Brak aktywnych ankiet. |
Klasa Okręgowa » Stalowa Wola | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 159, wczoraj: 75
ogółem: 3 370 219
statystyki szczegółowe
"A" Klasa - seniorzy
Korona Majdan Królewski
Jeziorak Chwałowice
Czarni Lipa
LZS Wydrza
Koniczynka Ocice
Unia Skowierzyn
Sokół Sokolniki
OKS Wielowieś
Kolejarz Knapy
"A" Klasa - juniorzy
"B" Klasa - seniorzy
GKS "Korona" Bojanów
UKS "Wspólnota" Serbinów
PKS "Wisła" Baranów Sandomierski
KS LZS Krzątka
LZS "Transdżwig" Stale
LZS "Płomień" Chmielów
Junior Zakrzów
LKS Tarnowska Wola
"B" Klasa - juniorzy
PKS "Wisła" Baranów Sandomierski
Inne:
"Wisan" Skopanie
90 minut
Podokręg Stalowa Wola
"Stal" Nowa Dęba
KS "Siarka" Tarnobrzeg
OSP Jadachy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 1 - 20 sierpnia |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
Wisan Skopanie |
|
LZS Jadachy |
|
Płomień Trześń |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
Ceramika Hadykówka |
|
Czarni Lipa |
|
Słowianin Grębów |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
LZS Kotowa Wola |
|
Łęg Stany |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
Kolejka 2 - 27 sierpnia |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
Łęg Stany |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
LZS Kotowa Wola |
|
Słowianin Grębów |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
Ceramika Hadykówka |
|
Czarni Lipa |
|
Płomień Trześń |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
Wisan Skopanie |
|
LZS Jadachy |
|
Kolejka 3 - 3 września |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
LZS Jadachy |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
Wisan Skopanie |
|
Czarni Lipa |
|
Płomień Trześń |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
Ceramika Hadykówka |
|
LZS Kotowa Wola |
|
Słowianin Grębów |
|
mecz przerwany po pierwszej połowie przy stanie 0-2 |
|||
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
Łęg Stany |
|
Kolejka 4 - 10 września |
Łęg Stany |
|
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
|
|
||
na boisku 4-2 - w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik |
|||
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
Słowianin Grębów |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Ceramika Hadykówka |
|
LZS Kotowa Wola |
|
Płomień Trześń |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
Wisan Skopanie |
|
Czarni Lipa |
|
LZS Jadachy |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
Kolejka 5 - 17 września |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
Czarni Lipa |
|
LZS Jadachy |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
Wisan Skopanie |
|
LZS Kotowa Wola |
|
Płomień Trześń |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Ceramika Hadykówka |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
Słowianin Grębów |
|
Łęg Stany |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Kolejka 6 - 24 września |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
Słowianin Grębów |
|
Łęg Stany |
|
Ceramika Hadykówka |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
Płomień Trześń |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Wisan Skopanie |
|
LZS Kotowa Wola |
|
LZS Jadachy |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
Czarni Lipa |
|
Kolejka 7 - 1 października |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
Czarni Lipa |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
LZS Kotowa Wola |
|
LZS Jadachy Wolan Tomasz - 80' |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Wisan Skopanie |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
Płomień Trześń |
|
Łęg Stany |
|
Ceramika Hadykówka |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Słowianin Grębów |
|
Kolejka 8 - 8 października |
Słowianin Grębów |
|
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
Ceramika Hadykówka |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Płomień Trześń |
|
Łęg Stany |
|
Wisan Skopanie |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
LZS Jadachy Bałata - 7' 19' Wolan - 47' Samobójcza - 48' |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
LZS Kotowa Wola |
|
Czarni Lipa |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
Kolejka 9 - 15 października |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
LZS Kotowa Wola |
|
Czarni Lipa |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
LZS Jadachy |
|
Łęg Stany |
|
Wisan Skopanie |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Płomień Trześń |
|
Słowianin Grębów |
|
Ceramika Hadykówka |
|
Kolejka 10 - 22 października |
Ceramika Hadykówka |
|
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
Płomień Trześń |
|
Słowianin Grębów |
|
|
|
||
na boisku 1-3 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik |
|||
Wisan Skopanie |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
LZS Jadachy 3 - Zbigniew Zbyrad 1 - Wolan Grzegorz 1 - Wolan Tomasz 1 - Baracz Wojciech |
|
Łęg Stany |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
Czarni Lipa |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
