LZS Jadachy - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 392, wczoraj: 414
ogółem: 2 413 456

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Zczuba.tv

Sport.pl

Sezon 2004-2005 - Klasa A



Kolejka 1 - 8 sierpnia

Korona Majdan Królewski 5-2 LZS Kępie Zaleszańskie
LZS Majdan Zbydniowski 3-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
Słowianin Grębów 2-0 Termopol Żabno
Strzelec Dąbrowica 2-1 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
W Ocicach.
LZS Wydrza 1-2 Wisan Skopanie
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 1-3 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Ceramika Hadykówka 1-1 LZS Jadachy
LZS Kotowa Wola 1-0 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)

Bramki dla LZS Jadachy:
Bałata 70'

Kolejka 2 - 15 sierpnia

OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 1-2 Korona Majdan Królewski
LZS Jadachy 5-2 LZS Kotowa Wola
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3-4 Ceramika Hadykówka
Wisan Skopanie 0-2 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 4-3 LZS Wydrza
Termopol Żabno 3-3 Strzelec Dąbrowica
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 2-4 Słowianin Grębów
LZS Kępie Zaleszańskie 3-2 LZS Majdan Zbydniowski

Bramki dla LZS Jadachy:
Grdeń Grzegorz 3'
Grdeń Jerzy 57'
Białek Grzegorz 65', 67'
Zbyrad Zbigniew 90'

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Korona Majdan Królewski 7-1 LZS Majdan Zbydniowski
Słowianin Grębów 2-1 LZS Kępie Zaleszańskie
mecz w Zabrniu
Strzelec Dąbrowica 4-2 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
LZS Wydrza 3-2 Termopol Żabno
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 0-1 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
LZS Kotowa Wola 7-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 2-3 LZS Jadachy
Wisan Skopanie 3-2 Ceramika Hadykówka

Bramki dla LZS Jadachy:
2 - Białek Grzegorz
1 - Zbyrad Zbigniew


Kolejka 4 - 29 sierpnia

LZS Jadachy 1-4 Korona Majdan Królewski
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 8-1 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
Wisan Skopanie 0-1 LZS Kotowa Wola
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 2-1 Ceramika Hadykówka
Termopol Żabno 1-2 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 2-3 LZS Wydrza
LZS Kępie Zaleszańskie 1-2 Strzelec Dąbrowica
Mecz w Kotowej Woli.
LZS Majdan Zbydniowski 1-3 Słowianin Grębów

Bramki dla LZS Jadachy:
Bałata Piotr 89'

Kolejka 5 - 5 września

Korona Majdan Królewski 3-1 Słowianin Grębów
Strzelec Dąbrowica 1-2 LZS Majdan Zbydniowski
LZS Wydrza 2-2 LZS Kępie Zaleszańskie
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 3-3 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
LZS Kotowa Wola 4-1 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 2-0 Wisan Skopanie
LZS Jadachy 0-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Mecz w Chmielowie.
Termopol Żabno 2-4 Ceramika Hadykówka

Kolejka 6 - 12 września

OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3-1 Korona Majdan Królewski
Wisan Skopanie 2-1 LZS Jadachy
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 3-0 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
Termopol Żabno 1-3 LZS Kotowa Wola
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 5-1 Ceramika Hadykówka
LZS Kępie Zaleszańskie 2-0 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
Mecz w Kotowej Woli
LZS Majdan Zbydniowski 5-1 LZS Wydrza
Słowianin Grębów 5-0 Strzelec Dąbrowica

Bramki dla LZS Jadachy:
Zbyrad Zbigniew 30'

Kolejka 7 - 19 września

Korona Majdan Królewski 3-0 Strzelec Dąbrowica
LZS Wydrza 0-0 Słowianin Grębów
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 2-1 LZS Majdan Zbydniowski
Ceramika Hadykówka 2-4 LZS Kępie Zaleszańskie
w Cmolasie
LZS Kotowa Wola 4-2 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 1-2 Termopol Żabno
LZS Jadachy 2-0 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 4-2 Wisan Skopanie

Bramki dla LZS Jadachy:
Białek Grzegorz 15'
Grdeń 35'

Kolejka 8 - 26 września

Wisan Skopanie 1-1 Korona Majdan Królewski
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 3-3 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Termopol Żabno 1-2 LZS Jadachy
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 6-0 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
LZS Kępie Zaleszańskie 0-0 LZS Kotowa Wola
Mecz w Kotowej Woli.
LZS Majdan Zbydniowski 4-1 Ceramika Hadykówka
Słowianin Grębów 7-1 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
Strzelec Dąbrowica 4-0 LZS Wydrza

Bramki dla LZS Jadachy:
Samobójcza 55'
Zbyrad Zbigniew 69'

Opis meczu: W 55' goście wykonywali rzut wolny po którym piłka trafiła do Sochy , a ten przy próbie wybicia jej na rzut rożny nieszczęśliwie trafił do własnej bramki. Prowadzenie dla gości podwyższył Zbyrad, a miejscowych stać było tylko na uratowanie honoru po celnym strzale Ideca.


