LZS Jadachy - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 176, wczoraj: 756
ogółem: 2 465 111

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Zczuba.tv

Sport.pl

Sezon 1997-1998 - Klasa O

Tabela końcowa po sezonie 1997-1998

Lp.    Nazwa drużyny      Mecze    Punkty    Bramki      
1.    Pogoń Staszów        30            66          61:40      
2.    Sparta Dwikozy        30            60          70:28      
3.    Siarka II Tarnobrzeg 30           57          74:41      
4.    San Kłyżów               30           55          67:40      
5.    Orzeł Rudnik             30           54          106:51      
6.    Czarni Lipa               30            54          78:53      
7.    Retman Ulanów        30            48          58:32      
8.    Tłoki II Gorzyce        30            46          79:55      
9.    Sparta Jeżowe         30            44          68:53      
10.    Marol Jacentów      30            44          59:58      
11.    Zarzecze                 30            43          61:45      
12.    Łęg Stany               30            39          57:64      
13.    Samborzec             30            30          48:75      
14.    Wisła Annopol        30            23          36:86      
15.    Podwolina              30            18          32:97      
16.    LZS Jadachy           30            6            30:142     

Awans do IV ligi: Pogoń Staszów
Spadek do „A” klasy: LZS Jadachy, Podwolina, Wisła Annopol, Samborzec, Łęg Stany, Zarzecz, Marol Jacentów, Sparta Jeżowe,

Sezon 1997-1998

1 kolejka – 10 sierpień 1997

Retman Ulanów – 6:1 – Podwolina
Orzeł Rudnik – 3:3 – Siarka II Tarnobrzeg
Pogoń Staszów – 4:3 – Czarni Lipa
Tłoki II Gorzyce – 2:0 – Łęg Stany
San  Kłyżów – 4:1 – Zarzecze
Samborzec – 2:1 – Sparta Jeżowe
Marol Jacentów – 4:0 – LZS Jadachy
Sparta Dwikozy – 1:2 – Wisła Annopol

2 kolejka – 17 sierpień 1997

LZS Jadachy – 0:1 – Samborzec
Łęg Stany – 4:3 – Marol Jacentów
Sparta Jeżowe – 3:2 – Sparta Dwikozy
Wisła Annopol – 3:3 – Orzeł Rudnik
Siarka II Tarnobrzeg – 1:0 - Zarzecze
San Kłyżów – 1:2 – Pogoń Staszów
Czarni Lipa – 3:0 – Rtman Ulanów
Podwolina - 0:5 - Tłoki II Gorzyce

3 kolejka – 24 sierpień 1997

Tłoki II Gorzyce – 3:3 – Czarni Lipa
Orzeł Rudnik – 3:2 – Sparta Jeżowe
Pogoń Staszów – 3:3 – Siatka II Tarnobrzeg
LZS Jadachy – 1:4 – Sparta Dwikozy
Retman Ulanów – 1:0 – San Kłyżów
Marol Jacentów – 3:1 – Samborzec
Łęg Stany – 5:4 – Podwolina
Zarzecze – 0:2 – Wisła Annopol

Bramki dla LZS Jadachy:
Zych 66’

Skład: Zych K, - Pająk, Zych S (70’ Bałata), Zych Z, Urbaniak B, - Urbaniak P, Chmielowiec, Pietrucha, Wolan, Urbaniak A (40’ Wasilewski), Zych T,

4 kolejka – 31 sierpień 1997

LZS Jadachy – 1:1 – Orzeł Rudnik
Samborzec – 1:3 – Sparta Dwikozy
Podwolina – 0:2 – Marol Jacentów
Czarni Lipa – 1:2 – Łęg Stany
Sparta Jeżowe – 2:4 – Zarzecze
Wisła Annopol – 3:0 – Pogoń Staszów
Siarka II Tarnobrzeg – 0:1 – Retman Ulanów
San Kłyżów – 2:1 – Tłoki II Gorzyce

5 kolejka – 7 wrzesień 1997

Zarzecze – 7:0 – LZS Jadachy
Orzeł Rudnik – 1:1 – Samborzec
Marol Jacentów – 0:1 – Sparta Dwikozy
Łęg Stany – 4:0 – San Kłyżów
Podwolina – 3:0 – Czarni Lipa (wo)
Pogoń Staszów – 0:0 – Sparta Jeżowe
Retman Ulanów – 3:0 – Wisła Annopol
Tłoki II Gorzyce – 1:3 – Siarka II Tarnobrzeg

