Brak aktywnych ankiet. |
Klasa Okręgowa » Stalowa Wola | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 190, wczoraj: 75
ogółem: 3 370 250
statystyki szczegółowe
"A" Klasa - seniorzy
Korona Majdan Królewski
Jeziorak Chwałowice
Czarni Lipa
LZS Wydrza
Koniczynka Ocice
Unia Skowierzyn
Sokół Sokolniki
OKS Wielowieś
Kolejarz Knapy
"A" Klasa - juniorzy
"B" Klasa - seniorzy
GKS "Korona" Bojanów
UKS "Wspólnota" Serbinów
PKS "Wisła" Baranów Sandomierski
KS LZS Krzątka
LZS "Transdżwig" Stale
LZS "Płomień" Chmielów
Junior Zakrzów
LKS Tarnowska Wola
"B" Klasa - juniorzy
PKS "Wisła" Baranów Sandomierski
Inne:
"Wisan" Skopanie
90 minut
Podokręg Stalowa Wola
"Stal" Nowa Dęba
KS "Siarka" Tarnobrzeg
OSP Jadachy
Sezon 1995/1996 – Klasa Okręgowa
Tabela końcowa - seniorzy
Lp. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Z |
R |
P |
Bramki |
1. |
Świt Ćmielów |
28 |
73 |
23 |
4 |
1 |
70:22 |
2. |
Orzeł Rudnik |
28 |
62 |
18 |
8 |
2 |
65:40 |
3. |
Zarzecze |
28 |
58 |
17 |
7 |
4 |
65:17 |
4. |
Tłoki/Stal II Gorzyce |
28 |
43 |
12 |
7 |
9 |
80:54 |
5. |
Czarni Lipa |
28 |
42 |
12 |
6 |
10 |
68:48 |
6. |
Sanna Zaklików |
28 |
41 |
13 |
2 |
13 |
57:52 |
7. |
Pogoń Staszów |
28 |
40 |
12 |
4 |
12 |
59:41 |
8. |
Łęg Stany |
28 |
40 |
12 |
4 |
12 |
56:57 |
9. |
LZS Jadachy |
28 |
38 |
11 |
5 |
12 |
51:59 |
10. |
Powolina |
28 |
36 |
11 |
3 |
14 |
49:60 |
11. |
Wisła Annopol |
28 |
36 |
11 |
3 |
14 |
33:54 |
12. |
Kolejarz Knapy |
28 |
33 |
9 |
6 |
13 |
38:47 |
13. |
San Kłyżów |
28 |
21 |
5 |
6 |
17 |
30:56 |
14. |
Klimontowianka Klimontów |
28 |
16 |
4 |
4 |
20 |
33:89 |
15. |
Mokrzyszów |
28 |
14 |
3 |
5 |
20 |
30:89 |
Awans do IV ligi: Świt Ćmielów
Spadek do klasy „A”: Klimontowianka Klimontów;
Mokrzyszów;
Tabela końcowa – Juniorzy
Lp. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
1. |
Świt Ćmielów |
24 |
62 |
101:29 |
2. |
Podwolina |
24 |
58 |
109:43 |
3. |
San Kłyżów |
24 |
53 |
65:23 |
4. |
Łęg Stany |
24 |
44 |
93:66 |
5. |
Wisła Annopol |
24 |
41 |
80:53 |
6. |
Pogoń Staszów |
24 |
41 |
119:38 |
7. |
Klimontowianka Klimontów |
24 |
35 |
95:82 |
8. |
Sanna Zaklików |
24 |
32 |
67:58 |
9. |
LZS Jadachy |
24 |
25 |
64:87 |
10. |
Zarzecze |
24 |
21 |
44:73 |
11. |
Mokrzyszów |
24 |
17 |
40:148 |
12. |
Czarni Lipa |
24 |
15 |
39:108 |
13. |
Kolejarz Knapy |
24 |
10 |
25:131 |
Sezon 1995-1996 Klasa
Okręgowa
Runda Jesienna