Kolejka 9 - 3 października

Korona Majdan Królewski 3-0 LZS Wydrza
(wo)
Goście nie dojechali na mecz.
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 1-3 Strzelec Dąbrowica
Ceramika Hadykówka 2-3 Słowianin Grębów
Mecz w Cmolasie.
LZS Kotowa Wola 0-1 LZS Majdan Zbydniowski
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 3-4 LZS Kępie Zaleszańskie
LZS Jadachy 1-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 6-1 Termopol Żabno
Wisan Skopanie 3-0 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
(wo)
Na boisku 1-2.

Bramki dla LZS Jadachy:
Urbaniak Piotr 19'

Skład: Sędyka K - Koper T, Bałata T, Bałata P, Grdeń W, - Chmura, Urbaniak P, Grdeń J, Tomczyk, - Zbyrad Z, Bałata G

Kolejka 10 - 10 października

Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 1-3 Korona Majdan Królewski
Termopol Żabno 1-4 Wisan Skopanie
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 2-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
LZS Kępie Zaleszańskie 3-2 LZS Jadachy
Mecz w Kotowej Woli.
LZS Majdan Zbydniowski 12-1 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
Słowianin Grębów 0-0 LZS Kotowa Wola
Strzelec Dąbrowica 2-0 Ceramika Hadykówka
LZS Wydrza 2-0 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)

Bramki dla LZS Jadachy:
Grdeń 30'
Bałata Tomasz 80'

Kolejka 11 - 17 października

Korona Majdan Królewski 2-0 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
Ceramika Hadykówka 1-1 LZS Wydrza
LZS Kotowa Wola 0-1 Strzelec Dąbrowica
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 2-6 Słowianin Grębów
LZS Jadachy 0-3 LZS Majdan Zbydniowski
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-1 LZS Kępie Zaleszańskie
Wisan Skopanie 2-3 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 5-3 Termopol Żabno

Kolejka 12 - 24 października

Termopol Żabno 0-2 Korona Majdan Królewski
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 6-2 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
LZS Kępie Zaleszańskie 1-2 Wisan Skopanie
LZS Majdan Zbydniowski 0-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Słowianin Grębów 3-0 LZS Jadachy
Strzelec Dąbrowica 3-2 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
LZS Wydrza 1-1 LZS Kotowa Wola
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 4-2 Ceramika Hadykówka

Kolejka 13 - 31 października

Korona Majdan Królewski 2-2 Ceramika Hadykówka
LZS Kotowa Wola 5-3 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 2-1 LZS Wydrza
LZS Jadachy 2-0 Strzelec Dąbrowica
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-0 Słowianin Grębów
Wisan Skopanie 0-2 LZS Majdan Zbydniowski
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 0-4 LZS Kępie Zaleszańskie
Termopol Żabno 1-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)

Kolejka 14 - 7 listopada

LZS Kępie Zaleszańskie 1-3 Termopol Żabno
Mecz rozegrany w Kotowej Woli.
LZS Majdan Zbydniowski 1-3 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
Słowianin Grębów 4-1 Wisan Skopanie
Strzelec Dąbrowica 3-3 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
LZS Wydrza 2-1 LZS Jadachy
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 4-2 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
Ceramika Hadykówka 3-3 LZS Kotowa Wola
Korona Majdan Królewski 7-1 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)

Bramki dla LZS Jadachy:
Zbyrad Zbigniew 13'

Kolejka 15 - 11 listopada

OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 0-1 Ceramika Hadykówka
LZS Jadachy 3-0 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3-1 LZS Wydrza
Wisan Skopanie 2-2 Strzelec Dąbrowica
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 1-3 Słowianin Grębów
Termopol Żabno 4-1 LZS Majdan Zbydniowski
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 1-3 LZS Kępie Zaleszańskie
LZS Kotowa Wola 0-1 Korona Majdan Królewski

