Brak aktywnych ankiet. |
Klasa Okręgowa » Stalowa Wola | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 83, wczoraj: 75
ogółem: 3 370 143
statystyki szczegółowe
"A" Klasa - seniorzy
Korona Majdan Królewski
Jeziorak Chwałowice
Czarni Lipa
LZS Wydrza
Koniczynka Ocice
Unia Skowierzyn
Sokół Sokolniki
OKS Wielowieś
Kolejarz Knapy
"A" Klasa - juniorzy
"B" Klasa - seniorzy
GKS "Korona" Bojanów
UKS "Wspólnota" Serbinów
PKS "Wisła" Baranów Sandomierski
KS LZS Krzątka
LZS "Transdżwig" Stale
LZS "Płomień" Chmielów
Junior Zakrzów
LKS Tarnowska Wola
"B" Klasa - juniorzy
PKS "Wisła" Baranów Sandomierski
Inne:
"Wisan" Skopanie
90 minut
Podokręg Stalowa Wola
"Stal" Nowa Dęba
KS "Siarka" Tarnobrzeg
OSP Jadachy
Tabela ligowa
Sezon: 2008/2009
Poz. |
Nazwa drużyny |
Meczy |
Punktów |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
Bramki |
Bilans |
1. | LZS "Kolejarz" Knapy | 22 | 56 | 18 | 2 | 2 | 90 - 23 | 67 |
2. | LZS Jadachy | 22 | 55 | 17 | 4 | 1 | 87 - 24 | 63 |
3. | LKS Tarnowska Wola | 22 | 43 | 13 | 4 | 5 | 51 - 21 | 30 |
4. | GKS "Korona" Bojanów | 22 | 38 | 12 | 2 | 8 | 49 - 33 | 16 |
5. | UKS "Wspólnota" Serbinów (Tarnobrzeg) | 22 | 35 | 9 | 8 | 5 | 51 - 39 | 12 |
6. | KS Wola Baranowska | 22 | 35 | 11 | 2 | 9 | 39 - 41 | -2 |
7. | LZS "Płomień" Chmielów | 22 | 26 | 8 | 2 | 12 | 52 - 65 | -13 |
8. | LZS "Transdźwig" Stale | 22 | 23 | 7 | 2 | 13 | 42 - 61 | -19 |
9. | LZS Cygany | 22 | 23 | 7 | 2 | 13 | 35 - 60 | -25 |
10. | LZS Krzątka | 22 | 20 | 6 | 2 | 14 | 32 - 53 | -21 |
11. | PKS "Wisła" Baranów Sandomierski | 22 | 18 | 5 | 3 | 14 | 30 - 70 | -40 |
12. | UKS "Błękitni" Komorów | 22 | 7 | 2 | 1 | 19 | 22 - 90 | -68 |
Rozgrywki Ligowe
Kol. | Data | Drużyna 1 | Wynik | Drużyna 2 |
22 | 2009-06-21 | LZS "Transdźwig" Stale | 1:8 | LZS Jadachy |
21 | 2009-06-14 | LZS Jadachy | 3:1 | LZS "Kolejarz" Knapy |
20 | 2009-06-07 | UKS "Wspólnota" Serbinów (Tarnobrzeg) | 2:4 | LZS Jadachy |
19 | 2009-05-31 | LZS Jadachy | 5:1 | KS Wola Baranowska |
18 | 2009-05-24 | GKS "Korona" Bojanów | 1:2 | LZS Jadachy |
17 | 2009-05-17 | LZS Jadachy | 8:0 | UKS "Błękitni" Komorów |
16 | 2009-05-10 | LZS "Płomień" Chmielów | 1:3 | LZS Jadachy |
15 | 2009-05-03 | LZS Jadachy | 3:2 | LKS Tarnowska Wola |
14 | 2009-04-26 | LZS Cygany | 0:4 | LZS Jadachy |
13 | 2009-04-19 | LZS Jadachy | 1:1 | PKS "Wisła" Baranów Sandomierski |
12 | 2009-04-05 | LZS Krzątka | 1:2 | LZS Jadachy |
11 | 2008-10-26 | LZS Jadachy | 5:0 | LZS "Transdźwig" Stale |
10 | 2008-10-19 | LZS "Kolejarz" Knapy | 2:2 | LZS Jadachy |
9 | 2008-10-12 | LZS Jadachy | 1:1 | UKS "Wspólnota" Serbinów (Tarnobrzeg) |
8 | 2008-10-05 | KS Wola Baranowska | 3:2 | LZS Jadachy |
7 | 2008-09-28 | LZS Jadachy | 5:1 | GKS "Korona" Bojanów |
6 | 2008-09-21 | UKS "Błękitni" Komorów | 1:10 | LZS Jadachy |
5 | 2008-09-14 | LZS Jadachy | 5:3 | LZS "Płomień" Chmielów |
4 | 2008-09-07 | LKS Tarnowska Wola | 1:1 | LZS Jadachy |
3 | 2008-08-31 | LZS Jadachy | 3:0 | LZS Cygany |
2 | 2008-08-24 | PKS "Wisła" Baranów Sandomierski | 0:6 | LZS Jadachy |