6 kolejka – 14 wrzesień 1997

LZS Jadachy – 0:2 – Pogoń Staszów
Samborzec – 2:2 – Zarzecze
Sparta Dwkozy – 3:1 – Orzeł Rudnik
Siarka II Tarnobrzeg – 4:0 – Łęg Stany
Czarni Lipa – 3:1 – Marol Jacentów
San Kłyżów – 4:0 – Podwolina
Sparta Jeżowe – 0:2 – Retman Ulanów
Wisła Annopol – 0:1 – Tłoki II Gorzyce

7 kolejka – 21 wrzesień 1997

Retman Ulanów – 2:0 – LZS Jadachy
Pogoń Staszów – 2:1 – Samborzec
Zarzecze – 0:2 – Sparta Dwikozy
Marol Jacentów – 4:3 – Orzeł Rudnik
Łęg Stany – 2:1 – Wisła Annopol
Podwolina – 1:2 – Siarka II Tarnobrzeg
Czarni Lipa – 4:1 – San Kłyżów
Tłoki II Gorzyce – 3:1 – Sparta Jeżowe

8 kolejka – 28 wrzesień 1997

LZS Jadachy – 1:3 – Tłoki II Gorzyce
Samborzec – 2:6 – Retman Ulanów
Sparta Dwikozy – 0:0 – Pogoń Staszów
Orzeł Rudnik – 1:1 – Zarzecze
San Kłyżów – 2:1 – Marol Jacentów
Wisła Annopol – 1-0 – Podwolina
Siatka II Tarnobrzeg – 2:0 – Czarni Lipa
Sparta Jeżowe – 4:1 – Łęg Kopcie

9 kolejka – 5 październik

Tłoki II Gorzyce – 4:0 – Samborzec
Pogoń Staszów – 5:2 – Orzeł Rudnik
Podwolina – 1:1 – Sparta Jeżowe
San Kłyżów – 2:2 – Siarka II Tarnobrzeg
Czarni Lipa – 3:2 – Wisła Annopol
Retman Ulanów – 1:2 – Sparta Dwikozy
Marol Jacentów – 4:1 – Zarzecze
Łęg Stany – 4:3 – LZS Jadachy

10 kolejka – 12 październik 1997

LZS Jadachy – 3:3 – Podwolina
Samborzec – 3:1 – Łęg Stany
Sparta Dwikozy – 3:1 – Tłoki II Gorzyce
Orzeł Rudnik – 3:4 – Retman Ulanów
Zarzecze – 1:0 – Pogoń Staszów
Siarka II Tarnobrzeg – 4:1 – Marol Jacentów
Wisła Annopol – 0:2 – San Kłyżów
Sparta Jeżowe – 2:1 – Czarni Lipa

11 kolejka – 19 październik 1997

Czarni Lipa – 7:2 – LZS Jadachy
Podwolina – 1:4 – Samborzec
Łęg Stany – 1:1 – Sparta Dwikozy
Tłoki II Gorzyce – 1:2 – Orzeł Rudnik
Retman Ulanów – 1:3 – Zarzecze
Marol Jacentów – 3:0 – Pogoń Staszów
San Kłyżów – 4:1 – Sparta Jeżowe
Siatka II Tarnobrzeg – 7:0 – Wisła Annopol

12 kolejka – 26 październik 1997

LZS Jadachy – 3:3 – San Kłyżów
Samborzec – 2:5 – Czarni Lipa
Sparta Dwikozy – 7:0 – Podwolina
Orzeł Rudnik – 8:0 – Łęg Stany
Zarzecze – 6:4 – Tłoki II Gorzyce
Pogoń Staszów – 2:0 – Retman Ulanów
Wisła Annopol – 2:4 – Marol Jacentów
Sparta Jeżowe – 3:3 – Siarka II Tarnobrzeg

13 kolejka – 2 listopad 1997

Siarka II Tarnobrzeg – 5:0 – LZS Jadachy
San Kłyżów – 2:0 – Samborzec
Czarni Lipa – 3:0 – Sparta Dwikozy
Podwolina – 5:1 – Orzeł Rudnik
Łęg Stany – 0:0 – Zarzecze
Tłoki II Gorzyce – 1:0 – Pogoń Staszów
Marol Jacentów – 2:1 – Retman Ulanów
Wisła Annopol – 2:1 – Sparta Jeżowe