LZS Kotowa Wola |
|
Kolejka 11 - 29 października |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
LZS Kotowa Wola |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
Czarni Lipa |
|
Łęg Stany |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
LZS Jadachy Wolan Tomasz - 43' Tomczyk Marcin - 55' |
|
Słowianin Grębów |
|
Wisan Skopanie |
|
Ceramika Hadykówka |
|
Płomień Trześń |
|
Kolejka 12 - 19 listopada |
Wisan Skopanie |
|
Ceramika Hadykówka |
|
LZS Jadachy Bałata Grzegorz - 72' |
|
Słowianin Grębów |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Czarni Lipa |
|
Łęg Stany |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
LZS Kotowa Wola |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
Płomień Trześń |
|
Kolejka 13 - 12 listopada |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
LZS Kotowa Wola |
|
Łęg Stany |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Czarni Lipa |
|
Słowianin Grębów |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
Ceramika Hadykówka |
|
LZS Jadachy |
26 listopada |
mecz powtórzony w innym terminie - pierwotnie (11 listopada) spotkanie zostało przerwane w 85. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości - po kontroli okazało się, że arbiter prowadził spotkanie pod wpływem alkoholu |
|||
Płomień Trześń |
|
Wisan Skopanie |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
Kolejka 14 - 7 kwietnia |
Wisan Skopanie |
|
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
Płomień Trześń |
|
LZS Jadachy |
|
Ceramika Hadykówka |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
|
|
||
Na boisku 2-0 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik |
|||
Słowianin Grębów |
|
Czarni Lipa |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
Łęg Stany |
|
LZS Kotowa Wola |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Kolejka 15 - 15 kwietnia |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Łęg Stany |
|
LZS Kotowa Wola |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
Słowianin Grębów |
|
Czarni Lipa |
|
Ceramika Hadykówka |
|
|
|
||
na boisku 3-0 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik |
|||
Jeziorak Chwałowice |
|
Płomień Trześń |
|
|
|
||
na boisku 1-4 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik |
|||
LZS Jadachy Urbaniak Mateusz - 74' |
|
Wisan Skopanie |
|
Skład: M.Łagowski-T.Bałata,P.Bałata,W.Grdeń,M.Jadach-K.Tomczyk,M.Tomczyk,K.Barszcz,M.Urbaniak-G.Wolan,Z.Zbyrad Kolejka 16 - 22 kwietnia |
LZS Jadachy Wolan Grzegorz - 4', 45', 85' Tomczyk Marcin - 25' Zbyrad Zbigniew - 40', 63' |
|
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
Wisan Skopanie |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
Płomień Trześń |
|
Czarni Lipa |
|
Ceramika Hadykówka |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
Słowianin Grębów |
|
LZS Kotowa Wola |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Łęg Stany |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
Kolejka 17 - 29 kwietnia |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
Łęg Stany |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Słowianin Grębów |
|
LZS Kotowa Wola |
|
Ceramika Hadykówka |
|
|
|
||
na boisku 4-0 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik |
|||
Strzelec Dąbrowica |
|
Płomień Trześń |
|
Czarni Lipa |
|
Wisan Skopanie |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
LZS Jadachy Urbaniak Mateusz - 90' |
|
Kolejka 18 - 3 maja |
Jeziorak Chwałowice |
|
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
LZS Jadachy Wolan Grzegorz - 83' |
|
Czarni Lipa |
|
Wisan Skopanie |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
Płomień Trześń |
|
LZS Kotowa Wola |
|
Ceramika Hadykówka |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
|
|
||
na boisku 0-2 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik |
|||
Słowianin Grębów |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Łęg Stany |
|
Kolejka 19 - 6 maja |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Łęg Stany |
|
Słowianin Grębów |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
Ceramika Hadykówka |
|
|
|
||
na boisku 4-0 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik |
|||
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Płomień Trześń |
|
LZS Kotowa Wola |
|
Wisan Skopanie |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
LZS Jadachy Zbyrad Zbigniew - 8' Tomczyk Krzysztof - 22' Bałata Tomasz - 53' Urbaniak Mateusz - 63' (karny) |
|
Czarni Lipa |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
Kolejka 20 - 13 maja |
Czarni Lipa |
|
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
LZS Jadachy Bałata T - 10' Brzyszcz K - 11' Tomczyk M - 38' |
|
LZS Kotowa Wola |
|
Wisan Skopanie |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Płomień Trześń |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
Ceramika Hadykówka |
|
Łęg Stany |
|
|
|
||
na boisku 0-1 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik |
|||