1 | 2008-08-17 | LZS Jadachy | 4:1 | LZS Krzątka |
Kadra - statystyki dla spotkań ligowych
Sezon: 2008/2009
Lp. | Nazwisko i imię | Pozycja | Mecze | Bramki | Asysty | Łączny czas gry | Czas gry/mecz | ||
1. | Adam Durlak | Trener | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Andrzej Durtka | Prezes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Andrzej Polak | Skarbnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Bałata Grzegorz | pomocnik | 8 | 3 | 2 | 0 | 0 | 453 | 57 |
5. | Bałata Piotr | obrońca | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1653 | 83 |
6. | Bałata Tomasz | obrońca | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 50 |
7. | Białek Grzegorz | pomocnik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 120 | 40 |
8. | Durlak Adam | pomocnik/napastnik | 18 | 7 | 4 | 0 | 0 | 1390 | 78 |
9. | Durtka Bartłomiej | pomocnik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 58 | 29 |
10. | Gołąbek Marcin | obrońca/pomocnik | 18 | 0 | 1 | 4 | 1 | 1557 | 87 |
11. | Grdeń Grzegorz | napastnik | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 90 | 90 |
12. | Grdeń Jerzy | obrońca | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 558 | 80 |
13. | Grdeń Wojciech | obrońca | 21 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1686 | 81 |
14. | Kopeć Kamil | napastnik | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 86 | 22 |
15. | Koper Grzegorz | pomocnik | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 117 | 20 |
16. | Łagowski Mariusz | bramkarz | 22 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1818 | 83 |
17. | Marek Łukasz | pomocnik | 17 | 3 | 1 | 1 | 0 | 419 | 25 |
18. | Mityk Witold | pomocnik | 18 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1416 | 79 |
19. | Niedziałek Kamil | napastnik | 17 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1234 | 73 |
20. | Sałek Krzysztof | obrońca | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 248 | 62 |
21. | Sędyka Krzysztof | bramkarz | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 95 | 16 |
22. | Sudoł Damian | obrońca/pomocnik | 15 | 0 | 0 | 1 | 0 | 882 | 59 |
23. | Tomczyk Krzysztof | obrońca/pomocnik | 21 | 18 | 3 | 0 | 0 | 1551 | 74 |
24. | Tomczyk Marcin | pomocnik/napastnik | 22 | 14 | 3 | 0 | 0 | 1833 | 84 |
25. | Widuch Mirosław | pomocnik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 28 |
26. | Wojciech Grdeń | Sekretarz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27. | Wolan Grzegorz | napastnik | 20 | 6 | 1 | 3 | 0 | 1455 | 73 |
28. | Zbyrad Zbigniew | napastnik | 18 | 22 | 1 | 1 | 0 | 1366 | 76 |
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | 0-4 | Transdźwig Stale | |
(wo) | |||
na boisku 3-4 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika | |||
Korona Bojanów | 7-1 | Płomień Chmielów | |
KS Wola Baranowska | 3-4 | LZS Tarnowska Wola | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 8-0 | LZS Cygany | |
Kolejarz Knapy | 11-0 | Wisła Baranów Sandomierski | |
LZS Jadachy | 4-1 | LZS Krzątka |