14 kolejka – 9 listopad 1997

LZS Jadachy – 2:3 – Wisła Annopol
Samborzec – 4:0 – Siarka II Tarnobrzeg
Sparta Dwikozy – 3:0 – San Kłyżów
Orzeł Rudnik – 2:0 – Czarni Lipa
Zarzecze – 2:1 – Podwolina
Pogoń Staszów – 2:1 – Łęg Stany
Retman Ulanów – 4:2 – Tłoki II Gorzyce
Marol Jacentów – 2:3 – Sparta Jeżowe

Bramki dla LZS Jadachy:
Jadach 50'
Bałata Czesław 83'

Skład: Zych K, - Bajda, Urbaniak B, Jadach (60' Bałata C), Zych T, - Urbaniak T, Żądło, Pietrucha (15' Pająk), - Flis, Wolan, Zych Z

Opis meczu: Mimo że w meczu tym padło aż 5 goli, można powiedzieć, iż było to spotkanie niewykorzystanych szans z obu stron. Gospodarze mówili o sporym pechu. Między innymi dwukrotnie piłka po strzałach Flisa trafiała w poprzeczkę. Na uwagę zasługuje gol zdobyty w 11' przez Buglewskiego, który umieścił piłkę w bramce bezpośrednio z rzutu rożnego.

15 kolejka – 16 listopad 1997

Sparta Jeżowe – 5:0 – LZS Jadachy
Siarka II Tarnobrzeg – 1:0 – Sparta Dwikozy
San Kłyżów – 2:2 – Orzeł Rudnik
Czarni Lipa – 2:0 – Zarzecze
Podwolina – 1:3 – Pogoń Staszów
Łęg Stany – 5:0 – Retman Ulanów
Tłoki II Gorzyce – 5:2 – Marol Jacentów

16 kolejka – 22 marzec 1998

LZS Jadachy - -:- - Marol Jacentów
Sparta Jeżowe - -:- - Samborzec
Wisła Annopol - -:- - Sparta Dwikozy
Siarka II Tarnobrzeg - -:- - Orzeł Rudnik
Zarzecze - 1:1 - San Kłyżów
Czarni Lipa - -:- - Pogoń Staszów
Podwolina - -:- - Retman Ulanów
Łęg Stany - -:- - Tłoki II Gorzyce

17 kolejka – 29 marzec 1998

Pogoń Staszów – 1:4 – San Kłyżów
Sparta Dwikozy – 2:1 – Sparta Jeżowe
Zarzecze – 2:3 – Siarka II Tarnobrzeg
Samborzec – 5:0 – LZS Jadachy
Marol Jacentów – 3:2 – Łęg Stany
Orzeł Rudnik – 7:1 – Wisła Annopol
Retman Ulanów – 0:1 – Czarni Lipa
Podwolina – 2:0 – Tłoki II Gorzyce

Skład: Zych, - Tutka (80’ Król), Pająk, Urbaniak B, Kuchta (55’ Jadach), - Kosior, Żądło, Cieniek (40’ Bajda), - Urbaniak, Jaworski, Chmielowiec

18 kolejka – 5 kwiecień 1998

San Kłyżów – 3:1 – Retman Ulanów
Samborzec – 0:0 – Marol Jacentów
Podwolina – 1:5 – Łęg Stany
Sparta Jeżowe – 0:4 – Orzeł Rudnik
Wisła Annopol – 0:3 – Zarzecze
Siarka II Tarnobrzeg – 2:5 – Pogoń Staszów
Czarni Lipa – 2:1 – Tłoki II Gorzyce
Sparta Dwikozy – 6:0 – LZS Jadachy

19 kolejka – 19 kwiecień 1998

Sparta Dwikozy – 4:1 – Samborzec
Orzeł Rudnik – 14:1 – LZS Jadachy
Zarzecze – 0:0 – Sparta Jeżowe
Retman Ulanów – 4:2 – Siarka II Tarnobrzeg
Łęg Stany – 1:3 – Czarni Lipa
Marol Jacentów – 2:0 – Podwolina
Tłoki II Gorzyce – 0:1 – San Kłyżów
Pogoń Staszów – 3:0 – Wisła Annopol (wo.)

Bramki dla LZS Jadachy:
Zych 29’

Skład: Jadach, - Bajda, Chmielowiec, Jaworski, Król, - Kuchta (80’ Cieniek), Urbaniak B, Urbaniak P, Zych, - Tutka, Panek

Opis meczu: Wynik meczu mówi sam za siebie. Grający prawie samymi juniorami piłkarze z Jadach nie byli w stanie ustrzec się przed druzgocącą porażką, a na dodatek jeden z zawodników gości został ukarany czerwoną kartką i ostatni zespół w tabeli kończył mecz w dziesiątkę.

