Brak aktywnych ankiet. |
Klasa Okręgowa » Stalowa Wola | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 198, wczoraj: 75
ogółem: 3 370 258
statystyki szczegółowe
"A" Klasa - seniorzy
Korona Majdan Królewski
Jeziorak Chwałowice
Czarni Lipa
LZS Wydrza
Koniczynka Ocice
Unia Skowierzyn
Sokół Sokolniki
OKS Wielowieś
Kolejarz Knapy
"A" Klasa - juniorzy
"B" Klasa - seniorzy
GKS "Korona" Bojanów
UKS "Wspólnota" Serbinów
PKS "Wisła" Baranów Sandomierski
KS LZS Krzątka
LZS "Transdżwig" Stale
LZS "Płomień" Chmielów
Junior Zakrzów
LKS Tarnowska Wola
"B" Klasa - juniorzy
PKS "Wisła" Baranów Sandomierski
Inne:
"Wisan" Skopanie
90 minut
Podokręg Stalowa Wola
"Stal" Nowa Dęba
KS "Siarka" Tarnobrzeg
OSP Jadachy
Kolejka 1 - 8 sierpnia
Korona Majdan Królewski | 5-2 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
LZS Majdan Zbydniowski | 3-0 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
Słowianin Grębów | 2-0 | Termopol Żabno | |
Strzelec Dąbrowica | 2-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
W Ocicach. | |||
LZS Wydrza | 1-2 | Wisan Skopanie | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 1-3 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
Ceramika Hadykówka | 1-1 | LZS Jadachy | |
LZS Kotowa Wola | 1-0 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
Bramki dla LZS Jadachy: Bałata 70' Kolejka 2 - 15 sierpnia |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 1-2 | Korona Majdan Królewski | |
LZS Jadachy | 5-2 | LZS Kotowa Wola | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 3-4 | Ceramika Hadykówka | |
Wisan Skopanie | 0-2 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 4-3 | LZS Wydrza | |
Termopol Żabno | 3-3 | Strzelec Dąbrowica | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 2-4 | Słowianin Grębów | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 3-2 | LZS Majdan Zbydniowski |
Bramki dla LZS Jadachy: Grdeń Grzegorz 3' Grdeń Jerzy 57' Białek Grzegorz 65', 67' Zbyrad Zbigniew 90' Kolejka 3 - 22 sierpnia |
Korona Majdan Królewski | 7-1 | LZS Majdan Zbydniowski | |
Słowianin Grębów | 2-1 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
mecz w Zabrniu | |||
Strzelec Dąbrowica | 4-2 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
LZS Wydrza | 3-2 | Termopol Żabno | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 0-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
LZS Kotowa Wola | 7-0 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 2-3 | LZS Jadachy | |
Wisan Skopanie | 3-2 | Ceramika Hadykówka |
Bramki dla LZS Jadachy: 2 - Białek Grzegorz 1 - Zbyrad Zbigniew Kolejka 4 - 29 sierpnia |
LZS Jadachy | 1-4 | Korona Majdan Królewski | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 8-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Wisan Skopanie | 0-1 | LZS Kotowa Wola | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-1 | Ceramika Hadykówka | |
Termopol Żabno | 1-2 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 2-3 | LZS Wydrza | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 1-2 | Strzelec Dąbrowica | |
Mecz w Kotowej Woli. | |||
LZS Majdan Zbydniowski | 1-3 | Słowianin Grębów |
Bramki dla LZS Jadachy: Bałata Piotr 89' Kolejka 5 - 5 września |
Korona Majdan Królewski | 3-1 | Słowianin Grębów | |
Strzelec Dąbrowica | 1-2 | LZS Majdan Zbydniowski | |
LZS Wydrza | 2-2 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 3-3 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
LZS Kotowa Wola | 4-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 2-0 | Wisan Skopanie | |
LZS Jadachy | 0-2 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
Mecz w Chmielowie. | |||
Termopol Żabno | 2-4 | Ceramika Hadykówka |
Kolejka 6 - 12 września |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 3-1 | Korona Majdan Królewski | |
Wisan Skopanie | 2-1 | LZS Jadachy | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 3-0 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Termopol Żabno | 1-3 | LZS Kotowa Wola | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 5-1 | Ceramika Hadykówka | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 2-0 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
Mecz w Kotowej Woli | |||
LZS Majdan Zbydniowski | 5-1 | LZS Wydrza | |
Słowianin Grębów | 5-0 | Strzelec Dąbrowica |
Bramki dla LZS Jadachy: Zbyrad Zbigniew 30' Kolejka 7 - 19 września |
Korona Majdan Królewski | 3-0 | Strzelec Dąbrowica | |
LZS Wydrza | 0-0 | Słowianin Grębów | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 2-1 | LZS Majdan Zbydniowski | |
Ceramika Hadykówka | 2-4 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
w Cmolasie | |||
LZS Kotowa Wola | 4-2 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 1-2 | Termopol Żabno | |