1 kolejka - 13 sierpień 1995
Kolejarz Knapy - Podwolina 2:0 (0:0)
LZS Jadachy - Wisła Annopol 5:0 (1:0)
Łęg Stany - Zarzecze 0:0
Klimontowianka Klimontów - Sanna Zaklików 0:1 (0:0)
Czarni Lipa - Pogoń Staszów 2:1 (1:1)
Orzeł Rudnik - Świt Ćmielów 1:1 (1:0)
Mokrzyszów - San Kłyżów 0:2 (0:1)
Pauza:
Tłoki/Stal II Gorzyce
2 kolejka - 20 sierpień 1995
Tłoki/Stal II Gorzyce - Orzeł Rudnik 3:5 (2:0)
Podwolina - Łęg Stany 1:0 (1:0)
Wisła Annopol - Klimontowianka Klimontów 2:1 (0:0)
Sanna Zaklików - Czarni Lipa 3:1 (3:0)
Pogoń Staszów - Mokrzyszów 4:0 (2:0)
Świt Ćmielów - Kolejarz Knapy 2:0 (0:0)
Zarzecze - LZS Jadachy 3:0 (1:0)
Pauza:
San Kłyżów
3 kolejka - 27 sierpień 1995
Kolejarz Knapy - Tłoki/Stal II Gorzyce 0:0
San Kłyżów - Pogoń Staszów 0:1 (0:0)
Łęg Stany - Świt Ćmielów 1:2 (0:1)
LZS Jadachy - Podwolina 4:1 (1:0)
Klimontowianka Klimontów - Zarzecze 0:1 (0:0)
Czarni Lipa - Wisła Annopol 3:0 (1:0)
Mokrzyszów - Sanna Zaklików 1:2 (0:1)
Pauza:
Orzeł Rudnik
4 kolejka – 3
wrzesień 1995
Orzeł Rudnik – Kolejarz
Knapy 1:1 (0:1)
Wisła Annopol –
Mokrzyszów 1:0 (0:0)
Sanna Zaklików – San
Kłyżów 1:0 (0:0)
Świt Ćmielów – LZS Jadachy 3:0 (1:0)
Podwolina –
Klimontowianka Klimontów 2:1 (0:1)
Zarzecze – Czarni Lipa
2:0 (1:0)
Tłoki/Stal II Gorzyce –
Łęg Stany
Pauza:
Pogoń Staszów
5 kolejka – 10
wrzesień 1995
Pogoń Staszów – Sanna
Zaklików 4:1 (2:1)
Mokrzyszów – Zarzecze
0:5 (0:2)
LZS Jadachy – Tłoki/Stal II Gorzyce 0:1 (0:0)
Czarni Lipa – Podwolina
6:1 (1:0)
San Kłyżów – Wisła
Annopol 2:0 (0:0)
Klimontowianka
Klimontów – Świt Ćmielów 2:4 (1:1)
Łęg Stany – Orzeł
Rudnik 0:3 (0:2)
Pauza:
Kolejarz Knapy
6 kolejka – 17
wrzesień 1995
Tłoki/ Stal II Gorzyce
– Klimontowianka Klimontów 4:0 (4:0)
Orzeł Rudnik – LZS Jadachy 2:0 (0:0)
Kolejarz Knapy – Łęg
Stany 0:0
Zarzecze – San Kłyżów
0:0
Wisła Annopol – Pogoń
Staszów 1:0 (0:0)
Świt Ćmielów – Czarni
Lipa 5:2 (2:1)
Podwolina – Mokrzyszów
4:1 (2:0)
Pauza:
Sanna Zaklików
7 kolejka – 24
wrzesień 1995
Czarni Lipa –
Tłoki/Stal II Gorzyce 1:4 (0:3)
Klimontowianka
Klimontów – Orzeł Rudnik 1:2 (1:2)
LZS Jadachy – Kolejarz Knapy 2:1 (0:0)
San Kłyżów – Podwolina
2:0 (1:0)
Pogoń Staszów –
Zarzecze 0:2 (0:1)
Sanna Zaklików – Wisła
Annopol 8:1 (3:1)
Mokrzyszów – Świt
Ćmielów 0:4 (0:1)
Pauza:
Łęg Stany
8 kolejka – 1
październik 1995
Tłoki/Stal II Gorzyce –
Mokrzyszów 13:0 (6:0)
Orzeł Rudnik – Czarni
Lipa 3:3 (2:3)