Kolejka 16 - 26 maja

LZS Kępie Zaleszańskie 1-3 Korona Majdan Królewski
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 4-0 LZS Majdan Zbydniowski
Termopol Żabno 3-3 Słowianin Grębów
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 2-1 Strzelec Dąbrowica
Wisan Skopanie 2-2 LZS Wydrza
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 5-0 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
LZS Jadachy 1-0 Ceramika Hadykówka
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 2-4 LZS Kotowa Wola

Kolejka 17 - 1 czerwca

Korona Majdan Królewski 1-2 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
LZS Kotowa Wola 2-2 LZS Jadachy
Ceramika Hadykówka 2-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 3-1 Wisan Skopanie
LZS Wydrza 4-1 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
Strzelec Dąbrowica 0-2 Termopol Żabno
Słowianin Grębów 7-2 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
LZS Majdan Zbydniowski 0-3 LZS Kępie Zaleszańskie

Kolejka 18 - 26 czerwca

Ceramika Hadykówka 1-1 Wisan Skopanie
LZS Majdan Zbydniowski 1-4 Korona Majdan Królewski
LZS Kępie Zaleszańskie 1-0 Słowianin Grębów
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 8-3 Strzelec Dąbrowica
Termopol Żabno 6-1 LZS Wydrza
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 2-1 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 5-0 LZS Kotowa Wola
LZS Jadachy 0-1 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)

Kolejka 19 - 10 kwietnia

Korona Majdan Królewski 2-0 LZS Jadachy
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 1-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
LZS Kotowa Wola 3-1 Wisan Skopanie
Ceramika Hadykówka 1-0 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 1-1 Termopol Żabno
LZS Wydrza 1-3 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
Strzelec Dąbrowica 1-1 LZS Kępie Zaleszańskie
Słowianin Grębów 3-1 LZS Majdan Zbydniowski

Kolejka 20 - 17 kwietnia

Ceramika Hadykówka 3-0 Termopol Żabno
Słowianin Grębów 2-1 Korona Majdan Królewski
LZS Majdan Zbydniowski 0-3 Strzelec Dąbrowica
LZS Kępie Zaleszańskie 3-1 LZS Wydrza
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 4-1 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 1-1 LZS Kotowa Wola
Wisan Skopanie 0-2 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2-0 LZS Jadachy

Kolejka 21 - 24 kwietnia

Korona Majdan Królewski 1-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
LZS Jadachy 2-2 Wisan Skopanie
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 2-7 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
LZS Kotowa Wola 3-1 Termopol Żabno
Ceramika Hadykówka 2-2 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 2-2 LZS Kępie Zaleszańskie
LZS Wydrza 3-2 LZS Majdan Zbydniowski
Strzelec Dąbrowica 0-1 Słowianin Grębów

Bramki dla LZS Jadachy:
1 - Bałata Tomasz
1 - Grdeń Jerzy

Kolejka 22 - 1 maja

Strzelec Dąbrowica 2-4 Korona Majdan Królewski
Słowianin Grębów 1-0 LZS Wydrza
LZS Majdan Zbydniowski 0-2 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
LZS Kępie Zaleszańskie 0-3 Ceramika Hadykówka
(wo)
Sędzia został rzucony butelką przez kibica Kępia w przerwie meczu przy stanie 0-1.
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 2-1 LZS Kotowa Wola
Termopol Żabno 7-0 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
(wo)
Goście zeszli w 70 minucie z boiska przy stanie 7-1.
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 1-0 LZS Jadachy
Wisan Skopanie 3-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)

Kolejka 23 - 3 maja

Korona Majdan Królewski 5-1 Wisan Skopanie
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 0-0 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
LZS Jadachy 3-2 Termopol Żabno
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 1-1 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
LZS Kotowa Wola 2-2 LZS Kępie Zaleszańskie
Ceramika Hadykówka 4-2 LZS Majdan Zbydniowski
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 3-2 Słowianin Grębów
LZS Wydrza 0-0 Strzelec Dąbrowica

Kolejka 24 - 8 maja

LZS Wydrza 0-3 Korona Majdan Królewski
(wo)
Wydrza zawieszona w rozgrywkach.
Strzelec Dąbrowica 1-2 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
Słowianin Grębów 0-0 Ceramika Hadykówka
LZS Majdan Zbydniowski 0-4 LZS Kotowa Wola
LZS Kępie Zaleszańskie 0-3 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 2-0 LZS Jadachy
Termopol Żabno 3-3 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 5-1 Wisan Skopanie

Kolejka 25 - 15 maja

Korona Majdan Królewski 6-3 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
Wisan Skopanie 0-0 Termopol Żabno
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3-2 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
LZS Jadachy 2-1 LZS Kępie Zaleszańskie
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 3-2 LZS Majdan Zbydniowski
LZS Kotowa Wola 3-3 Słowianin Grębów
Ceramika Hadykówka 1-0 Strzelec Dąbrowica
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 3-0 LZS Wydrza
(wo)
Wydrza zawieszona w rozgrywkach.

