa, na mecz z miejscową „Sanną” która w tabeli jest obecnie na piątej pozycji, tracąc do naszej drużyny jedynie dwa punkty.

•    0:1 – Żak Jakub 26’
•    0:2 – Letniowski Dominik 56’
•    0:3 – Letniowski Dominik 63’
•    0:4 – Podstawa Adrian 68’
•    0:5 – Sadecki Piotr 80’

LZS Jadachy: Rożek Kamil, - Nerka Tomasz, Zych Tomasz, Król Tomasz, Rychlicki Piotr, - Urbaniak Rafał, Wolan Marcin (c), Skiba Karol, Tutka Grzegorz, - Pałeczka Adam, Sędyka Karol (65’ Zych Karol),

Korona MK: Trzciński Marcin (80’ Grzegorz Kopeć), - Furtak Kamil, Wójcik Sebastian (46’ Wilk Mateusz), Ślusarz Wojciech, - Sudoł Tomasz, Letniowski Dominik, Trzciński Damian, Żak Jakub  (c) (46’ Tęcza Damian), Kopeć Patryk (46’ Sadecki Piotr), - Rębisz Hubert, Podstawa Adrian,