Kolejarz Knapy –
Klimontowianka Klimontów 3:0 (1:0)
Łęg Stany – LZS Jadachy 2:2 (1:1)
Podwolina – Pogoń
Staszów 1:2 (1:0)
Zarzecze – Sanna
Zaklików 5:0 (1:0)
Świt Ćmielów – San
Kłyżów 1:0 (0:0)
Pauza:
Wisła Annopol
9 kolejka – 8
październik 1995
Mokrzyszów – Orzeł
Rudnik 0:1 (0:0)
Czarni Lipa – Kolejarz
Knapy 1:2 (0:1)
Klimontowianka
Klimontów – Łęg Stany 5:2 (2:1)
Wisła Annopol –
Zarzecze 1:2 (1:1)
San Kłyżów – Tłoki/Stal
II Gorzyce 2:0 (0:0)
Sanna Zaklików –
Podwolina 6:1 (2:0)
Pogoń Staszów – Świt
Ćmielów 0:0
Pauza:
LZS Jadachy
10 kolejka – 15
październik 1995
Tłoki/Stal II Gorzyce –
Pogoń Staszów 4:4 (3:1)
Orzeł Rudnik – San
Kłyżów 5:1 (4:0)
Kolejarz Knapy –
Mokrzyszów 4:3 (1:1)
Łęg Stany – Czarni Lipa
4:3 (2:3)
LZS Jadachy – Klimontowianka Klimontów 6:2 (3:0)
Podwolina – Wisła
Annopol 7:1 (5:0)
Świt Ćmielów – Sanna
Zaklików 4:0 (2:0)
Pauza:
Zarzecze
11 kolejka – 22
październik 1995
Sanna Zaklików –
Tłoki/Stal II Gorzyce 6:1 (3:1)
Wisła Annopol – Świt
Ćmielów 1:3 (0:1)
Pogoń Staszów – Orzeł
Rudnik 3:0 (1:0)
Zarzecze – Podwolina
1:2 (1:1)
Czarni Lipa – LZS Jadachy 0:1 (0:0)
San Kłyżów – Kolejarz
Knapy 3:1 (1:1)
Mokrzyszów – Łęg Stany
3:4 (3:2)
Pauza:
Klimontowianka
Klimontów
12 kolejka – 29 październik
1995
Tłoki/Stal II Gorzyce –
Wisła Annopol 2:1 (0:1)
Świt Ćmielów – Zarzecze
1:0 (0:0)
Kolejarz Knapy – Pogoń
Staszów 0:0
Klimontowianka
Klimontów – Czarni Lipa 2:4 (0:2)
LZS Jadachy – Mokrzyszów 2:1 (1:0)
Łęg Stany – San Kłyżów
4:2 (1:1)
Orzeł Rudnik – Sanna
Zaklików 1:0 (1:0)
Pauza:
Podwolina
13 kolejka – 5
listopad 1995
Zarzecze – Tłoki/Stal
II Gorzyce 2:1 (1:0)
Wisła Annopol – Orzeł
Rudnik 2:3 (1:2)
Sanna Zaklików –
Kolejarz Knapy 1:1 (1:1)
Pogoń Staszów – Łęg
Stany 4:2 (2:0)
San Kłyżów – LZS Jadachy 2:5 (1:1)
Mokrzyszów –
Klimontowianka Klimontów 4:4 (2:4)
Podwolina – Świt
Ćmielów 0:1
Pauza:
Czarni Lipa
Bramki
dla LZS Jadachy:
1 – Wolan Ryszard
1 – Zych M
1 – Jadach Grzegorz
Skład:
Zych K, -
Flis A,
Żądło (Glica Zbigniew),
Zych Tadeusz,
Kosior Jerzy,
Głaz,
Pająk,
Zych M,
Wolan Ryszard (Bajda,
Bałata Czesław),
Jadach Grzegorz,
Opis
meczu: Drużyna gości prowadzona przez trenera Eugeniusza Gruszeckiego
wykorzystała w pełni szansę jakie dały jej szybkie kontry. Gdyby gracze Sanu
nie celowali w poprzeczkę byłby zapewne remis 5:5. Obydwa gole dla gospodarzy
zdobył młody Jarosz, łącznie ma już ich na koncie 8.