Bramki dla LZS Jadachy: Tomczyk Krzysztof - 20' Zbyrad Zbigniew - 31', 67' Tomczyk Marcin - 71' Skład: Łagowski Mariusz, - Grdeń Wojciech, Gołąbek Marcin, Bałata Piotr, Grdeń Jerzy, - Tomczyk Marcin , Tomczyk Krzysztof 75' Sudoł Damian, Durlak Adam 62' Widuch Mirosław, Mityk Witold, - Zbyrad Zbigniew , Wolan Grzegorz Kolejka 2 - 24 sierpnia |
Transdźwig Stale | 3-4 | LZS Krzątka | |
Wisła Baranów Sandomierski | 0-6 | LZS Jadachy | |
LZS Cygany | 1-7 | Kolejarz Knapy | |
LZS Tarnowska Wola | 5-0 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
Płomień Chmielów | 4-1 | KS Wola Baranowska | |
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | 0-3 | Korona Bojanów |
Bramki dla LZS Jadachy: Tomczyk Krzysztof - 7', 65' Wolan Grzegorz - 36' Niedziałek Kamil - 53' Tomczyk Marcin - 80', 83' Skład: Łagowski Mariusz - Grdeń Wojciech, Gołąbek Marcin, Grdeń Jerzy, Bałata Piotr 70' Sudoł Damian, - Tomczyk Marcin , Tomczyk Krzysztof 68' Białek Grzegorz, Durlak Adam 68' Marek Łukasz, Mityk Witold, - Zbyrad Zbigniew, Wolan Grzegorz 50' Niedziałek Kamil , Kolejka 3 - 31 sierpnia |
Korona Bojanów | 3-1 | Transdźwig Stale | |
KS Wola Baranowska | 3-0 | Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | |
(wo) | |||
mecz przerwany w 39. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości przy stanie 3-0 | |||
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 5-1 | Płomień Chmielów | |
Kolejarz Knapy | 2-1 | LZS Tarnowska Wola | |
LZS Jadachy | 3-0 | LZS Cygany | |
(wo) | |||
mecz przerwany w 18. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości przy stanie 2-0 | |||
LZS Krzątka | 3-1 | Wisła Baranów Sandomierski |
Bramki dla LZS Jadachy: Tomczyk Krzysztof - 2' Durlak Adam - 11' - Durlak Adam 18' Skład: Łagowski Mariusz, - Grdeń Wojciech, Grdeń Jerzy, Bałata Piotr, Białek Grzegorz - Tomczyk Marcin, Tomczyk Krzysztof , Durlak Adam , Mityk Witold - Zbyrad Zbigniew, Wolan Grzegorz Kolejka 4 - 7 września |
Transdźwig Stale | 3-1 | Wisła Baranów Sandomierski | |
LZS Cygany | 4-0 | LZS Krzątka | 2 listopada, 14:00 |
LZS Tarnowska Wola | 1-1 | LZS Jadachy | |
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | 4-4 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
Korona Bojanów | 2-2 | KS Wola Baranowska | |
Kolejarz Knapy | 5-1 | Płomień Chmielów |
Bramki dla LZS Jadachy: Niedziałek Kamil - 47' Skład: Łagowski Mariusz, - Tomczyk Krzysztof, Gołąbek Marcin, Bałata Piotr, Białek Grzegorz 80' Sudoł Damian, - Tomczyk Marcin, Grdeń Jerzy, Wolan Grzegorz, Mityk Witold, - Zbyrad Zbigniew 55' Marek Łukasz, Niedziałek Kamil Kolejka 5 - 14 września |
KS Wola Baranowska | 3-2 | Transdźwig Stale | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 3-1 | Korona Bojanów | |
Kolejarz Knapy | 4-0 | Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | |
(wo) | |||
mecz przerwany w 30. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania zespołu gości | |||
LZS Jadachy | 5-3 | Płomień Chmielów | 2 listopada, 14:00 |
LZS Krzątka | 0-2 | LZS Tarnowska Wola | |
Wisła Baranów Sandomierski | 3-1 | LZS Cygany |
