Brak aktywnych ankiet. |
Klasa Okręgowa » Stalowa Wola | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 18, wczoraj: 75
ogółem: 3 370 078
statystyki szczegółowe
"A" Klasa - seniorzy
Korona Majdan Królewski
Jeziorak Chwałowice
Czarni Lipa
LZS Wydrza
Koniczynka Ocice
Unia Skowierzyn
Sokół Sokolniki
OKS Wielowieś
Kolejarz Knapy
"A" Klasa - juniorzy
"B" Klasa - seniorzy
GKS "Korona" Bojanów
UKS "Wspólnota" Serbinów
PKS "Wisła" Baranów Sandomierski
KS LZS Krzątka
LZS "Transdżwig" Stale
LZS "Płomień" Chmielów
Junior Zakrzów
LKS Tarnowska Wola
"B" Klasa - juniorzy
PKS "Wisła" Baranów Sandomierski
Inne:
"Wisan" Skopanie
90 minut
Podokręg Stalowa Wola
"Stal" Nowa Dęba
KS "Siarka" Tarnobrzeg
OSP Jadachy
Kolejka 1 - 17 sierpnia
Olimpia Pysznica | 0-3 | Wisan Skopanie | |
Czarni Lipa | 2-1 | Termopol Żabno | |
Wisła Baranów Sandomierski | 0-0 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 0-2 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Jagiełło Pilchów | 0-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
LZS Kotowa Wola | 6-2 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
Sanna Zaklików | 1-2 | LZS Jadachy |
Kolejka 2 - 24 sierpnia |
LZS Jadachy | 1-1 | Olimpia Pysznica | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 2-2 | Sanna Zaklików | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 4-2 | LZS Kotowa Wola | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 3-2 | Jagiełło Pilchów | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 3-0 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
(wo) | |||
mecz przerwany w 43. minucie przy stanie 1-0 z powodu wtargnięcia na boisko kibiców z Wielowsi | |||
Termopol Żabno | 3-0 | Wisła Baranów Sandomierski | |
Wisan Skopanie | 1-1 | Czarni Lipa |
Bramki dla LZS Jadachy: 1 - Zbyrad Zbigniew Kolejka 3 - 31 sierpnia |
Olimpia Pysznica | 2-2 | Czarni Lipa | |
Wisła Baranów Sandomierski | 2-1 | Wisan Skopanie | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 1-4 | Termopol Żabno | |
Jagiełło Pilchów | 1-2 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
LZS Kotowa Wola | 1-3 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Sanna Zaklików | 0-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
LZS Jadachy | 1-1 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) |
Bramki dla LZS Jadachy: Wolan 40' Kolejka 4 - 7 września |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 2-0 | Olimpia Pysznica | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 3-3 | LZS Jadachy | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 3-5 | Sanna Zaklików | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 1-0 | LZS Kotowa Wola | |
Termopol Żabno | 5-1 | Jagiełło Pilchów | |
Wisan Skopanie | 5-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Czarni Lipa | 1-2 | Wisła Baranów Sandomierski |
Bramki dla LZS Jadachy: 2 - Zbyrad Zbigniew 1 - Bałata Tomasz Kolejka 5 - 14 września |
||
Olimpia Pysznica | 1-0 | Wisła Baranów Sandomierski | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 1-1 | Czarni Lipa | |
Jagiełło Pilchów | 2-2 | Wisan Skopanie | |
LZS Kotowa Wola | 2-0 | Termopol Żabno | |
Sanna Zaklików | 1-0 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
LZS Jadachy | 5-2 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 4-3 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
Kolejka 6 - 21 września |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 0-0 | Olimpia Pysznica | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-4 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 0-2 | LZS Jadachy | |
Termopol Żabno | 3-3 | Sanna Zaklików | |
Wisan Skopanie | 1-0 | LZS Kotowa Wola | |
Czarni Lipa | 2-2 | Jagiełło Pilchów | |
Wisła Baranów Sandomierski | 2-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
Kolejka 7 - 28 września |
Olimpia Pysznica | 1-3 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Jagiełło Pilchów | 0-1 | Wisła Baranów Sandomierski | |
LZS Kotowa Wola | 2-0 | Czarni Lipa | |
Sanna Zaklików | 5-2 | Wisan Skopanie | |
LZS Jadachy | 5-0 | Termopol Żabno | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 6-3 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 3-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
(wo) | |||
na boisku 2-2 |
Bramki dla LZS Jadachy: Wolan Tomasz - 45', 75', 82' Zbigniew Zbyrad - 76' Grdeń Wojciech - 85' Kolejka 8 - 5 października |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-0 | Olimpia Pysznica | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 1-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
Termopol Żabno | 1-0 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