LZS Jadachy | 2-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 4-2 | Wisan Skopanie |
Bramki dla LZS Jadachy: Białek Grzegorz 15' Grdeń 35' Kolejka 8 - 26 września |
Wisan Skopanie | 1-1 | Korona Majdan Królewski | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 3-3 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
Termopol Żabno | 1-2 | LZS Jadachy | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 6-0 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 0-0 | LZS Kotowa Wola | |
Mecz w Kotowej Woli. | |||
LZS Majdan Zbydniowski | 4-1 | Ceramika Hadykówka | |
Słowianin Grębów | 7-1 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
Strzelec Dąbrowica | 4-0 | LZS Wydrza |
Bramki dla LZS Jadachy: Samobójcza 55' Zbyrad Zbigniew 69' Opis meczu: W 55' goście wykonywali rzut wolny po którym piłka trafiła do Sochy , a ten przy próbie wybicia jej na rzut rożny nieszczęśliwie trafił do własnej bramki. Prowadzenie dla gości podwyższył Zbyrad, a miejscowych stać było tylko na uratowanie honoru po celnym strzale Ideca. Kolejka 9 - 3 października |
Korona Majdan Królewski | 3-0 | LZS Wydrza | |
(wo) | |||
Goście nie dojechali na mecz. | |||
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 1-3 | Strzelec Dąbrowica | |
Ceramika Hadykówka | 2-3 | Słowianin Grębów | |
Mecz w Cmolasie. | |||
LZS Kotowa Wola | 0-1 | LZS Majdan Zbydniowski | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 3-4 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
LZS Jadachy | 1-0 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 6-1 | Termopol Żabno | |
Wisan Skopanie | 3-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
(wo) | |||
Na boisku 1-2. |
Bramki dla LZS Jadachy: Urbaniak Piotr 19' Skład: Sędyka K - Koper T, Bałata T, Bałata P, Grdeń W, - Chmura, Urbaniak P, Grdeń J, Tomczyk, - Zbyrad Z, Bałata G Kolejka 10 - 10 października |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-3 | Korona Majdan Królewski | |
Termopol Żabno | 1-4 | Wisan Skopanie | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 2-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 3-2 | LZS Jadachy | |
Mecz w Kotowej Woli. | |||
LZS Majdan Zbydniowski | 12-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Słowianin Grębów | 0-0 | LZS Kotowa Wola | |
Strzelec Dąbrowica | 2-0 | Ceramika Hadykówka | |
LZS Wydrza | 2-0 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
Bramki dla LZS Jadachy: Grdeń 30' Bałata Tomasz 80' Kolejka 11 - 17 października |
Korona Majdan Królewski | 2-0 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
Ceramika Hadykówka | 1-1 | LZS Wydrza | |
LZS Kotowa Wola | 0-1 | Strzelec Dąbrowica | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 2-6 | Słowianin Grębów | |
LZS Jadachy | 0-3 | LZS Majdan Zbydniowski | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 1-1 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Wisan Skopanie | 2-3 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 5-3 | Termopol Żabno |
Kolejka 12 - 24 października |
Termopol Żabno | 0-2 | Korona Majdan Królewski | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 6-2 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 1-2 | Wisan Skopanie | |
LZS Majdan Zbydniowski | 0-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
Słowianin Grębów | 3-0 | LZS Jadachy | |
Strzelec Dąbrowica | 3-2 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
LZS Wydrza | 1-1 | LZS Kotowa Wola | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 4-2 | Ceramika Hadykówka |
Kolejka 13 - 31 października |
Korona Majdan Królewski | 2-2 | Ceramika Hadykówka | |
LZS Kotowa Wola | 5-3 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 2-1 | LZS Wydrza | |
LZS Jadachy | 2-0 | Strzelec Dąbrowica | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 1-0 | Słowianin Grębów | |
Wisan Skopanie | 0-2 | LZS Majdan Zbydniowski | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 0-4 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Termopol Żabno | 1-0 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) |
Kolejka 14 - 7 listopada |
LZS Kępie Zaleszańskie | 1-3 | Termopol Żabno | |
Mecz rozegrany w Kotowej Woli. | |||
LZS Majdan Zbydniowski | 1-3 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Słowianin Grębów | 4-1 | Wisan Skopanie | |
Strzelec Dąbrowica | 3-3 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
LZS Wydrza | 2-1 | LZS Jadachy | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 4-2 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Ceramika Hadykówka | 3-3 | LZS Kotowa Wola | |
Korona Majdan Królewski | 7-1 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) |