Bramki dla LZS Jadachy: Durlak Adam - 42', 87' Tomczyk Marcin - 53' Tomczyk Krzysztof - 85' Bałata Grzegorz - 86' Skład: Łagowski Mariusz, - Grdeń Wojciech, Gołąbek Marcin, Bałata Piotr 80' Marek Łukasz, Sałek Krysztof 86' Sudoł Damian, - Tomczyk Marcin , Tomczyk Krzysztof , Durlak Adam , Mityk Witold, - Wolan Grzegorz 65' Bałata Grzegorz , Niedziałek Kamil Kolejka 6 - 21 września |
Transdźwig Stale | 2-0 | LZS Cygany | |
LZS Tarnowska Wola | 4-0 | Wisła Baranów Sandomierski | |
Płomień Chmielów | 2-0 | LZS Krzątka | |
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | 1-10 | LZS Jadachy | |
Korona Bojanów | 0-2 | Kolejarz Knapy | |
KS Wola Baranowska | 1-2 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) |
Bramki dla LZS Jadachy: Niedziałek Kamil - 12' Wolan Grzegorz - 14', 49' Grdeń Grzegorz - 25', 60' Tomczyk Marcin - 36' Tomczyk Krzysztof - 50', 69' Marek Łukasz - 55' Sędyka Krzysztof - 75' (karny) Skład: Łagowski Mariusz - Bałata Tomasz, Grdeń Wojciech, Grdeń Jerzy, Bałata Piotr, - Tomczyk Marcin , Tomczyk Krzysztof , Grzegorz Grdeń , Sałek Krzysztof 37' Marek Łukasz 61' Sędyka Krzysztof , - Niedziałek Kamil , Wolan Grzegorz , Kolejka 7 - 28 września |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 2-0 | Transdźwig Stale | |
Kolejarz Knapy | 0-2 | KS Wola Baranowska | |
LZS Jadachy | 5-1 | Korona Bojanów | |
LZS Krzątka | 1-0 | Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | |
Wisła Baranów Sandomierski | 0-3 | Płomień Chmielów | |
(wo) | |||
na boisku 0-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik | |||
LZS Cygany | 1-3 | LZS Tarnowska Wola |
Bramki dla LZS Jadachy: Durlak Adam - 4' Tomczyk Krzysztof - 9' Niedziałek Kamil - 31' Zbyrad Zbigniew - 68', 82' Kolejka 8 - 5 października |
Transdźwig Stale | 1-1 | LZS Tarnowska Wola | |
Płomień Chmielów | 2-2 | LZS Cygany | |
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | 1-2 | Wisła Baranów Sandomierski | |
Korona Bojanów | 2-0 | LZS Krzątka | |
KS Wola Baranowska | 3-2 | LZS Jadachy | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 2-2 | Kolejarz Knapy |
Bramki dla LZS Jadachy: Niedziałek Kamil - 12' Tomczyk Marcin - 39' Skład: Łagowski Mariusz, Wojciech Grdeń, Gołąbek Marcin, Bałata Piotr, - Tomczyk Marcin , Tomczyk Krzysztof 60' Zbyrad Zbigniew, Durlak Adam, Mityk Witold, - Wolan Grzegorz 81' Sędyka Krzysztof, Niedziałek Kamil , Kolejka 9 - 12 października |
Kolejarz Knapy | 9-2 | Transdźwig Stale | |
LZS Jadachy | 1-1 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
LZS Krzątka | 3-2 | KS Wola Baranowska | |
Wisła Baranów Sandomierski | 1-5 | Korona Bojanów | |
LZS Cygany | 12-2 | Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | |
LZS Tarnowska Wola | 2-0 | Płomień Chmielów |
Bramki dla LZS Jadachy: Tomczyk Marcin - 65' Skład: Łagowski Mariusz, - Grdeń Wojciech, Gołąbek Marcin, Bałata Piotr, Tomczyk Krzysztof, - Tomczyk Marcin , Grzegorz Wolan 85' Marek Łukasz, Durlak Adam, Mityk Witold 57' Sudoł Damian, - Zbyrad Zbigniew, Niedziałek Kamil, Kolejka 10 - 19 października |
Transdźwig Stale | 3-5 | Płomień Chmielów | |
