Brak aktywnych ankiet. |
Klasa Okręgowa » Stalowa Wola | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 20, wczoraj: 75
ogółem: 3 370 080
statystyki szczegółowe
"A" Klasa - seniorzy
Korona Majdan Królewski
Jeziorak Chwałowice
Czarni Lipa
LZS Wydrza
Koniczynka Ocice
Unia Skowierzyn
Sokół Sokolniki
OKS Wielowieś
Kolejarz Knapy
"A" Klasa - juniorzy
"B" Klasa - seniorzy
GKS "Korona" Bojanów
UKS "Wspólnota" Serbinów
PKS "Wisła" Baranów Sandomierski
KS LZS Krzątka
LZS "Transdżwig" Stale
LZS "Płomień" Chmielów
Junior Zakrzów
LKS Tarnowska Wola
"B" Klasa - juniorzy
PKS "Wisła" Baranów Sandomierski
Inne:
"Wisan" Skopanie
90 minut
Podokręg Stalowa Wola
"Stal" Nowa Dęba
KS "Siarka" Tarnobrzeg
OSP Jadachy
Kolejka 1 - 21 sierpnia
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 1-4 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Łęg Stany | 4-1 | Strzelec Dąbrowica | |
LZS Kotowa Wola | 8-2 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
Płomień Trześń | 0-0 | Wisan Skopanie | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 5-0 | Wisła Baranów Sandomierski | |
Ceramika Hadykówka | 2-0 | LZS Jadachy | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 4-0 | Słowianin Grębów |
Kolejka 2 - 28 sierpnia |
Słowianin Grębów | 2-0 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
LZS Jadachy | 1-2 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Wisła Baranów Sandomierski | 0-2 | Ceramika Hadykówka | |
Wisan Skopanie | 0-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 6-0 | Płomień Trześń | |
Strzelec Dąbrowica | 4-3 | LZS Kotowa Wola | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-1 | Łęg Stany |
Bramki dla LZS Jadachy: Bałata Tomasz 62' Kolejka 3 - 4 września |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 1-3 | Łęg Stany | |
LZS Kotowa Wola | 4-2 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Płomień Trześń | 1-1 | Strzelec Dąbrowica | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 3-0 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
Ceramika Hadykówka | 4-1 | Wisan Skopanie | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 3-0 | Wisła Baranów Sandomierski | |
Słowianin Grębów | 2-1 | LZS Jadachy |
Bramki dla LZS Jadachy: 1 - Bałata Kolejka 4 - 11 września |
LZS Jadachy | 2-0 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
Wisła Baranów Sandomierski | 0-2 | Słowianin Grębów | |
Wisan Skopanie | 2-2 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 1-1 | Ceramika Hadykówka | |
Strzelec Dąbrowica | 1-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-3 | Płomień Trześń | |
Łęg Stany | 2-1 | LZS Kotowa Wola |
Kolejka 5 - 18 września |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 3-4 | LZS Kotowa Wola | |
Płomień Trześń | 0-0 | Łęg Stany | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 2-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Ceramika Hadykówka | 0-1 | Strzelec Dąbrowica | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 1-3 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
Słowianin Grębów | 2-1 | Wisan Skopanie | |
LZS Jadachy | 1-2 | Wisła Baranów Sandomierski |
Bramki dla LZS Jadachy: Zbyrad Zbigniew 48' Kolejka 6 - 25 września |
Wisła Baranów Sandomierski | 2-0 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
Wisan Skopanie | 1-2 | LZS Jadachy | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 1-1 | Słowianin Grębów | |
Strzelec Dąbrowica | 0-3 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-0 | Ceramika Hadykówka | |
Łęg Stany | 2-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
LZS Kotowa Wola | 2-1 | Płomień Trześń |
Bramki dla LZS Jadachy: 2 - Urbaniak Piotr Kolejka 7 - 2 października |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 3-3 | Płomień Trześń | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 1-2 | LZS Kotowa Wola | |
