LZS Jadachy - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 326, wczoraj: 414
ogółem: 2 413 390

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Zczuba.tv

Sport.pl

Sezon 2007-2008 - Klasa A

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola
I runda - 5 sierpnia

Sokół II Nisko/Moskale 0-3 LZS Jadachy 5 sierpnia
(wo)
Sokół II Nisko/Moskale zrezygnował z udziału w rozgrywkach

Kolejka 1 - 12 sierpnia

LZS Wydrza 0-2 Czarni Lipa
LZS Kotowa Wola 9-0 Strzelec Dąbrowica
Unia Skowierzyn 6-2 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
Ceramika Hadykówka 1-2 Słowianin Grębów
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 3-4 Jeziorak Chwałowice
Wisan Skopanie 2-1 Korona Majdan Królewski
Sanna Zaklików 5-2 LZS Jadachy

Bramki dla LZS Jadachy:
Mityk Witold 15'
Bałata Grzegorz 65'

Kolejka 2 - 15 sierpnia

LZS Jadachy 2-1 LZS Wydrza
w Tarnowskiej Woli.
Korona Majdan Królewski 1-1 Sanna Zaklików
Jeziorak Chwałowice 1-3 Wisan Skopanie
Słowianin Grębów 2-2 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 0-0 Ceramika Hadykówka
Strzelec Dąbrowica 0-5 Unia Skowierzyn
Czarni Lipa 1-1 LZS Kotowa Wola

Kolejka 3 - 19 sierpnia

LZS Wydrza 0-3 LZS Kotowa Wola
(wo)
przerwany w drugiej połowie przy stanie 0-2 z powodu ataku na sędziego asystenta przez miejscowego chuligana
Unia Skowierzyn 1-1 Czarni Lipa
Ceramika Hadykówka 4-1 Strzelec Dąbrowica
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 0-0 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
Wisan Skopanie 2-0 Słowianin Grębów
Sanna Zaklików 2-4 Jeziorak Chwałowice
LZS Jadachy 1-4 Korona Majdan Królewski
w Tarnowskiej Woli

Bramki dla LZS Jadachy:
Tomczyk 24'

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Korona Majdan Królewski 3-0 LZS Wydrza
(wo)
przerwany w 38. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
Jeziorak Chwałowice 0-0 LZS Jadachy
Słowianin Grębów 5-1 Sanna Zaklików
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 1-2 Wisan Skopanie
Strzelec Dąbrowica 4-2 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
Czarni Lipa 1-0 Ceramika Hadykówka
LZS Kotowa Wola 0-1 Unia Skowierzyn

Kolejka 5 - 2 września

LZS Wydrza 0-4 Unia Skowierzyn
(wo)
w Sobowie. Na boisku 3:4. Nie stawienie się do konfrontacji / sprawdzanie tożsamości zawodników.
Ceramika Hadykówka 2-1 LZS Kotowa Wola
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 0-1 Czarni Lipa
Wisan Skopanie 5-0 Strzelec Dąbrowica
Sanna Zaklików 7-2 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
LZS Jadachy 0-2 Słowianin Grębów
w Cyganach
Jeziorak Chwałowice 1-1 Korona Majdan Królewski

II runda - Puchar Polski - 5 września

LZS Jadachy 7-0 Unia Ździary/Jarocin 5 września, 17:00

Kolejka 6 - 9 września

Jeziorak Chwałowice 0-1 LZS Wydrza
Słowianin Grębów 3-1 Korona Majdan Królewski
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 2-1 LZS Jadachy
Strzelec Dąbrowica 1-0 Sanna Zaklików
Czarni Lipa 2-1 Wisan Skopanie
LZS Kotowa Wola 4-1 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie nie odbył się ze względu na zły stan boiska
Unia Skowierzyn 1-0 Ceramika Hadykówka

Bramki dla LZS Jadachy:
Wolan Grzegorz 43'