20 kolejka – 26 kwiecień 1998

Siarka II Tarnobrzeg – 2:1 – Tłoki II Gorzyce
Sparta Dwikozy – 2:0 – Marol Jacentów
Samborzec – 1:6 – Orzeł Rudnik
LZS Jadachy – 2:1 – Zarzecze
Wydarzeniem wczorajszej kolejki w klasie okręgowej było pierwsze zwycięstwo piłkarzy z Jadachów, którzy pokonali na boisku w Chmielowie wyżej notowaną drużynę z Zarzecza.
Czarni Lipa – 11:0 – Podwolina
Goście opuścili plac gry w 60’ meczu na skutek zdekompletowania drużyny; W Lipie sędzia musiał przerwać mecz w 60’, bowiem zawodnikom Podwoliny odechciało się grać w chwili, kiedy stracili 11 gola, a kilku z nich opuściło boisku z powodu kontuzji.
Sparta Jeżowe – 1:0 – Pogoń Staszów
San Kłyżów – 4:0 – Łęg Stany
Wisła Annopol – 0:2 – Retman Ulanów

21 kolejka – 3 maj 1998

Tłoki II Gorzyce – 7:0 – Wisła Annopol
Orzeł Rudnik – 2:1 – Sparta Dwikozy
Podwolina – 0:0 – San Kłyżów
Retman Ulanów – 1:1 – Sparta Jeżowe
Pogoń Staszów – 4:0 – LZS Jadachy
Zarzecze – 4:0 – Samborzec
Łęg Stany – 1:1 – Siarka II Tarnobrzeg
Marol Jacentów – 3:2 – Czarni Lipa

Skład: Zych K, - Wolan, Urbaniak B, Tutka, Chmielowiec, - Król (46’ Zych G), Jadach, Zbyradowski, Cieniek, Jaworski, Urbaniak M,

Opis meczu: Pogoń bez najmniejszych problemów sięgnęła po pewne zwycięstwo. Do przerwy goście stawiali zacięty opór. Kiedy jednak po zmianie stron gospodarze podkręcili tempo gry, Jadachy zaczęły się gubić w obronie. Efektem tego były bramki zdobywane przez gospodarzy po zespołowych akcjach.

22 kolejka – 10 maj 1998

Siarka II Tarnobrzeg – 5:0 – Podwolina
Sparta Dwikozy – 3:1 – Zarzecze
Orzeł Rudnik – 8:1 – Marol Jacentów
LZS Jadachy – 0:5 – Retman Ulanów
Samborzec – 2:3 – Pogoń Staszów
Wisła Annopol – 1:3 – Łęg Stany
San Kłyżów – 2:0 – Czarni Lipa
Sparta Jeżowe – 5:0 – Tłoki II Gorzyce

Skład: Zych – Tutka, Wolan, Jadach, Urbaniak B, - Zbyradowski (20’ Urbaniak A), Głaz, Urbaniak T, Chmielowiec, - Jaworski, Bałata (70’ Król)

23 kolejka – 17 maj 1998

Tłoki II Gorzyce – 11:0 – LZS Jadachy
Pogoń Staszów – 1:0 – Sparta Dwikozy
Retman Ulanów – 4:0 – Samborzec
Zarzecze – 1:1 – Orzeł Rudnik
Marol Jacentów – 0:2 – San Kłyżów
Podwolina – 4:2 – Wisła Annopol
Czarni Lipa – 3:2 – Siarka II Tarnobrzeg
Łęg Stany – 2:1 – Sparta Jeżowe

Skład: Zych K, - Zych S, Urbaniak, Gołąbek, Król, - Zych T, Chmielowiec, Urbański P (46’ Telka), Urbaniak A, - Jaworski, Urbaniak

24 kolejka – 24 maj 1998

Zarzecze – 1:1 – Marol Jacentów
Sparta Dwikozy – 1:0 – Retman Ulanów
Orzeł Rudnik – 2:3 – Pogoń Staszów
Samborzec – 1:4 – Tłoki II Gorzyce
LZS Jadachy – 1:6 – Łęg Stany
Wisła Annopol – 0:0 – Czarni Lipa
Sparta Jeżowe – 2:0 – Podwolina
Siarka II Tarnobrzeg – 0:0 – San Kłyżów

