Puchar Polski 2007/2008, grupa: Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola
I runda - 5 sierpnia
Sokół II Nisko/Moskale |
0-3 |
LZS Jadachy
|
5 sierpnia |
(wo) |
Sokół II Nisko/Moskale zrezygnował z udziału w rozgrywkach |
Kolejka 1 - 12 sierpnia
LZS Wydrza |
0-2 |
Czarni Lipa |
|
LZS Kotowa Wola |
9-0 |
Strzelec Dąbrowica |
|
Unia Skowierzyn |
6-2 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Ceramika Hadykówka |
1-2 |
Słowianin Grębów |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
3-4 |
Jeziorak Chwałowice |
|
Wisan Skopanie |
2-1 |
Korona Majdan Królewski |
|
Sanna Zaklików |
5-2 |
LZS Jadachy |
|
Bramki dla LZS Jadachy: Mityk Witold 15' Bałata Grzegorz 65'
Kolejka 2 - 15 sierpnia
|
LZS Jadachy |
2-1 |
LZS Wydrza |
|
w Tarnowskiej Woli. |
Korona Majdan Królewski |
1-1 |
Sanna Zaklików |
|
Jeziorak Chwałowice |
1-3 |
Wisan Skopanie |
|
Słowianin Grębów |
2-2 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
0-0 |
Ceramika Hadykówka |
|
Strzelec Dąbrowica |
0-5 |
Unia Skowierzyn |
|
Czarni Lipa |
1-1 |
LZS Kotowa Wola |
|
Kolejka 3 - 19 sierpnia
|
LZS Wydrza |
0-3 |
LZS Kotowa Wola |
|
(wo) |
przerwany w drugiej połowie przy stanie 0-2 z powodu ataku na sędziego asystenta przez miejscowego chuligana |
Unia Skowierzyn |
1-1 |
Czarni Lipa |
|
Ceramika Hadykówka |
4-1 |
Strzelec Dąbrowica |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
0-0 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Wisan Skopanie |
2-0 |
Słowianin Grębów |
|
Sanna Zaklików |
2-4 |
Jeziorak Chwałowice |
|
LZS Jadachy |
1-4 |
Korona Majdan Królewski |
|
w Tarnowskiej Woli |
Bramki dla LZS Jadachy: Tomczyk 24'
Kolejka 4 - 26 sierpnia
|
Korona Majdan Królewski |
3-0 |
LZS Wydrza |
|
(wo) |
przerwany w 38. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości |
Jeziorak Chwałowice |
0-0 |
LZS Jadachy |
|
Słowianin Grębów |
5-1 |
Sanna Zaklików |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
1-2 |
Wisan Skopanie |
|
Strzelec Dąbrowica |
4-2 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Czarni Lipa |
1-0 |
Ceramika Hadykówka |
|
LZS Kotowa Wola |
0-1 |
Unia Skowierzyn |
|
Kolejka 5 - 2 września
|
LZS Wydrza |
0-4 |
Unia Skowierzyn |
|
(wo) |
w Sobowie. Na boisku 3:4. Nie stawienie się do konfrontacji / sprawdzanie tożsamości zawodników. |
Ceramika Hadykówka |
2-1 |
LZS Kotowa Wola |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
0-1 |
Czarni Lipa |
|
Wisan Skopanie |
5-0 |
Strzelec Dąbrowica |
|
Sanna Zaklików |
7-2 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
LZS Jadachy |
0-2 |
Słowianin Grębów |
|
w Cyganach |
Jeziorak Chwałowice |
1-1 |
Korona Majdan Królewski |
|
II runda - Puchar Polski - 5 września
LZS Jadachy
|
7-0 |
Unia Ździary/Jarocin |
5 września, 17:00 |
Kolejka 6 - 9 września
|
Jeziorak Chwałowice |
0-1 |
LZS Wydrza |
|
Słowianin Grębów |
3-1 |
Korona Majdan Królewski |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
2-1 |
LZS Jadachy |
|
Strzelec Dąbrowica |
1-0 |
Sanna Zaklików |
|
Czarni Lipa |
2-1 |
Wisan Skopanie |
|
LZS Kotowa Wola |
4-1 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
4 listopada, 13:00 |