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | 0-3 | LZS Tarnowska Wola | |
Korona Bojanów | 2-1 | LZS Cygany | |
KS Wola Baranowska | 2-1 | Wisła Baranów Sandomierski | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 3-1 | LZS Krzątka | |
Kolejarz Knapy | 2-2 | LZS Jadachy |
Bramki dla LZS Jadachy: Tomczyk Marcin - 11' Tomczyk Krzysztof - 61' Skład: Łagowski Mariusz, - Grdeń Wojciech, Gołąbek Marcin, Bałata Piotr, Sałek Krzysztof , - Tomczyk Marcin , Tomczyk Krzysztof, Niedziałek Kamil, Mityk Witold 88' Marek Łukasz, - Zbyrad Zbigniew, Wolan Grzegorz 55' Bałata Grzegorz Kolejka 11 - 26 października |
LZS Jadachy | 5-0 | Transdźwig Stale | |
LZS Krzątka | 0-1 | Kolejarz Knapy | |
Wisła Baranów Sandomierski | 2-2 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
LZS Cygany | 2-1 | KS Wola Baranowska | |
LZS Tarnowska Wola | 2-0 | Korona Bojanów | |
Płomień Chmielów | 5-0 | Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | 9 listopada |
Bramki dla LZS Jadachy: Niedziałek Kamil - 14' Tomczyk Marcin - 29', 70' Zbyrad Zbigniew - 37' Tomczyk Krzysztof - 60' Skład: Łagowski Mariusz, - Grdeń Wojciech, Gołąbek Marcin, Bałata Piotr, Sudoł Damian 55' Sałek Krzysztof, - Tomczyk Marcin , Tomczyk Krzysztof , Niedziałek Kamil , Mityk Witold 60' Marek Łukasz, - Wolan Grzegorz 55' Durlak Adam, Zbyrad Zbigniew , Wiosna Kolejka 12 - 5 kwietnia |
Transdźwig Stale | 5-2 | Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | |
Płomień Chmielów | 3-2 | Korona Bojanów | |
LZS Tarnowska Wola | 0-2 | KS Wola Baranowska | |
LZS Cygany | 2-2 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
Wisła Baranów Sandomierski | 0-5 | Kolejarz Knapy | |
LZS Krzątka | 1-2 | LZS Jadachy |
Bramki dla LZS Jadachy: Wolan Grzegorz 33' Durlak Adam - 82' - Gołąbek Marcin - 72' (za drugą żółtą) Skład: Łagowski Mariusz, - Gołąbek Marcin , Tomczyk Krzysztof 67' Grdeń Wojciech, Bałata Piotr, Grdeń Jerzy , - Tomczyk Marcin, Bałata Grzegorz , Durlak Adam , Mityk Witold 80' Marek Ł, - Niedziałek Kamil 89' Kopeć Kamil, Wolan Grzegorz , Kolejka 13 - 19 kwietnia |
LZS Krzątka | 1-1 | Transdźwig Stale | |
LZS Jadachy | 1-1 | Wisła Baranów Sandomierski | |
Kolejarz Knapy | 9-1 | LZS Cygany | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 0-0 | LZS Tarnowska Wola | |
KS Wola Baranowska | 3-1 | Płomień Chmielów | |
Korona Bojanów | 5-0 | Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) |
Bramki dla LZS Jadachy: Durlak Adam - 33' Skład: Łagowski Mariusz, - Grdeń Wojciech, Gołąbek Marcin , Bałata Grzegorz, Sudoł Damian, - Tomczyk Marcin, Tomczyk Krzysztof 70' Marek Łukasz, Durlak Adam , Mityk Witold, - Niedziałek Kamil, Wolan Grzegorz 90' Sędyka Krzysztof Kolejka 14 - 26 kwietnia |
Transdźwig Stale | 1-3 | Korona Bojanów | |
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | 3-0 | KS Wola Baranowska | |
(wo) | |||
na boisku 1-3, udział nieuprawnionego do gry zawodnika | |||
Płomień Chmielów | 2-2 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
LZS Tarnowska Wola | 0-3 | Kolejarz Knapy | |