Kolejka 7 - 16 września

LZS Wydrza 0-3 Ceramika Hadykówka
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 2-0 Unia Skowierzyn
Wisan Skopanie 0-0 LZS Kotowa Wola
Sanna Zaklików 0-5 Czarni Lipa
(wo)
mecz bez udziału publiczności / na boisku 2-5. w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
LZS Jadachy 0-1 Strzelec Dąbrowica
Korona Majdan Królewski 1-1 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
Jeziorak Chwałowice 0-3 Słowianin Grębów

Kolejka 8 - 23 września

Słowianin Grębów 4-2 LZS Wydrza
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 0-0 Jeziorak Chwałowice
Strzelec Dąbrowica 0-1 Korona Majdan Królewski
Czarni Lipa 3-0 LZS Jadachy
(wo)
drużyna LZS Jadachy nie przyjechała na mecz
LZS Kotowa Wola 5-1 Sanna Zaklików
Unia Skowierzyn 1-0 Wisan Skopanie
Ceramika Hadykówka 5-0 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)

III runda - Puchar Polski - 25-26 września

LZS Jadachy - 0:7 - Olimpia Pysznica

Kolejka 9 - 30 września

LZS Wydrza 0-0 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
Wisan Skopanie 1-1 Ceramika Hadykówka
Sanna Zaklików 2-2 Unia Skowierzyn
LZS Jadachy 1-1 LZS Kotowa Wola
Korona Majdan Królewski 1-2 Czarni Lipa
Jeziorak Chwałowice 3-1 Strzelec Dąbrowica
Słowianin Grębów 3-0 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 4 listopada, 13:00

Bramki dla LZS Jadachy:
Bałata Grzegorz 75'

Kolejka 10 - 7 października

Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 0-1 LZS Wydrza
Strzelec Dąbrowica 0-7 Słowianin Grębów
Czarni Lipa 2-0 Jeziorak Chwałowice
LZS Kotowa Wola 1-1 Korona Majdan Królewski
Unia Skowierzyn 5-0 LZS Jadachy
Ceramika Hadykówka 5-1 Sanna Zaklików
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 3-3 Wisan Skopanie

Kolejka 11 - 14 października

LZS Wydrza 3-2 Wisan Skopanie
Sanna Zaklików 0-3 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
(wo)
przerwany w 83. minucie przy stanie 3-1, goście zeszli z boiska, po uderzeniu jednego z ich zawodników
LZS Jadachy 0-0 Ceramika Hadykówka 4 listopada
Korona Majdan Królewski 3-2 Unia Skowierzyn
Jeziorak Chwałowice 2-1 LZS Kotowa Wola
Słowianin Grębów 3-0 Czarni Lipa
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 2-0 Strzelec Dąbrowica

Kolejka 12 - 21 października

Strzelec Dąbrowica 3-4 LZS Wydrza
Czarni Lipa 2-1 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 11 listopada
LZS Kotowa Wola 1-0 Słowianin Grębów
Unia Skowierzyn 2-0 Jeziorak Chwałowice
Ceramika Hadykówka 2-0 Korona Majdan Królewski
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 3-2 LZS Jadachy
Wisan Skopanie 2-1 Sanna Zaklików

Bramki dla LZS Jadachy:
Urbaniak Mateusz 3', 36'

Kolejka 13 - 28 października

Korona Majdan Królewski 2-2 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
Jeziorak Chwałowice 1-1 Ceramika Hadykówka
Słowianin Grębów 3-1 Unia Skowierzyn
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 1-2 LZS Kotowa Wola
Strzelec Dąbrowica 0-1 Czarni Lipa
Sanna Zaklików 2-3 LZS Wydrza
Wisan Skopanie 1-1 LZS Jadachy

Bramki dla LZS Jadachy:
Bałata Tomasz 22'

Kolejka 14 - 6 kwietnia

Czarni Lipa 6-0 LZS Wydrza
Strzelec Dąbrowica 1-0 LZS Kotowa Wola
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 0-2 Unia Skowierzyn
Słowianin Grębów 3-0 Ceramika Hadykówka
Jeziorak Chwałowice 1-1 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
Korona Majdan Królewski 3-2 Wisan Skopanie
LZS Jadachy 2-2 Sanna Zaklików