w pierwotnym terminie nie odbył się ze względu na zły stan boiska |
Unia Skowierzyn |
1-0 |
Ceramika Hadykówka |
|
Bramki dla LZS Jadachy: Wolan Grzegorz 43'
Kolejka 7 - 16 września
|
LZS Wydrza |
0-3 |
Ceramika Hadykówka |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
2-0 |
Unia Skowierzyn |
|
Wisan Skopanie |
0-0 |
LZS Kotowa Wola |
|
Sanna Zaklików |
0-5 |
Czarni Lipa |
|
(wo) |
mecz bez udziału publiczności / na boisku 2-5. w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik |
LZS Jadachy |
0-1 |
Strzelec Dąbrowica |
|
Korona Majdan Królewski |
1-1 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Jeziorak Chwałowice |
0-3 |
Słowianin Grębów |
|
Kolejka 8 - 23 września
|
Słowianin Grębów |
4-2 |
LZS Wydrza |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
0-0 |
Jeziorak Chwałowice |
|
Strzelec Dąbrowica |
0-1 |
Korona Majdan Królewski |
|
Czarni Lipa |
3-0 |
LZS Jadachy |
|
(wo) |
drużyna LZS Jadachy nie przyjechała na mecz |
LZS Kotowa Wola |
5-1 |
Sanna Zaklików |
|
Unia Skowierzyn |
1-0 |
Wisan Skopanie |
|
Ceramika Hadykówka |
5-0 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
III runda - Puchar Polski - 25-26 września
LZS Jadachy - 0:7 - Olimpia Pysznica
Kolejka 9 - 30 września
|
LZS Wydrza |
0-0 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Wisan Skopanie |
1-1 |
Ceramika Hadykówka |
|
Sanna Zaklików |
2-2 |
Unia Skowierzyn |
|
LZS Jadachy |
1-1 |
LZS Kotowa Wola |
|
Korona Majdan Królewski |
1-2 |
Czarni Lipa |
|
Jeziorak Chwałowice |
3-1 |
Strzelec Dąbrowica |
|
Słowianin Grębów |
3-0 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
4 listopada, 13:00 |
Bramki dla LZS Jadachy: Bałata Grzegorz 75'
Kolejka 10 - 7 października
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
0-1 |
LZS Wydrza |
|
Strzelec Dąbrowica |
0-7 |
Słowianin Grębów |
|
Czarni Lipa |
2-0 |
Jeziorak Chwałowice |
|
LZS Kotowa Wola |
1-1 |
Korona Majdan Królewski |
|
Unia Skowierzyn |
5-0 |
LZS Jadachy |
|
Ceramika Hadykówka |
5-1 |
Sanna Zaklików |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
3-3 |
Wisan Skopanie |
|
Kolejka 11 - 14 października
|
LZS Wydrza |
3-2 |
Wisan Skopanie |
|
Sanna Zaklików |
0-3 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
(wo) |
przerwany w 83. minucie przy stanie 3-1, goście zeszli z boiska, po uderzeniu jednego z ich zawodników |
LZS Jadachy |
0-0 |
Ceramika Hadykówka |
4 listopada |
Korona Majdan Królewski |
3-2 |
Unia Skowierzyn |
|
Jeziorak Chwałowice |
2-1 |
LZS Kotowa Wola |
|
Słowianin Grębów |
3-0 |
Czarni Lipa |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
2-0 |
Strzelec Dąbrowica |
|
Kolejka 12 - 21 października
|
Strzelec Dąbrowica |
3-4 |
LZS Wydrza |
|
Czarni Lipa |
2-1 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
11 listopada |
LZS Kotowa Wola |
1-0 |
Słowianin Grębów |
|
Unia Skowierzyn |
2-0 |
Jeziorak Chwałowice |
|
Ceramika Hadykówka |
2-0 |
Korona Majdan Królewski |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
3-2 |
LZS Jadachy |
|
Wisan Skopanie |
2-1 |
Sanna Zaklików |
|
Bramki dla LZS Jadachy: Urbaniak Mateusz 3', 36'
Kolejka 13 - 28 października
|
Korona Majdan Królewski |
2-2 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Jeziorak Chwałowice |