LZS Cygany | 0-4 | LZS Jadachy | |
Wisła Baranów Sandomierski | 8-0 | LZS Krzątka |
Bramki dla LZS Jadachy: Wolan Grzegorz - 70' Bałata Grzegorz - 74' Zbyrad Zbigniew - 78', 81' Skład: Łagowski Mariusz – Grdeń Wojciech, Tomczyk Krzysztof , Bałata Piotr, Sudoł Damian – Tomczyk Marcin, Zbyrad Zbigniew , Durlak Adam, Mityk Witold, – Wolan Grzegorz Kopeć Kamil Kolejka 15 - 3 maja |
Płomień Chmielów | 3-7 | Kolejarz Knapy | |
Wisła Baranów Sandomierski | 2-1 | Transdźwig Stale | |
LZS Krzątka | 3-0 | LZS Cygany | |
LZS Jadachy | 3-2 | LZS Tarnowska Wola | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 4-1 | Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | |
KS Wola Baranowska | 2-0 | Korona Bojanów |
Bramki dla LZS Jadachy: Zbyrad Zbigniew - 21', 71', Marek Łukasz - 37 - Zbyrad Zbigniew - 19' Skład: Łagowski Mariusz, - Grdeń Wojciech , Gołąbek Marcin, Bałata Piotr, Sudoł Damian, - Tomczyk Marcin, Wolan Grzegorz, Durlak Adam, Marek Łukasz Zbyrad Zbigniew , Niedziałek Kamil Kolejka 16 - 10 maja |
Transdźwig Stale | 3-0 | KS Wola Baranowska | |
Korona Bojanów | 1-1 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | 1-3 | Kolejarz Knapy | |
Płomień Chmielów | 1-3 | LZS Jadachy | |
LZS Tarnowska Wola | 1-1 | LZS Krzątka | |
LZS Cygany | 3-2 | Wisła Baranów Sandomierski |
Bramki dla LZS Jadachy: Zbyrad Zbigniew - 9', 72' (k)' Niedziałek Kamil - 90' Skład: Łagowski Mariusz, - Grdeń Wojciech , Gołąbek Marcin, Bałata Piotr, Sudoł Damian Tomczyk Marcin, Tomczyk Krzysztof, Durlak Adam, Mityk Witold Zbyrad Zbigniew 85 Koper Grzegorz, Wolan Grzegorz, Kolejka 17 - 17 maja |
LZS Cygany | 1-0 | Transdźwig Stale | |
Wisła Baranów Sandomierski | 0-4 | LZS Tarnowska Wola | |
(wo) | |||
mecz przerwany w 75. minucie przy stanie 0-4 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy | |||
LZS Krzątka | 6-1 | Płomień Chmielów | |
LZS Jadachy | 8-0 | Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | |
(wo) | |||
mecz przerwany po pierwszej połowie przy stanie 8-1, goście nie wyszli na drugą połowę | |||
Kolejarz Knapy | 4-0 | Korona Bojanów | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 1-2 | KS Wola Baranowska |
Bramki dla LZS Jadachy: Zbyrad Zbigniew - 1', 9', 21', Tomczyk Marcin - 3' Tomczyk Krzysztof - 6', 24', 42' Bałata Grzegorz - 16' Skład: Łagowski Mariusz, - Grdeń Wojciech, Gołąbek Marcin, Bałata Piotr, Sudoł Damian, - Tomczyk Marcin , Tomczyk Krzysztof , Wolan Grzegorz, Niedziałek Kamil, - Bałata Grzegorz , Zbyrad Zbigniew , Kolejka 18 - 24 maja |
Transdźwig Stale | 3-0 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
(wo) | |||
goście nie dojechali | |||
KS Wola Baranowska | 0-3 | Kolejarz Knapy | |
Korona Bojanów | 1-2 | LZS Jadachy | |
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | 2-1 | LZS Krzątka | |
Płomień Chmielów | 7-1 | Wisła Baranów Sandomierski | |
LZS Tarnowska Wola | 2-1 | LZS Cygany |
Bramki dla LZS Jadachy: Mityk Witold - 7' Wolan Grzegorz - 42' Skład: Łagowski Mariusz, - Grdeń Wojciech, Gołąbek Marcin, Bałata Piotr, Sudoł Damian, - Tomczyk Marcin, Tomczyk Krzysztof Durlak Adam, Mityk Witold Zbyrad Zbigniew, Wolan Grzegorz Kolejka 19 - 31 maja |