Bramki dla LZS Jadachy:
Wolan Grzegorz 47'
Zbyrad Zbigniew 78'

Kolejka 15 - 13 kwietnia

LZS Wydrza 0-1 LZS Jadachy
Sanna Zaklików 1-2 Korona Majdan Królewski
w Majdanie Królewskim, Sanna Zaklików gospodarzem
Wisan Skopanie 1-1 Jeziorak Chwałowice
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 3-3 Słowianin Grębów
Ceramika Hadykówka 1-2 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
Unia Skowierzyn 0-0 Strzelec Dąbrowica
LZS Kotowa Wola 2-1 Czarni Lipa

Bramki dla LZS Jadachy:
Niedziałek Kamil 49'

Kolejka 16 - 20 kwietnia

LZS Kotowa Wola 4-1 LZS Wydrza
Czarni Lipa 2-0 Unia Skowierzyn
Strzelec Dąbrowica 0-0 Ceramika Hadykówka
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 3-2 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
Słowianin Grębów 4-1 Wisan Skopanie
Jeziorak Chwałowice 2-2 Sanna Zaklików
Korona Majdan Królewski 2-1 LZS Jadachy

Bramki dla LZS Jadachy:
Bałata Grzegorz 75'

Kolejka 17 - 27 kwietnia

LZS Wydrza 2-2 Korona Majdan Królewski
LZS Jadachy 2-0 Jeziorak Chwałowice
Sanna Zaklików 2-0 Słowianin Grębów
mecz rozgrywany w Grębowie z powodu zawieszenia boiska Sanny Zaklików.
Wisan Skopanie 1-3 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 1-0 Strzelec Dąbrowica
Ceramika Hadykówka 1-1 Czarni Lipa
Unia Skowierzyn 0-1 LZS Kotowa Wola

Bramki dla LZS Jadachy:
Grdeń Jerzy 54'
Zbyrad Zbigniew 82'

Kolejka 18 - 1 maja

Korona Majdan Królewski 2-2 Jeziorak Chwałowice
Unia Skowierzyn 2-1 LZS Wydrza
LZS Kotowa Wola 3-0 Ceramika Hadykówka
Czarni Lipa 1-3 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
Strzelec Dąbrowica 3-2 Wisan Skopanie
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 3-0 Sanna Zaklików
Słowianin Grębów 3-2 LZS Jadachy

Bramki dla LZS Jadachy:
Grdeń Jerzy 38'
Zbyrad Zbigniew 72'

Kolejka 19 - 4 maja

LZS Wydrza 0-3 Jeziorak Chwałowice
Korona Majdan Królewski 3-0 Słowianin Grębów
LZS Jadachy 3-2 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
Sanna Zaklików 3-3 Strzelec Dąbrowica
Wisan Skopanie 5-0 Czarni Lipa
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 1-1 LZS Kotowa Wola
Ceramika Hadykówka 0-2 Unia Skowierzyn

Bramki dla LZS Jadachy:
Samobójcza 52'
Tomczyk Marcin 67'
Tomczyk Krzysztof 70'

Kolejka 20 - 11 maja

Ceramika Hadykówka 2-0 LZS Wydrza
Unia Skowierzyn 4-3 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
LZS Kotowa Wola 2-2 Wisan Skopanie
Czarni Lipa 2-0 Sanna Zaklików
Strzelec Dąbrowica 1-0 LZS Jadachy
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 2-1 Korona Majdan Królewski
Słowianin Grębów 3-1 Jeziorak Chwałowice

Kolejka 21 - 18 maja

LZS Wydrza 1-1 Słowianin Grębów
Jeziorak Chwałowice 4-2 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
Korona Majdan Królewski 0-3 Strzelec Dąbrowica
LZS Jadachy 0-2 Czarni Lipa
Sanna Zaklików 2-0 LZS Kotowa Wola
Wisan Skopanie 1-0 Unia Skowierzyn
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 3-0 Ceramika Hadykówka
(wo)
mecz przerwany w 55. minucie przy stanie 1-1; goście zeszli z boiska