1-1 |
Ceramika Hadykówka |
|
Słowianin Grębów |
3-1 |
Unia Skowierzyn |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
1-2 |
LZS Kotowa Wola |
|
Strzelec Dąbrowica |
0-1 |
Czarni Lipa |
|
Sanna Zaklików |
2-3 |
LZS Wydrza |
|
Wisan Skopanie |
1-1 |
LZS Jadachy |
|
Bramki dla LZS Jadachy: Bałata Tomasz 22'
Kolejka 14 - 6 kwietnia
|
Czarni Lipa |
6-0 |
LZS Wydrza |
|
Strzelec Dąbrowica |
1-0 |
LZS Kotowa Wola |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
0-2 |
Unia Skowierzyn |
|
Słowianin Grębów |
3-0 |
Ceramika Hadykówka |
|
Jeziorak Chwałowice |
1-1 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Korona Majdan Królewski |
3-2 |
Wisan Skopanie |
|
LZS Jadachy |
2-2 |
Sanna Zaklików |
|
Bramki dla LZS Jadachy: Wolan Grzegorz 47' Zbyrad Zbigniew 78'
Kolejka 15 - 13 kwietnia
|
LZS Wydrza |
0-1 |
LZS Jadachy |
|
Sanna Zaklików |
1-2 |
Korona Majdan Królewski |
|
w Majdanie Królewskim, Sanna Zaklików gospodarzem |
Wisan Skopanie |
1-1 |
Jeziorak Chwałowice |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
3-3 |
Słowianin Grębów |
|
Ceramika Hadykówka |
1-2 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Unia Skowierzyn |
0-0 |
Strzelec Dąbrowica |
|
LZS Kotowa Wola |
2-1 |
Czarni Lipa |
|
Bramki dla LZS Jadachy: Niedziałek Kamil 49'
Kolejka 16 - 20 kwietnia
|
LZS Kotowa Wola |
4-1 |
LZS Wydrza |
|
Czarni Lipa |
2-0 |
Unia Skowierzyn |
|
Strzelec Dąbrowica |
0-0 |
Ceramika Hadykówka |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
3-2 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Słowianin Grębów |
4-1 |
Wisan Skopanie |
|
Jeziorak Chwałowice |
2-2 |
Sanna Zaklików |
|
Korona Majdan Królewski |
2-1 |
LZS Jadachy |
|
Bramki dla LZS Jadachy: Bałata Grzegorz 75'
Kolejka 17 - 27 kwietnia
|
LZS Wydrza |
2-2 |
Korona Majdan Królewski |
|
LZS Jadachy |
2-0 |
Jeziorak Chwałowice |
|
Sanna Zaklików |
2-0 |
Słowianin Grębów |
|
mecz rozgrywany w Grębowie z powodu zawieszenia boiska Sanny Zaklików. |
Wisan Skopanie |
1-3 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
1-0 |
Strzelec Dąbrowica |
|
Ceramika Hadykówka |
1-1 |
Czarni Lipa |
|
Unia Skowierzyn |
0-1 |
LZS Kotowa Wola |
|
Bramki dla LZS Jadachy: Grdeń Jerzy 54' Zbyrad Zbigniew 82'
Kolejka 18 - 1 maja
|
Korona Majdan Królewski |
2-2 |
Jeziorak Chwałowice |
|
Unia Skowierzyn |
2-1 |
LZS Wydrza |
|
LZS Kotowa Wola |
3-0 |
Ceramika Hadykówka |
|
Czarni Lipa |
1-3 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Strzelec Dąbrowica |
3-2 |
Wisan Skopanie |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
3-0 |
Sanna Zaklików |
|
Słowianin Grębów |
3-2 |
LZS Jadachy |
|
Bramki dla LZS Jadachy: Grdeń Jerzy 38' Zbyrad Zbigniew 72'
Kolejka 19 - 4 maja
|
LZS Wydrza |
0-3 |
Jeziorak Chwałowice |
|
Korona Majdan Królewski |
3-0 |
Słowianin Grębów |
|
LZS Jadachy |
3-2 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Sanna Zaklików |
3-3 |
Strzelec Dąbrowica |
|
Wisan Skopanie |
5-0 |
Czarni Lipa |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
1-1 |
LZS Kotowa Wola |
|
Ceramika Hadykówka |
0-2 |
Unia Skowierzyn |
|
Bramki dla LZS Jadachy: Samobójcza 52' Tomczyk Marcin 67' Tomczyk Krzysztof 70'