Bramki dla LZS Jadachy: Zbyrad Zbigniew 13' Kolejka 15 - 11 listopada |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 0-1 | Ceramika Hadykówka | |
LZS Jadachy | 3-0 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 3-1 | LZS Wydrza | |
Wisan Skopanie | 2-2 | Strzelec Dąbrowica | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-3 | Słowianin Grębów | |
Termopol Żabno | 4-1 | LZS Majdan Zbydniowski | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 1-3 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
LZS Kotowa Wola | 0-1 | Korona Majdan Królewski |
Kolejka 16 - 26 maja |
LZS Kępie Zaleszańskie | 1-3 | Korona Majdan Królewski | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 4-0 | LZS Majdan Zbydniowski | |
Termopol Żabno | 3-3 | Słowianin Grębów | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-1 | Strzelec Dąbrowica | |
Wisan Skopanie | 2-2 | LZS Wydrza | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 5-0 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
LZS Jadachy | 1-0 | Ceramika Hadykówka | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 2-4 | LZS Kotowa Wola |
Kolejka 17 - 1 czerwca |
Korona Majdan Królewski | 1-2 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
LZS Kotowa Wola | 2-2 | LZS Jadachy | |
Ceramika Hadykówka | 2-0 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 3-1 | Wisan Skopanie | |
LZS Wydrza | 4-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Strzelec Dąbrowica | 0-2 | Termopol Żabno | |
Słowianin Grębów | 7-2 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
LZS Majdan Zbydniowski | 0-3 | LZS Kępie Zaleszańskie |
Kolejka 18 - 26 czerwca |
Ceramika Hadykówka | 1-1 | Wisan Skopanie | |
LZS Majdan Zbydniowski | 1-4 | Korona Majdan Królewski | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 1-0 | Słowianin Grębów | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 8-3 | Strzelec Dąbrowica | |
Termopol Żabno | 6-1 | LZS Wydrza | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-1 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 5-0 | LZS Kotowa Wola | |
LZS Jadachy | 0-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
Kolejka 19 - 10 kwietnia |
Korona Majdan Królewski | 2-0 | LZS Jadachy | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 1-2 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
LZS Kotowa Wola | 3-1 | Wisan Skopanie | |
Ceramika Hadykówka | 1-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 1-1 | Termopol Żabno | |
LZS Wydrza | 1-3 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
Strzelec Dąbrowica | 1-1 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Słowianin Grębów | 3-1 | LZS Majdan Zbydniowski |
Kolejka 20 - 17 kwietnia |
Ceramika Hadykówka | 3-0 | Termopol Żabno | |
Słowianin Grębów | 2-1 | Korona Majdan Królewski | |
LZS Majdan Zbydniowski | 0-3 | Strzelec Dąbrowica | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 3-1 | LZS Wydrza | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 4-1 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-1 | LZS Kotowa Wola | |
Wisan Skopanie | 0-2 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 2-0 | LZS Jadachy |
Kolejka 21 - 24 kwietnia |
Korona Majdan Królewski | 1-0 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
LZS Jadachy | 2-2 | Wisan Skopanie | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 2-7 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
LZS Kotowa Wola | 3-1 | Termopol Żabno | |
Ceramika Hadykówka | 2-2 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 2-2 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
LZS Wydrza | 3-2 | LZS Majdan Zbydniowski | |
Strzelec Dąbrowica | 0-1 | Słowianin Grębów |
Bramki dla LZS Jadachy: 1 - Bałata Tomasz 1 - Grdeń Jerzy Kolejka 22 - 1 maja |
Strzelec Dąbrowica | 2-4 | Korona Majdan Królewski | |
Słowianin Grębów | 1-0 | LZS Wydrza | |
LZS Majdan Zbydniowski | 0-2 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 0-3 | Ceramika Hadykówka | |
(wo) | |||
Sędzia został rzucony butelką przez kibica Kępia w przerwie meczu przy stanie 0-1. | |||
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 2-1 | LZS Kotowa Wola | |
Termopol Żabno | 7-0 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
(wo) | |||
Goście zeszli w 70 minucie z boiska przy stanie 7-1. | |||
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-0 | LZS Jadachy | |
Wisan Skopanie | 3-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
Kolejka 23 - 3 maja |
Korona Majdan Królewski | 5-1 | Wisan Skopanie | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 0-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
