Remis na zakończenie

• autor: KryniuRepok, 2011-06-26 19:22

KS "Czarni" Lipa - LZS Jadachy

1:1 (0:1)

Na zakończenie sezonu 2010/2011 nasi zawodnicy udali się na trudny teren do Lipy by tam powalczyć o punkty i udało się wywieść punkty z trudnego terenu a raczej 1 punkt ponieważ zremisowaliśmy 1:1. Mecz nie należał do spektakularnego widowiska, co nie znaczy, że z boiska wiało nudą. W pierwszej połowie meczu lekką przewagę miał nasz zespół, który udokumentował to golem w 38’. Nasz team wywalczył rzut rożny. Do piłki podszedł Zaliński Karol i dośrodkował w pole karne na krótki słupek gdzie jeden z naszych zawodników przebił piłkę za siebie a tam niefortunną interwencją popisał się jeden z miejscowych, który głową umieścił futbolówkę we własnej siatce. W końcówce meczu jeden z naszych zawodników wjechał w pole karne rywali i był tak sprowadzony do parteru, dlatego sędzia powinien podyktować rzut karny ale tego nie uczynił. Całe zdarzenie widział również sędzia boczny Olszowy Kamil (ten sam co sędziował na linii z Sokolnikami), ale widać, że nadal się nic nie nauczył jak powinno się reagować na boisku. Tak więc pierwsza połowa meczu zakończyła się jedno bramkowym prowadzeniem Jadachów. W drugiej części gry gra lepiej kleiła się gospodarzom, którzy dość szybko doprowadzili do remisu. W 49’ zawodnik „Czarnych” dostał podanie na prawą stronę i wjechał w nasze pole karne gdzie zdecydował się na dośrodkowanie, które jednak mu zeszło i wpadło za kołnierz naszego bramkarza, który jeszcze próbował wybijać piłkę ale a sztuka do końca mu się nie udała. Chwilę później poprzeczka uratowała nasz zespół przed utratą gola po strzale z 18 metra. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie i tak obie drużyny podzieliły się punktami co z przebiegu całego meczu jest wynikiem sprawiedliwym.

Teraz naszych zawodników czeka niecały tydzień przerwy, bo już w najbliższą sobotę o godz. 17:00 rozpoczniemy zmagania w Mistrzostwach Europy w których będziemy reprezentować Rosję, a naszym pierwszym przeciwnikiem będzie Portugalia („Kolejarz” Knapy).

•    0:1 – samobójczy 38’
•    1:1 – Goch Radosław 49’

LZS Jadachy: Łagowski Mariusz, - Bałata Piotr (c), Grdeń Wojciech, Zaliński Karol, Niedziałek Mateusz, - Grdeń Jerzy, Marek Łukasz, Zbyrad Zbigniew, Król Tomasz (46’ Sędyka Krzysztof), - Kurzymski Patryk (46’ Durlak Adam), Niedziałek Kamil,