Kolejka 20 - 11 maja
|
Ceramika Hadykówka |
2-0 |
LZS Wydrza |
|
Unia Skowierzyn |
4-3 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
LZS Kotowa Wola |
2-2 |
Wisan Skopanie |
|
Czarni Lipa |
2-0 |
Sanna Zaklików |
|
Strzelec Dąbrowica |
1-0 |
LZS Jadachy |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
2-1 |
Korona Majdan Królewski |
|
Słowianin Grębów |
3-1 |
Jeziorak Chwałowice |
|
Kolejka 21 - 18 maja
|
LZS Wydrza |
1-1 |
Słowianin Grębów |
|
Jeziorak Chwałowice |
4-2 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Korona Majdan Królewski |
0-3 |
Strzelec Dąbrowica |
|
LZS Jadachy |
0-2 |
Czarni Lipa |
|
Sanna Zaklików |
2-0 |
LZS Kotowa Wola |
|
Wisan Skopanie |
1-0 |
Unia Skowierzyn |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
3-0 |
Ceramika Hadykówka |
|
(wo) |
mecz przerwany w 55. minucie przy stanie 1-1; goście zeszli z boiska |
Kolejka 22 - 25 maja
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
0-1 |
LZS Wydrza |
|
Ceramika Hadykówka |
1-9 |
Wisan Skopanie |
|
Unia Skowierzyn |
0-1 |
Sanna Zaklików |
|
LZS Kotowa Wola |
3-0 |
LZS Jadachy |
|
Czarni Lipa |
4-3 |
Korona Majdan Królewski |
|
Strzelec Dąbrowica |
2-0 |
Jeziorak Chwałowice |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
3-2 |
Słowianin Grębów |
|
Kolejka 23 - 1 czerwca
|
LZS Wydrza |
2-7 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Słowianin Grębów |
3-0 |
Strzelec Dąbrowica |
|
(wo) |
na boisku 2-2, w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik |
Jeziorak Chwałowice |
5-3 |
Czarni Lipa |
|
Korona Majdan Królewski |
3-0 |
LZS Kotowa Wola |
|
LZS Jadachy |
1-2 |
Unia Skowierzyn |
|
Sanna Zaklików |
2-0 |
Ceramika Hadykówka |
|
Wisan Skopanie |
3-1 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Kolejka 24 - 8 czerwca
|
Wisan Skopanie |
3-1 |
LZS Wydrza |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
2-2 |
Sanna Zaklików |
|
Ceramika Hadykówka |
3-0 |
LZS Jadachy |
|
(wo) |
Na boisku 0-4. W drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik. |
Unia Skowierzyn |
3-1 |
Korona Majdan Królewski |
|
LZS Kotowa Wola |
4-0 |
Jeziorak Chwałowice |
|
Czarni Lipa |
1-3 |
Słowianin Grębów |
|
Strzelec Dąbrowica |
4-0 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Kolejka 25 - 15 czerwca
|
LZS Wydrza |
1-4 |
Strzelec Dąbrowica |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
3-2 |
Czarni Lipa |
|
Słowianin Grębów |
1-0 |
LZS Kotowa Wola |
|
Jeziorak Chwałowice |
1-2 |
Unia Skowierzyn |
|
Korona Majdan Królewski |
3-0 |
Ceramika Hadykówka |
|
LZS Jadachy |
1-3 |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Sanna Zaklików |
2-1 |
Wisan Skopanie |
|
Bramki dla LZS Jadachy: Zbyrad Zbigniew 49'
Kolejka 26 - 22 czerwca
|
LZS Wydrza |
5-4 |
Sanna Zaklików |
|
LZS Jadachy |
2-7 |
Wisan Skopanie |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
1-2 |
Korona Majdan Królewski |
|
Ceramika Hadykówka |
3-2 |
Jeziorak Chwałowice |
|
Unia Skowierzyn |
1-0 |
Słowianin Grębów |
|
LZS Kotowa Wola |
4-3 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Czarni Lipa |
1-3 |
Strzelec Dąbrowica |
Bramki dla LZS Jadachy:
Zbyrad Zbigniew 33', 42'