Trener: Gruszecki
Eugeniusz
14 kolejka – 12
październik 1995
Tłoki/Stal II Gorzyce –
Podwolina 5:1
Klimontowianka
Klimontów – San Kłyżów 0:0
Czarni Lipa –
Mokrzyszów 7:0 (3:0)
Łęg Stany – Sanna
Zaklików 7:0 (5:0)
LZS Jadachy – Pogoń Staszów 2:1 (1:1)
Kolejarz Knapy – Wisła
Annopol 1:0 (0:0)
Orzeł Rudnik – Zarzecze
0:0
Pauza:
Świt Ćmielów
15 kolejka – 19
październik 1995
Świt Ćmielów =
Tłoki/Stal II Gorzyce 3:3 (2:2)
Podwolina – Orzeł
Rudnik 2:3 (0:2)
Wisła Annopol – Łęg
Stany 3:1 (3:0)
Pogoń Staszów –
Klimontowianka Klimontów 8:1 (2:1)
Sanna Zaklików – LZS Jadachy 5:1
(3:1)
Zarzecze – Kolejarz
Knapy 1:1 (0:0)
San Kłyżów – Czarni
Lipa 0:0
Pauza:
Mokrzyszów
Runda
Wiosenna
16 kolejka – 31
marzec 1996
Orzeł Rudnik –
Tłoki/Stal II Gorzyce 2:2 (1:0)
Kolejarz Knapy – Świt
Ćmielów 2:3 (1:1)
Czarni Lipa – Sanna
Zaklików 0:3 (v.o)
W drużynie Czarnych Lipa grał nieuprawniony zawodnik
Mokrzyszów – Pogoń
Staszów 4:1 (1:0)
Klimontowianka
Klimontów – Wisła Annopol 1:2 (1:1)
Łęg Stany – Podwolina
5:2 (1:1)
LZS Jadachy – Zarzecze 2:0 (0:0)
Pauzował:
San Kłyżów
17 kolejka – 14
kwiecień 1996
Zarzecze – Łęg stany
4:0 (2:0)
Podwolina – Kolejarz
Knapy 3:2 (1:1)
Wisła Annopol – LZS Jadachy 2:2 (0:1)
San Kłyżów – Mokrzyszów
1:1 (1:1)
Świt Ćmielów – Orzeł
Rudnik 7:1 (1:1)
Sanna Zaklików –
Klimontowianka Klimontów 5:1 (3:1)
Pogoń Staszów – Czarni
Lipa 1:2 (0:2)
Pauza:
Tłoki/Stal II Gorzyce
18 kolejka – 21
kwiecień 1996
Tłoki/Stal II Gorzyce –
Kolejarz Knapy 3:0 (0:0)
Pogoń Staszów – San
Kłyżów 3:0 (1:0)
Świt Ćmielów – Łęg
Stany 2:1 (1:1)
Podwolina – LZS Jadachy 3:0 (2:0)
Zarzecze –
Klimontowianka Klimontów 2:0 (2:0)
Wisła Annopol – Czarni Lipa
2:0 (1:0)
Sanna Zaklików –
Mokrzyszów 3:0 (0:0)
Pauza:
Orzeł Rudnik
19 kolejka – 28
kwiecień 1996
Łęg Stany – Tłoki/Stal
II Gorzyce 2:3 (2:0)
Kolejarz Knapy – Orzeł
Rudnik 0:1 (0:0)
San Kłyżów – Sanna
Zaklików 0:2 (0:0)
LZS Jadachy – Świt Ćmielów 2:1 (1:1)
Klimontowianka
Klimontów – Podwolina 2:3 (0:2)
Czarni Lipa – Zarzecze
2:2 (2:1)
Mokrzyszów – Wisła
Annopol 1:0 (1:0)
Pauza:
Pogoń Staszów
Bramki
dla LZS Jadachy:
1 – Wolan Ryszard
1 – Jadach Grzegorz
Sensacja
w Jadachach !!!