Wisan Skopanie | 0-1 | LZS Jadachy | |
Czarni Lipa | 2-1 | Sanna Zaklików | |
Wisła Baranów Sandomierski | 2-0 | LZS Kotowa Wola | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 2-2 | Jagiełło Pilchów |
Bramki dla LZS Jadachy: 1 - Grdeń 40' (karny) Kolejka 9 - 12 października |
Olimpia Pysznica | 1-1 | Jagiełło Pilchów | |
LZS Kotowa Wola | 3-2 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Sanna Zaklików | 6-0 | Wisła Baranów Sandomierski | |
LZS Jadachy | 0-0 | Czarni Lipa | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 3-1 | Wisan Skopanie | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 2-2 | Termopol Żabno | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 8-2 | LZS Kępie Zaleszańskie |
Kolejka 10 - 19 października |
LZS Kępie Zaleszańskie | 2-1 | Olimpia Pysznica | |
Termopol Żabno | 1-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Wisan Skopanie | 2-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
Czarni Lipa | 2-1 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
Wisła Baranów Sandomierski | 2-0 | LZS Jadachy | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 4-6 | Sanna Zaklików | |
Jagiełło Pilchów | 4-5 | LZS Kotowa Wola |
Kolejka 11 - 26 października |
Olimpia Pysznica | 0-0 | LZS Kotowa Wola | |
Sanna Zaklików | 8-1 | Jagiełło Pilchów | |
LZS Jadachy |
6-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 1-3 | Wisła Baranów Sandomierski | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 4-0 | Czarni Lipa | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 3-4 | Wisan Skopanie | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 1-2 | Termopol Żabno |
Bramki dla LZS Jadachy: Brzyszcz Kamil - 12', 83' Zbyrad Zbigniew - 27', 45', 78' Wolan Tomasz - 53' Kolejka 12 - 2 listopada |
Wisan Skopanie | 0-2 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Czarni Lipa | 2-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Wisła Baranów Sandomierski | 1-0 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 8-1 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
Jagiełło Pilchów | 3-2 | LZS Jadachy | |
LZS Kotowa Wola | 1-2 | Sanna Zaklików | |
Olimpia Pysznica | 2-0 | Termopol Żabno |
Kolejka 13 - 9 listopada |
LZS Jadachy | 3-2 | LZS Kotowa Wola | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 4-1 | Jagiełło Pilchów | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 2-3 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-3 | Wisła Baranów Sandomierski | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 3-1 | Czarni Lipa | |
Termopol Żabno | 2-2 | Wisan Skopanie | |
Sanna Zaklików | 3-1 | Olimpia Pysznica |
Bramki dla LZS Jadachy: Wolan Tomasz - 55', 80' Zbyrad Zbigniew 76' Kolejka 14 - 28 marca |
Wisan Skopanie | 3-0 | Olimpia Pysznica | |
Termopol Żabno | 1-2 | Czarni Lipa | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 1-1 | Wisła Baranów Sandomierski | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-2 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 2-0 | Jagiełło Pilchów | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 3-2 | LZS Kotowa Wola | |
LZS Jadachy | 1-3 | Sanna Zaklików |
Kolejka 15 - 4 kwietnia |
Olimpia Pysznica | 2-0 | LZS Jadachy | |
Sanna Zaklików | 1-0 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
LZS Kotowa Wola | 0-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
Jagiełło Pilchów | 2-2 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 1-1 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Wisła Baranów Sandomierski | 2-0 | Termopol Żabno | |
Czarni Lipa | 1-0 | Wisan Skopanie |
Kolejka 16 - 10 kwietnia |
Czarni Lipa | 2-1 | Olimpia Pysznica | |
Wisan Skopanie | 1-0 | Wisła Baranów Sandomierski | |
Termopol Żabno | 1-3 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 1-0 | Jagiełło Pilchów | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-2 | LZS Kotowa Wola | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 0-3 | Sanna Zaklików | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 1-2 | LZS Jadachy |
Kolejka 17 - 18 kwietnia |
Olimpia Pysznica | 1-4 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
LZS Jadachy | 0-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
Sanna Zaklików | 2-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
LZS Kotowa Wola | 0-1 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Jagiełło Pilchów | 5-3 | Termopol Żabno | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 2-2 | Wisan Skopanie | |
Wisła Baranów Sandomierski | 0-2 | Czarni Lipa |
Kolejka 18 - 25 kwietnia |
Wisła Baranów Sandomierski | 2-1 | Olimpia Pysznica | |
Czarni Lipa | 2-0 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