Ceramika Hadykówka | 3-1 | Łęg Stany | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 6-3 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Słowianin Grębów | 4-0 | Strzelec Dąbrowica | |
LZS Jadachy | 4-0 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
Wisła Baranów Sandomierski | 2-1 | Wisan Skopanie |
Bramki dla LZS Jadachy: Urbaniak Piotr 10', 34' Tomczyk Krzysztof 12', 16' Kolejka 8 - 9 października |
Wisan Skopanie | 6-0 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 4-2 | Wisła Baranów Sandomierski | |
Strzelec Dąbrowica | 5-1 | LZS Jadachy | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 0-1 | Słowianin Grębów | |
Łęg Stany | 2-2 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
LZS Kotowa Wola | 2-0 | Ceramika Hadykówka | |
Płomień Trześń | 3-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
Bramki dla LZS Jadachy: Brzyszcz Kamil 70' Kolejka 9 - 16 października |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 0-11 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
Ceramika Hadykówka | 2-3 | Płomień Trześń | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 2-0 | LZS Kotowa Wola | |
Słowianin Grębów | 2-0 | Łęg Stany | |
LZS Jadachy | 3-2 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Wisła Baranów Sandomierski | 0-1 | Strzelec Dąbrowica | |
Wisan Skopanie | 2-1 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
Bramki dla LZS Jadachy: Urbaniak Piotr 52, 75' Bałata 68' Kolejka 10 - 23 października |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 1-1 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
Strzelec Dąbrowica | 2-0 | Wisan Skopanie | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 5-1 | Wisła Baranów Sandomierski | |
Łęg Stany | 2-2 | LZS Jadachy | |
LZS Kotowa Wola | 2-1 | Słowianin Grębów | |
Płomień Trześń | 0-2 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 2-0 | Ceramika Hadykówka |
Bramki dla LZS Jadachy: Bałata Tomasz 60', 75' Kolejka 11 - 30 października |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 1-0 | Ceramika Hadykówka | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 3-2 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
Słowianin Grębów | 0-0 | Płomień Trześń | |
LZS Jadachy | 2-6 | LZS Kotowa Wola | |
Wisła Baranów Sandomierski | 2-0 | Łęg Stany | |
Wisan Skopanie | 1-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 1-1 | Strzelec Dąbrowica |
Bramki dla LZS Jadachy: Bałata Grzegorz 38' Wolan Grzegorz 90' Kolejka 12 - 6 listopada |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 3-0 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
Łęg Stany | 2-1 | Wisan Skopanie | |
LZS Kotowa Wola | 10-0 | Wisła Baranów Sandomierski | |
Płomień Trześń | 0-2 | LZS Jadachy | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 1-0 | Słowianin Grębów | |
Ceramika Hadykówka | 3-6 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 2-1 | Strzelec Dąbrowica |
Bramki dla LZS Jadachy: Zbyrad Zbigniew 30' Samobójcza 80' Kolejka 13 - 11 listopada |
Słowianin Grębów | 3-1 | Ceramika Hadykówka | |
LZS Jadachy | 0-2 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
Wisła Baranów Sandomierski | 1-3 | Płomień Trześń | |
Wisan Skopanie | 2-1 | LZS Kotowa Wola | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 1-2 | Łęg Stany | |
Strzelec Dąbrowica | 2-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 5-0 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) |
Kolejka 14 - 2 kwietnia |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 4-1 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
Strzelec Dąbrowica | 3-1 | Łęg Stany | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 1-2 | LZS Kotowa Wola | |
Wisan Skopanie | 0-0 | Płomień Trześń | |
Wisła Baranów Sandomierski | 0-4 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
(wo) | |||
Na boisku 1:4. W Baranowie Sandomierskim grał nieuprawniony zawodnik. | |||
LZS Jadachy | 5-1 | Ceramika Hadykówka | |
Słowianin Grębów | 2-2 | LZS Kępie Zaleszańskie |