Wczorajsza kolejka spotkań przyniosła największą niespodziankę ostatnich
tygodni, jaką jest bez wątpienia porażka lidera- piłkarzy Świtu Ćmielów z
beniaminkiem – zespołem z Jadachów 1:2.
Podopieczni trenera Eugeniusza Gruszeckiego grając z kontry, po golach Ryszarda
Wolana i Grzegorz Jadacha, sprawili swoim kibicom dużą radość inkasując komplet
punktów w potyczce z jedenastką Świtu pewnie zmierzającą do IV ligi.
20 kolejka – 1 maj 1995
Tłoki/Stal II Gorzyce – LZS Jadachy 2:2
(0:1)
Orzeł Rudnik – Łęg Stany 3:2 (1:1)
Wisła Annopol – San Kłyżów 2:0 (1:0)
Sanna Zaklików – Pogoń Staszów 1:2 (1:1)
Świt Ćmielów – Klimontowianka Klimontów 4:0 (3:0)
Podwolina – Czarni Lipa 2:2 (0:2)
Zarzecze – Mokrzyszów 5:0 (3:0)
Pauza:
Kolejarz Knapy
21 kolejka – 5 maj 1995
Klimontowianka Klimontów
– Tłoki/Stal II Gorzyce 1:4 (1:2)
LZS Jadachy – Orzeł Rudnik 0:1 (0:1)
Łęg Stany – Kolejarz
Knapy 2:1 (1:0)
San Kłyżów – Zarzecze
1:4
Pogoń Staszów – Wisła
Annopol 0:1 (0:1)
Czarni Lipa – Świt
Ćmielów 0:0
Mokrzyszów – Podwolina
0:0
Pauza:
Sanna Zaklików
22 kolejka – 12 maj
1996
Tłoki/Stal II Gorzyce –
Czarni Lipa 1:3 (0:2)
Orzeł Rudnik –
Klimontowianka Klimontów 4:1 (1:0)
Kolejarz Knapy – LZS Jadachy 3:0 (1:0)
Podwolina – San Kłyżów
3:2 (1:2)
Zarzecze – Pogoń
Staszów 3:0 (2:0)
Wisła Annopol – Sanna Zaklików
3:0 (2:0)
Świt Ćmielów –
Mokrzyszów 5:0 (2:0)
Pauza:
Łęg Stany
23 kolejka – 19 maj
1996
Mokrzyszów – Tłoki/Stal
II Gorzyce 2:0 (1:0)
Czarni Lipa – Orzeł
Rudnik 0:0
Klimontowianka
Klimontów – Kolejarz Knapy 2:1 (1:1)
LZS Jadachy – Łęg Stany 2:2 (1:1)
Pogoń Staszów –
Podwolina 2:1 (1:0)
Sanna Zaklików –
Zarzecze 0:2 (0:1)
San Kłyżów – Świt
Ćmielów 2:3 (0:1)
Pauza:
Wisła Annopol
24 kolejka – 26 maj
1996
Orzeł Rudnik –
Mokrzyszów 4:1 (1:0)
Kolejarz Knapy – Czarni
Lipa 5:2 (3:0)
Łęg Stany – Klimontowianka
Klimontów 3:0 (1:0)
Świt Ćmielów – Pogoń
Staszów 2:1 (2:0)
Podwolina – Sanna
Zaklików 1:0 (0:0)
Zarzecze – Wisła
Annopol 5:0 (1:0)
Tłoki/Stal II Gorzyce –
San Kłyżów 3:1 (2:1)
Pauza:
LZS Jadachy
25 kolejka – 2
czerwiec 1996
Pogoń Staszów – Tłoki/Stal
II Gorzyce 2:2 (0:2)
San Kłyżów – Orzeł
Rudnik 1:2 (1:2)
Mokrzyszów – Kolejarz
Knapy 1:2 (0:1)
Czarni Lipa – Łęg Stany
2:1 (1:0)