Wisan Skopanie | 1-0 | Jagiełło Pilchów | |
Termopol Żabno | 3-1 | LZS Kotowa Wola | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 0-1 | Sanna Zaklików | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-0 | LZS Jadachy | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 5-0 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) |
Kolejka 19 - 2 maja |
Olimpia Pysznica | 2-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 0-0 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
LZS Jadachy | 2-1 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Sanna Zaklików | 1-0 | Termopol Żabno | |
LZS Kotowa Wola | 1-2 | Wisan Skopanie | |
spotkanie zostało rozegrane na boisku w Kępiu Zaleszańskim, ponieważ stadion w Kotowej Woli został zamknięty na dwa mecze. | |||
Jagiełło Pilchów | 3-2 | Czarni Lipa | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 1-1 | Wisła Baranów Sandomierski |
Kolejka 20 - 9 maja |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 0-4 | Olimpia Pysznica | |
Wisła Baranów Sandomierski | 0-0 | Jagiełło Pilchów | |
Czarni Lipa | 3-0 | LZS Kotowa Wola | |
Wisan Skopanie | 1-0 | Sanna Zaklików | |
Termopol Żabno | 3-1 | LZS Jadachy | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 3-0 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
2-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
Bramki dla LZS Jadachy: 1 - Sędyka Krzysztof Kolejka 21 - 16 maja |
Olimpia Pysznica | 0-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 2-2 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 1-3 | Termopol Żabno | |
LZS Jadachy | 0-4 | Wisan Skopanie | |
Sanna Zaklików | 1-2 | Czarni Lipa | |
LZS Kotowa Wola | 1-2 | Wisła Baranów Sandomierski | 2 czerwca |
Jagiełło Pilchów | 7-4 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
Kolejka 22 - 23 maja |
Jagiełło Pilchów | 0-1 | Olimpia Pysznica | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 3-0 | LZS Kotowa Wola | |
(wo) | |||
mecz przerwany w 60 minucie przy stanie 1-0, sędzia został uderzony przez zawodnika z Kotowej Woli | |||
Wisła Baranów Sandomierski | 3-1 | Sanna Zaklików | |
Czarni Lipa | 1-1 | LZS Jadachy | |
Wisan Skopanie | 2-3 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
Termopol Żabno | 3-3 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 2-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
Kolejka 23 - 30 maja |
Olimpia Pysznica | 1-1 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 2-2 | Termopol Żabno | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 4-0 | Wisan Skopanie | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 4-1 | Czarni Lipa | |
LZS Jadachy | 5-0 | Wisła Baranów Sandomierski | |
Sanna Zaklików | 3-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
LZS Kotowa Wola | 2-1 | Jagiełło Pilchów |
Bramki dla LZS Jadachy: Chmielowiec Grzegorz 37' Zbyrad Zbigniew 61', 84' Grdeń Wojciech 70' Bałata Tomasz 89' Kolejka 24 - 6 czerwca |
LZS Kotowa Wola | 3-1 | Olimpia Pysznica | |
Jagiełło Pilchów | 1-3 | Sanna Zaklików | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 2-1 | LZS Jadachy | |
Wisła Baranów Sandomierski | 3-1 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
Czarni Lipa | 3-1 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
Wisan Skopanie | 1-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Termopol Żabno | 5-0 | LZS Kępie Zaleszańskie |
Kolejka 25 - 13 czerwca |
Termopol Żabno | 1-3 | Olimpia Pysznica | |
LZS Kępie Zaleszańskie | 3-1 | Wisan Skopanie | |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | 1-3 | Czarni Lipa | |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 1-0 | Wisła Baranów Sandomierski | |
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | 4-1 | OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | |
LZS Jadachy | 2-2 | Jagiełło Pilchów | |
Sanna Zaklików | 3-1 | LZS Kotowa Wola |
Bramki dla LZS Jadachy: Bałata Grzegorz 48' Wolan 62' Kolejka 26 - 20 czerwca |
Olimpia Pysznica | 0-1 | Sanna Zaklików | |
LZS Kotowa Wola | 3-1 | LZS Jadachy | |
Jagiełło Pilchów | 1-2 | Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) | |
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) | 3-3 | OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | |
Wisła Baranów Sandomierski | 1-1 | Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) | |
Czarni Lipa | 3-2 | LZS Kępie Zaleszańskie | |
Wisan Skopanie | 2-1 | Termopol Żabno |
|
LKS Tarnowska Wola | 9:0 | LZS Jadachy |
2019-08-25, 13:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 2 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 3 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.