Bramki dla LZS Jadachy:
2 - Bałata Tomasz

Kolejka 26 - 22 maja

LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 1-2 Korona Majdan Królewski
LZS Wydrza 0-3 Ceramika Hadykówka
(wo)
Wydrza zawieszona w rozgrywkach.
Strzelec Dąbrowica 2-2 LZS Kotowa Wola
Słowianin Grębów 2-0 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
LZS Majdan Zbydniowski 0-2 LZS Jadachy
LZS Kępie Zaleszańskie 2-3 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 1-2 Wisan Skopanie
Termopol Żabno 2-3 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)

Kolejka 27 - 29 maja

Korona Majdan Królewski 7-0 Termopol Żabno
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 3-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
Wisan Skopanie 0-1 LZS Kępie Zaleszańskie
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3-0 LZS Majdan Zbydniowski
(wo)
Goście nie pojechali na mecz.
LZS Jadachy 2-2 Słowianin Grębów
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 2-0 Strzelec Dąbrowica
LZS Kotowa Wola 5-1 LZS Wydrza
Ceramika Hadykówka 6-0 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)

Bramki dla LZS Jadachy:
Wolan Grzegorz 18'
Białek Grzegorz 61'

Kolejka 28 - 5 czerwca

Ceramika Hadykówka 0-1 Korona Majdan Królewski
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 1-1 LZS Kotowa Wola
LZS Wydrza 1-4 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
Strzelec Dąbrowica 2-2 LZS Jadachy
Słowianin Grębów 3-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
LZS Majdan Zbydniowski 1-1 Wisan Skopanie
LZS Kępie Zaleszańskie 3-2 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 2-4 Termopol Żabno

Kolejka 29 - 12 czerwca

Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 4-1 Korona Majdan Królewski
Termopol Żabno 3-3 LZS Kępie Zaleszańskie
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 2-1 LZS Majdan Zbydniowski
Wisan Skopanie 3-0 Słowianin Grębów
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 4-1 Strzelec Dąbrowica
LZS Jadachy 4-1 LZS Wydrza
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 4-2 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)
LZS Kotowa Wola 3-0 Ceramika Hadykówka

Bramki dla LZS Jadachy:
1 - Białek Grzegorz
1 - Grdeń Jerzy
1 - Grdeń Grzegorz
1 - Grdeń Wojciech

Kolejka 30 - 19 czerwca

Korona Majdan Królewski 3-1 LZS Kotowa Wola
mecz przerwany w 41minucie ponieważ goście opuścili boisko
Ceramika Hadykówka 1-1 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 1-1 LZS Jadachy
LZS Wydrza 2-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Strzelec Dąbrowica 3-2 Wisan Skopanie
Słowianin Grębów 3-1 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
LZS Majdan Zbydniowski 2-3 Termopol Żabno
LZS Kępie Zaleszańskie 5-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)

Bramki dla LZS Jadachy:
Wolan Grzegorz 32'

Źródło: www.90minut.pl
  

Zegar


 

Reklama

Kalendarium

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

27

01-2018

sobota

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LZS Jadachy 3:6 Siarka II Tarnobrzeg
2017-11-25, 13:00:00
     
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
LZS "Jeziorak" Chwałowice 0:3 OKS Wielowieś
OKS "Koniczynka" Ocice 1:6 KS Żupawa
LZS "Kempus" Kępie Zaleszańskie 3:6 KS "Czarni" Lipa
KS "Łęg" Stany 0:3 "San" Wrzawy
KS Lasowiak Wola Baranowska 1:0 LZS Zbydniów
KS "Wisan" Skopanie 3:2 LZS "Kolejarz" Knapy
Siarka II Tarnobrzeg 15:0 WKS Zabrnie
LZS Jadachy 1:3 "Transdźwig" Stale

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Najnowsza galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KryniuRepok 96
2. dziennikarz.tbg 94
3. GOFER77 90
4. prezeslzs 89
5. Mariusz151 88
6. Grab21 84
7. kszupawa2012 83
8. Kerlon89 83
9. castil 81
10. pipi661 76

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Banery

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
KryniuRepok
status Gadu-Gadu