25 kolejka – 31 maj 1998

Tłoki II Gorzyce – 3:1 – Sparta Dwikozy
Retman Ulanów – 1:1 – Orzeł Rudnik
San Kłyżów – 6:1 – Wisła Annopol
Podwolina – 1:0 – LZS Jadachy
Łęg Stany – 4:1 – Samborzec
Czarni Lipa – 3:1 – Sparta Jeżowe
Marol Jacentów – 0:2 – Siarka II Tarnobrzeg
Pogoń Staszów - -:- - Zarzecze

26 kolejka – 7 czerwiec 1998

Pogoń Staszów – 2:0 – Marol Jacentów
Orzeł Rudnik – 5:0 – Tłoki II Gorzyce
LZS Jadachy – 1:3 – Czarni Lipa
Sparta Jeżowe – 1:1 – San Kłyżów
Sparta Dwikozy – 2:0 – Łęg Stany
Zarzecze – 0:0 – Retman Ulanów
Wisła Annopol – 1:3 – Siarka II Tarnobrzeg
Samborzec – 2:1 – Podwolina

Bramki dla LZS Jadachy:
1 – Wolan Ryszard

27 kolejka – 11 czerwiec 1998

San Kłyżów - 8:1 - LZS Jadachy

28 kolejka – 14 czerwiec 1998

Pogoń Staszów – 5:1 – Tłoki II Gorzyce
Sparta Dwikozy – 6:0 Czarni Lipa
Retman Ulanów – 0:1 – Marol Jacentów
Sparta Jeżowe – 6:0 – Wisła Annopol
Zarzecze – 7:1 – Łęg Stany
Orzeł Rudnik – 6:0 – Podwolina
Samborzec – 3:0 – San Kłyżów
LZS Jadachy – 0:7 – Siarka II Tarnobrzeg

29 kolejka – 21 czerwiec 1998

Wisła Annopol – 3:0 – LZS Jadachy

30 kolejka – 28 czerwiec 1998

Pogoń Staszów – 2:0 – Podwolina
Marol Jacentów – 1:0 – Tłoki II Gorzyce
Retman Ulanów – 3:0 – Łęg Stany
Samborzec – 2:1 – Wisła Annopol
Sparta Dwikozy – 0:0 – Siarka II Tarnobrzeg
Orzeł Rudnik – 4:3 – San Kłyżów
Zarzecze – 2:1 – Czarni Lipa
LZS Jadachy – 5:7 – Sparta Jeżowe
 
     

Zegar


 

Reklama

Kalendarium

21

04-2018

sobota

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

Najbliższe spotkanie

"San" WrzawyLZS Jadachy
"San" Wrzawy   LZS Jadachy
2018-04-22, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LZS JadachyWKS Zabrnie
LZS Jadachy 3:0 WKS Zabrnie
2018-04-14, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
LZS Jadachy 3:0 WKS Zabrnie
KS "Łęg" Stany 5:0 LZS "Kempus" Kępie Zaleszańskie
Siarka II Tarnobrzeg 2:0 LZS "Jeziorak" Chwałowice
OKS Wielowieś 1:4 "Transdźwig" Stale
KS "Wisan" Skopanie 4:0 KS "Czarni" Lipa
OKS "Koniczynka" Ocice 0:0 "San" Wrzawy
LZS Zbydniów 3:0 KS Żupawa
KS Lasowiak Wola Baranowska 4:1 LZS "Kolejarz" Knapy

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 19
KS "Łęg" Stany - OKS Wielowieś
KS "Czarni" Lipa - OKS "Koniczynka" Ocice
LZS "Kempus" Kępie Zaleszańskie - Siarka II Tarnobrzeg
LZS "Jeziorak" Chwałowice - KS "Wisan" Skopanie
"San" Wrzawy - LZS Jadachy
WKS Zabrnie - KS Lasowiak Wola Baranowska
LZS "Kolejarz" Knapy - LZS Zbydniów
KS Żupawa - "Transdźwig" Stale

Najnowsza galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KryniuRepok 116
2. dziennikarz.tbg 116
3. GOFER77 108
4. prezeslzs 107
5. Mariusz151 106
6. Kerlon89 104
7. castil 103
8. kszupawa2012 99
9. Grab21 99
10. markos216 91

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Banery

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
KryniuRepok
status Gadu-Gadu