Bramki dla LZS Jadachy: Urbaniak Piotr 20' Bałata Tomasz 28' Wolan Tomasz 42' Białek Grzegorz 83' Tomczyk Marcin 90+2' Skład: Jadach T, - Brzyszcz K, Bałata T, Grdeń W, Bałata P, - Tomczyk K (65' Białek G), Wolan T (86' Ciach S), Bałata G (75' Grdeń J), Tomczyk M, - Zbyrad Z, Urbaniak P (84' Polak S) Opis meczu: Mecz rozgrywany był na boisku w Cyganach. Pierwsze minuty meczu należały do Ceramiki, jednak po golu Urbaniaka gospodarze osiągnęłi znaczącą przewagę . Przedniej marki był ostatni gol - Marcina Tomczyka, który strzelił z 18 metrów w okienko. Kolejka 15 - 9 kwietnia |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 1-3 | Słowianin Grębów | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 1-0 | LZS Jadachy | |
Ceramika Hadykówka | 2-1 | Wisła Baranów Sandomierski | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 3-1 | Wisan Skopanie | |
Płomień Trześń | 0-2 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
LZS Kotowa Wola | 4-0 | Strzelec Dąbrowica | |
Łęg Stany | 0-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
Kolejka 16 - 15 kwietnia |
Łęg Stany | 5-2 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 5-1 | LZS Kotowa Wola | |
Strzelec Dąbrowica | 3-0 | Płomień Trześń | |
(wo) | |||
Na boisku 3:2. W Trześni grał nieuprawniony zawodnik. | |||
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 0-2 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
Wisan Skopanie | 2-1 | Ceramika Hadykówka | |
Wisła Baranów Sandomierski | 4-4 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
LZS Jadachy | 1-1 | Słowianin Grębów |
Bramki dla LZS Jadachy: Zbyrad Zbigniew 37' Skład: Jadach T, - Bałata T, Bałata P, Grdeń W (60' Polak S), Brzyszcz K, - Wolan T (89' Ciach S), Urbaniak P, Tomczyk K, Tomczyk M (80' Grdeń J), - Bałata G (75' Białek G), Zbyrad Z, Opis meczu: Dużo zdrowia zostawili piłkarze obydwu druzyn na bagnistym boisku w Jadachach. Mimo że gospodarze od 35 minuty grali w dziesiątke pierwsi zdobyli bramkę . Pewnie wygraliby gdyby nie przypadkowe zgranie piłki przez ... sędziego i lob w wykonaniu Rutyny. Kolejka 17 - 23 kwietnia |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 0-3 | LZS Jadachy | |
Słowianin Grębów | 3-1 | Wisła Baranów Sandomierski | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 2-1 | Wisan Skopanie | |
Ceramika Hadykówka | 2-2 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 5-0 | Strzelec Dąbrowica | |
Płomień Trześń | 0-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
LZS Kotowa Wola | 3-2 | Łęg Stany |
Bramki dla LZS Jadachy: 1 - Zbyrad Zbigniew 1 - Bałata Tomasz 1 - Wolan Tomasz Kolejka 18 - 30 kwietnia |
LZS Kotowa Wola | 3-0 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
(wo) | |||
Goście nie pojechali na mecz. | |||
Łęg Stany | 4-1 | Płomień Trześń | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 0-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
Strzelec Dąbrowica | 1-0 | Ceramika Hadykówka | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 2-1 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Wisan Skopanie | 1-3 | Słowianin Grębów | |
Wisła Baranów Sandomierski | 3-1 | LZS Jadachy |
Bramki dla LZS Jadachy: Wolan Tomasz 62' Kolejka 19 - 3 maja |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 0-2 | Wisła Baranów Sandomierski | |
LZS Jadachy | 1-0 | Wisan Skopanie | |
Słowianin Grębów | 2-0 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 3-2 | Strzelec Dąbrowica | |
Ceramika Hadykówka | 1-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 4-0 | Łęg Stany | |
Płomień Trześń | 1-1 | LZS Kotowa Wola |
Kolejka 20 - 7 maja |
Płomień Trześń | 0-2 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
LZS Kotowa Wola | 6-2 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
Łęg Stany | 2-1 | Ceramika Hadykówka | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 0-1 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Strzelec Dąbrowica | 1-1 | Słowianin Grębów | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 3-0 | LZS Jadachy | |