LZS Jadachy | 3-2 | Termopol Żabno | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 1-1 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
LZS Kotowa Wola | 2-2 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Ceramika Hadykówka | 4-2 | LZS Majdan Zbydniowski | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 3-2 | Słowianin Grębów | |
LZS Wydrza | 0-0 | Strzelec Dąbrowica |
Kolejka 24 - 8 maja |
LZS Wydrza | 0-3 | Korona Majdan Królewski | |
(wo) | |||
Wydrza zawieszona w rozgrywkach. | |||
Strzelec Dąbrowica | 1-2 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
Słowianin Grębów | 0-0 | Ceramika Hadykówka | |
LZS Majdan Zbydniowski | 0-4 | LZS Kotowa Wola | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 0-3 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 2-0 | LZS Jadachy | |
Termopol Żabno | 3-3 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 5-1 | Wisan Skopanie |
Kolejka 25 - 15 maja |
Korona Majdan Królewski | 6-3 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Wisan Skopanie | 0-0 | Termopol Żabno | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 3-2 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
LZS Jadachy | 2-1 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 3-2 | LZS Majdan Zbydniowski | |
LZS Kotowa Wola | 3-3 | Słowianin Grębów | |
Ceramika Hadykówka | 1-0 | Strzelec Dąbrowica | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 3-0 | LZS Wydrza | |
(wo) | |||
Wydrza zawieszona w rozgrywkach. |
Bramki dla LZS Jadachy: 2 - Bałata Tomasz Kolejka 26 - 22 maja |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 1-2 | Korona Majdan Królewski | |
LZS Wydrza | 0-3 | Ceramika Hadykówka | |
(wo) | |||
Wydrza zawieszona w rozgrywkach. | |||
Strzelec Dąbrowica | 2-2 | LZS Kotowa Wola | |
Słowianin Grębów | 2-0 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
LZS Majdan Zbydniowski | 0-2 | LZS Jadachy | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 2-3 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 1-2 | Wisan Skopanie | |
Termopol Żabno | 2-3 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
Kolejka 27 - 29 maja |
Korona Majdan Królewski | 7-0 | Termopol Żabno | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 3-0 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
Wisan Skopanie | 0-1 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 3-0 | LZS Majdan Zbydniowski | |
(wo) | |||
Goście nie pojechali na mecz. | |||
LZS Jadachy | 2-2 | Słowianin Grębów | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 2-0 | Strzelec Dąbrowica | |
LZS Kotowa Wola | 5-1 | LZS Wydrza | |
Ceramika Hadykówka | 6-0 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
Bramki dla LZS Jadachy: Wolan Grzegorz 18' Białek Grzegorz 61' Kolejka 28 - 5 czerwca |
Ceramika Hadykówka | 0-1 | Korona Majdan Królewski | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 1-1 | LZS Kotowa Wola | |
LZS Wydrza | 1-4 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Strzelec Dąbrowica | 2-2 | LZS Jadachy | |
Słowianin Grębów | 3-2 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
LZS Majdan Zbydniowski | 1-1 | Wisan Skopanie | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 3-2 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 2-4 | Termopol Żabno |
Kolejka 29 - 12 czerwca |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 4-1 | Korona Majdan Królewski | |
Termopol Żabno | 3-3 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-1 | LZS Majdan Zbydniowski | |
Wisan Skopanie | 3-0 | Słowianin Grębów | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 4-1 | Strzelec Dąbrowica | |
LZS Jadachy | 4-1 | LZS Wydrza | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 4-2 | LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | |
LZS Kotowa Wola | 3-0 | Ceramika Hadykówka |
Bramki dla LZS Jadachy: 1 - Białek Grzegorz 1 - Grdeń Jerzy 1 - Grdeń Grzegorz 1 - Grdeń Wojciech Kolejka 30 - 19 czerwca |
Korona Majdan Królewski | 3-1 | LZS Kotowa Wola | |
mecz przerwany w 41minucie ponieważ goście opuścili boisko | |||
Ceramika Hadykówka | 1-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) | 1-1 | LZS Jadachy | |
LZS Wydrza | 2-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
Strzelec Dąbrowica | 3-2 | Wisan Skopanie | |
Słowianin Grębów | 3-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
LZS Majdan Zbydniowski | 2-3 | Termopol Żabno | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 5-0 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) |
|
LKS Tarnowska Wola | 9:0 | LZS Jadachy |
2019-08-25, 13:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 2 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 3 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.