Klimontowianka
Klimontów – LZS Jadachy 2:1 (1:1)
Wisła Annopol –
Podwolina 1:1 (1:1)
Sanna Zaklików – Świt
Ćmielów 0:1 (0:0)
Pauza:
Zarzecze
26 kolejka – 5
czerwiec 1996
Tłoki/Stal II Gorzyce –
Sanna Zaklików 5:2 (1:2)
Orzeł Rudnik – Pogoń
Staszów 5:2 (2:0)
Kolejarz Knapy – San
Kłyżów 2:2 (1:0)
Łęg Stany – Mokrzyszów
2:1 (1:0)
LZS Jadachy – Czarni Lipa 1:4
Świt Ćmielów – Wisła
Annopol 2:0 (1:0)
Podwolina – Zarzecze
0:3 (0:1)
Pauza:
Klimontowianka
Klimontów
27 kolejka – 9
czerwiec 1996
Pogoń Staszów –
Kolejarz Knapy 2:0 (1:0)
Mokrzyszów – LZS Jadachy 3:3 (0:1)
Wisła Annopol –
Tłoki/Stal II Gorzyce 2:0 (0:0)
San Kłyżów – Łęg Stany
0:2 (0:0)
Czarni Lipa –
Klimontowianka Klimontów 12:0 (5:0)
Zarzecze – Świt Ćmielów
1:2 (1:1)
Sanna Zaklików – Orzeł
Rudnik 1:1 (0:1)
Pauza:
Podwolina
28 kolejka – 16
czerwiec 1996
Tłoki/Stal II Gorzyce –
Zarzecze 2:2 (0:1)
Orzeł Rudnik – Wisła
Annopol 3:0 (v.o)
Kolejarz Knapy – Sanna
Zaklików 3:2 (0:1)
Łęg Stany – Pogoń
Staszów 2:1 (1:1)
LZS Jadachy – San Kłyżów 4:1 (1:0)
Świt Ćmielów –
Podwolina 1:0 (0:0)
Klimontowianka
Klimontów – Mokrzyszów 2:2 (1:1)
Pauza:
Czarni Lipa
29 kolejka – 23 czerwiec
1996
Pogoń Staszów – LZS Jadachy 7:0 (2:0)
Podwolina – Tłoki/Stal
II Gorzyce 5:3 (1:2)
Zarzecze – Orzeł Rudnik
2:2 (1:1)
Wisła Annopol –
Kolejarz Knapy 3:0 (2:0)
Sanna Zaklików – Łęg
Stany 0:3 (0:3)
San Kłyżów –
Klimontowianka Klimontów 2:2 (0:1)
Mokrzyszów – Czarni
Lipa 1:3 (1:0)
Pauza: Świt Ćmielów
Skład:
Jadach Andrzej –
Pająk Mirosław,
Bajda,
Zbyradowski,
Zych Sylwester,
Glica Zbigniew,
Flis Piotr (Urbaniak),
Żądło (Szkutnik),
Pająk Krzysztof,
Wolan Ryszard,
Jadach Kazimierz,
Sędziował: Machowski M.
30 kolejka – 30
czerwiec 1996
Tłoki/Stal II Gorzyce –
Świt Ćmielów 2:3 (1:1)
Orzeł Rudnik –
Podwolina 4:2 (2:0)
Kolejarz Knapy –
Zarzecze 0:6
Łęg Stany – Wisła
Annopol 1:1
LZS Jadachy – Sanna Zaklików 2:4 (1:2)
Klimontowianka
Klimontów – Pogoń Staszów 2:1 (2:1)
Czarni Lipa – San
Kłyżów 3:1 (1:1)
Pauza:
Mokrzyszów
|
LKS Tarnowska Wola | 9:0 | LZS Jadachy |
2019-08-25, 13:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 2 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 3 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.