LZS Tarnowska Wola | 4-1 | Transdźwig Stale | |
LZS Cygany | 1-0 | Płomień Chmielów | |
Wisła Baranów Sandomierski | 3-0 | Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | |
(wo) | |||
na boisku 3-0 / mecz przerwany w 32. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości | |||
LZS Krzątka | 1-3 | Korona Bojanów | |
LZS Jadachy | 5-1 | KS Wola Baranowska | |
Kolejarz Knapy | 2-0 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) |
Bramki dla LZS Jadachy: Tomczyk Marcin - 4', 44' Zbyrad Zbigniew - 20' Tomczyk Krzysztof - 35', 36' Skład: Łagowski Mariusz Grdeń Wojciech Bałata Piotr, Sudoł Damian, - Tomczyk Marcin , Tomczyk Krzysztof Durlak Adam, Mityk Witold Bałata Grzegorz, Zbyrad Zbigniew , Kolejka 20 - 7 czerwca |
Transdźwig Stale | 2-3 | Kolejarz Knapy | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 2-4 | LZS Jadachy | |
KS Wola Baranowska | 3-1 | LZS Krzątka | |
Korona Bojanów | 3-0 | Wisła Baranów Sandomierski | |
(wo) | |||
na boisku 0-3 / w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik | |||
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | 0-1 | LZS Cygany | |
Płomień Chmielów | 0-5 | LZS Tarnowska Wola |
Bramki dla LZS Jadachy: Tomczyk Krzysztof - 31', 60', Durlak Adam - 51' Zbyrad Zbigniew - 65' Skład: Łagowski Mariusz, - Grdeń Wojciech, Gołąbek Marcin, Bałata Piotr, Bałata Grzegorz 46' Marek Łukasz, - Tomczyk Krzysztof 68' Koper Grzegorz, Tomczyk Marcin, Durlak Adam 75' Kopeć Kamil, Mityk Witold, - Wolan Grzegorz , Zbyrad Zbigniew 80' Bałata Tomasz Kolejka 21 - 14 czerwca |
Płomień Chmielów | 2-3 | Transdźwig Stale | |
LZS Tarnowska Wola | 4-0 | Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | |
LZS Cygany | 0-3 | Korona Bojanów | |
(wo) | |||
na boisku 2-0 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika | |||
Wisła Baranów Sandomierski | 0-3 | KS Wola Baranowska | |
(wo) | |||
na boisku 1-1 / w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik | |||
LZS Krzątka | 2-3 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
LZS Jadachy | 3-1 | Kolejarz Knapy |
Bramki dla LZS Jadachy: Mityk Witold - 25' Zbyrad Zbigniew - 80' (k), 87' Skład: Łagowski Mariusz, - Grdeń Wojciech, Gołąbek Marcin , Bałata Piotr, Sudoł Damian, - Tomczyk Krzysztof 60' Wolan Grzegorz, Tomczyk Marcin, Durlak Adam, Mityk Witold 88' Marek Łukasz, - Niedziałek Kamil 70' Durtka Bartłomiej, Zbyrad Zbyrad , Kolejka 22 - 21 czerwca |
Transdźwig Stale | 1-8 | LZS Jadachy | |
Kolejarz Knapy | 6-2 | LZS Krzątka | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 4-2 | Wisła Baranów Sandomierski | |
KS Wola Baranowska | 2-1 | LZS Cygany | |
Korona Bojanów | 2-1 | LZS Tarnowska Wola | |
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) | 2-5 | Płomień Chmielów |
|
LKS Tarnowska Wola | 9:0 | LZS Jadachy |
2019-08-25, 13:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 2 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 3 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.