Kolejka 22 - 25 maja

OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 0-1 LZS Wydrza
Ceramika Hadykówka 1-9 Wisan Skopanie
Unia Skowierzyn 0-1 Sanna Zaklików
LZS Kotowa Wola 3-0 LZS Jadachy
Czarni Lipa 4-3 Korona Majdan Królewski
Strzelec Dąbrowica 2-0 Jeziorak Chwałowice
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 3-2 Słowianin Grębów

Kolejka 23 - 1 czerwca

LZS Wydrza 2-7 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
Słowianin Grębów 3-0 Strzelec Dąbrowica
(wo)
na boisku 2-2, w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Jeziorak Chwałowice 5-3 Czarni Lipa
Korona Majdan Królewski 3-0 LZS Kotowa Wola
LZS Jadachy 1-2 Unia Skowierzyn
Sanna Zaklików 2-0 Ceramika Hadykówka
Wisan Skopanie 3-1 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)

Kolejka 24 - 8 czerwca

Wisan Skopanie 3-1 LZS Wydrza
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 2-2 Sanna Zaklików
Ceramika Hadykówka 3-0 LZS Jadachy
(wo)
Na boisku 0-4. W drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik.
Unia Skowierzyn 3-1 Korona Majdan Królewski
LZS Kotowa Wola 4-0 Jeziorak Chwałowice
Czarni Lipa 1-3 Słowianin Grębów
Strzelec Dąbrowica 4-0 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)

Kolejka 25 - 15 czerwca

LZS Wydrza 1-4 Strzelec Dąbrowica
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 3-2 Czarni Lipa
Słowianin Grębów 1-0 LZS Kotowa Wola
Jeziorak Chwałowice 1-2 Unia Skowierzyn
Korona Majdan Królewski 3-0 Ceramika Hadykówka
LZS Jadachy 1-3 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
Sanna Zaklików 2-1 Wisan Skopanie

Bramki dla LZS Jadachy:
Zbyrad Zbigniew 49'

Kolejka 26 - 22 czerwca

LZS Wydrza 5-4 Sanna Zaklików
LZS Jadachy 2-7 Wisan Skopanie
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 1-2 Korona Majdan Królewski
Ceramika Hadykówka 3-2 Jeziorak Chwałowice
Unia Skowierzyn 1-0 Słowianin Grębów
LZS Kotowa Wola 4-3 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
Czarni Lipa 1-3 Strzelec Dąbrowica
 
Bramki dla LZS Jadachy:
Zbyrad Zbigniew 33', 42'

       

Zegar


 

Reklama

Kalendarium

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

27

01-2018

sobota

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LZS Jadachy 3:6 Siarka II Tarnobrzeg
2017-11-25, 13:00:00
     
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
LZS "Jeziorak" Chwałowice 0:3 OKS Wielowieś
OKS "Koniczynka" Ocice 1:6 KS Żupawa
LZS "Kempus" Kępie Zaleszańskie 3:6 KS "Czarni" Lipa
KS "Łęg" Stany 0:3 "San" Wrzawy
KS Lasowiak Wola Baranowska 1:0 LZS Zbydniów
KS "Wisan" Skopanie 3:2 LZS "Kolejarz" Knapy
Siarka II Tarnobrzeg 15:0 WKS Zabrnie
LZS Jadachy 1:3 "Transdźwig" Stale

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Najnowsza galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KryniuRepok 96
2. dziennikarz.tbg 94
3. GOFER77 90
4. prezeslzs 89
5. Mariusz151 88
6. Grab21 84
7. kszupawa2012 83
8. Kerlon89 83
9. castil 81
10. pipi661 76

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Banery

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
KryniuRepok
status Gadu-Gadu