Wisan Skopanie | 2-1 | Wisła Baranów Sandomierski |
Kolejka 21 - 14 maja |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 1-2 | Wisan Skopanie | |
Wisła Baranów Sandomierski | 3-1 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
LZS Jadachy | 8-0 | Strzelec Dąbrowica | |
Słowianin Grębów | 2-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 1-1 | Łęg Stany | |
Ceramika Hadykówka | 0-2 | LZS Kotowa Wola | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 8-0 | Płomień Trześń |
Bramki dla LZS Jadachy: 3 - Wolan Tomasz 3 - Zbyrad Zbigniew 1 - Tomczyk Marcin 1 - Tomczyk Krzysztof Skład: Sędyka K, - Brzyszcz K, Bałata T, Bałata P, Polak S (46' Grdeń G), - Tomczyk K (75' Ciach S), Wolan T, Tomczyk M, Zbyrad Z (58' Wolan G), Białek K, Urbaniak P, Opis meczu: Mecz przerwała w 70 minucie deszczowa nawałnica , po której goście przystąpili do gry tylko w osmiu. Po chwili sedzia musiał jednak zakończyc spotkanie gdyż zawodnik gości doznał kontuzji. Kolejka 22 - 21 maja |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 3-4 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
Płomień Trześń | 0-0 | Ceramika Hadykówka | |
LZS Kotowa Wola | 2-3 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Łęg Stany | 1-3 | Słowianin Grębów | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-3 | LZS Jadachy |
|
Strzelec Dąbrowica | 1-0 | Wisła Baranów Sandomierski | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 0-4 | Wisan Skopanie |
Bramki dla LZS Jadachy: Brzyszcz Kamil 52' Zbyrad Zbigniew 67' Tomczyk Marcin 80' Kolejka 23 - 28 maja |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 2-3 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
Wisan Skopanie | 2-0 | Strzelec Dąbrowica | |
Wisła Baranów Sandomierski | 0-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
LZS Jadachy | 3-0 | Łęg Stany | |
Słowianin Grębów | 0-3 | LZS Kotowa Wola | 7 czerwca |
(wo) | |||
Na boisku 6:4. W Grębowie grał nieuprawniony zawodnik. | |||
LZS Kępie Zaleszańskie | 4-1 | Płomień Trześń | |
Ceramika Hadykówka | 4-5 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
Kolejka 24 - 4 czerwca |
Ceramika Hadykówka | 11-1 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 1-0 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Płomień Trześń | 0-2 | Słowianin Grębów | |
LZS Kotowa Wola | 1-3 | LZS Jadachy | |
Łęg Stany | 6-0 | Wisła Baranów Sandomierski | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-2 | Wisan Skopanie | |
Strzelec Dąbrowica | 2-0 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
Kolejka 25 - 11 czerwca |
Strzelec Dąbrowica | 16-1 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 2-2 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Wisan Skopanie | 1-3 | Łęg Stany | |
Wisła Baranów Sandomierski | 0-3 | LZS Kotowa Wola | |
LZS Jadachy |
5-1 | Płomień Trześń | |
Słowianin Grębów | 0-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 3-1 | Ceramika Hadykówka |
Bramki dla LZS Jadachy: Zbyrad Zbigniew 20' Bałata Grzegorz 35' Urbaniak Piotr 70' Wolan Grzegorz 85' Kolejka 26 - 15 czerwca |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 2-1 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Ceramika Hadykówka | 3-3 | Słowianin Grębów | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 1-2 | LZS Jadachy | |
Płomień Trześń | 3-0 | Wisła Baranów Sandomierski | |
(wo) | |||
Na boisku 2:1. Rażące naruszenie przez Wisłę regulaminów związkowych / zejście z boiska. | |||
LZS Kotowa Wola | 4-1 | Wisan Skopanie | |
Łęg Stany | 4-0 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-1 | Strzelec Dąbrowica |
|
LKS Tarnowska Wola | 9:0 | LZS Jadachy |
2019-08-25, 13:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 2 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 3 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.