Słowianin Grębów |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Skład: Łagowski M, - Bałata T, Bałata P, Grdeń W, Bałata G (89' Sędyka K), - Jadach M, Tomczyk M, Tomczyk K, Urbaniak M, - Zbyrad Z (81' Ciach S), Brzyszcz Kolejka 21 - 20 maja |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
Słowianin Grębów |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Ceramika Hadykówka |
|
|
|
||
na boisku 1-0 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik |
|||
Łęg Stany |
|
Płomień Trześń |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
Wisan Skopanie |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
LZS Jadachy |
|
LZS Kotowa Wola |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
Czarni Lipa |
|
Kolejka 22 - 27 maja |
Strzelec Dąbrowica |
|
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
Czarni Lipa |
|
LZS Kotowa Wola |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
|
|
||
przerwany w 65. minucie przy stanie 3-2 - goście zeszli z boiska |
|||
LZS Jadachy Urbaniak M - 4' (karny) |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
Wisan Skopanie |
|
Łęg Stany |
|
Płomień Trześń |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Ceramika Hadykówka |
|
Słowianin Grębów |
|
Kolejka 23 - 3 czerwca |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
Ceramika Hadykówka |
|
Słowianin Grębów |
|
Płomień Trześń |
7 czerwca, 16:00 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Wisan Skopanie |
|
Łęg Stany |
|
LZS Jadachy Zbyrad Zbigniew - 70' |
2 czerwca, 17:00 |
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Czarni Lipa |
|
LZS Kotowa Wola |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
|
|
||
przerwany w 50. minucie przy stanie 2-0, ponieważ goście zeszli z boiska. |
Kolejka 24 - 10 czerwca |
LZS Kotowa Wola |
|
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
Czarni Lipa |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
Łęg Stany |
|
LZS Jadachy |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Wisan Skopanie |
|
Słowianin Grębów |
|
Płomień Trześń |
|
Ceramika Hadykówka |
|
Kolejka 25 - 17 czerwca |
Płomień Trześń |
|
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
Ceramika Hadykówka |
|
Wisan Skopanie |
|
Słowianin Grębów |
|
LZS Jadachy |
16 czerwca, 17:00 |
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
Łęg Stany |
|
Czarni Lipa |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
LZS Kotowa Wola |
|
Kolejka 26 - 24 czerwca |
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) |
|
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) |
|
LZS Kotowa Wola |
|
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) |
|
Strzelec Dąbrowica |
|
Łęg Stany |
|
Czarni Lipa |
|
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) |
|
Jeziorak Chwałowice |
|
Słowianin Grębów |
|
LZS Jadachy Wolan Grzegorz - 8' |
|
Ceramika Hadykówka |
|
Wisan Skopanie |
|
Płomień Trześń
|
|
Puchar Polski 2006/2007, grupa: Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola |
I runda - 13 sierpnia |
|
Drogą losowania do następnej rundy awansował także jeden zespół spośród przegranych w I rundzie - Retman Ulanów. |
LZS Tarnowska Wola |
|
Wisan Skopanie |
13 sierpnia, 17:00 |
|
|
||
Huragan Zdziechowice |
|
Czarni Lipa |
13 sierpnia, 17:00 |
Łęg Kopcie |
|
LZS Jadachy |
13 sierpnia, 17:00 |
Emaus Gorzyce |
|
Jeziorak Chwałowice |
13 sierpnia, 17:00 |
San Wrzawy |
|
Strzelec Dąbrowica |
13 sierpnia, 17:00 |
Termopol Żabno |
|
LZS Kotowa Wola |
13 sierpnia, 17:00 |
|
|
||
gospodarze wycofali się z rozgrywek |
|||
Grabniak Hucisko |
|
LZS Podwolina |
13 sierpnia, 17:00 |
Armes Racławice |
|
LZS Przędzel |
13 sierpnia, 17:00 |
Retman Ulanów |
|
Łęg Stany |
13 sierpnia, 17:00 |
Kłyż Tarnogóra |
|
Ceramika Harasiuki |
13 sierpnia, 17:00 |
Rotunda Krzeszów |
|
Czarni Sójkowa |
13 sierpnia, 17:00 |
|
|
||
Strażak Przyszów |
|
Słowianin Grębów |
13 sierpnia, 17:00 |
LKS Brzyska Wola |
|
Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna |
13 sierpnia, 17:00 |
|
|
||
goście wycofali się z rozgrywek |
|||
Jodła Przychojec |
|
Azalia Wola Zarczycka |
13 sierpnia, 17:00 |
Staromieszczanka Stare Miasto |
|
Azalia Brzóza Królewska |
13 sierpnia, 17:00 |
Sezon 2006/07 |
||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2006-08-13 17:00 |
POkr, I runda |
|
LZS Jadachy |
|
2006-08-20 |
VI liga, Kolejka 1 |
LZS Jadachy |
|
|
2006-08-27 |
VI liga, Kolejka 2 |
|
LZS Jadachy |
|
2006-09-03 |
VI liga, Kolejka 3 |
|
LZS Jadachy |
|
2006-09-10 |
VI liga, Kolejka 4 |
LZS Jadachy |
|
|
2006-09-17 |
VI liga, Kolejka 5 |
|
LZS Jadachy |
|
2006-09-24 |
VI liga, Kolejka 6 |
LZS Jadachy |
|
|
2006-10-01 |
VI liga, Kolejka 7 |
|
LZS Jadachy |
|
2006-10-08 |
VI liga, Kolejka 8 |
LZS Jadachy |
|
|
2006-10-15 |
VI liga, Kolejka 9 |
|
LZS Jadachy |
|
2006-10-22 |
VI liga, Kolejka 10 |
LZS Jadachy |
|
|
2006-10-29 |
VI liga, Kolejka 11 |
|
LZS Jadachy |
|
2006-11-19 |
VI liga, Kolejka 12 |
LZS Jadachy |
|
|
2006-11-26 |
VI liga, Kolejka 13 |
|
LZS Jadachy |
|
2007-04-07 |
VI liga, Kolejka 14 |
|
LZS Jadachy |
|
2007-04-15 |
VI liga, Kolejka 15 |
LZS Jadachy |
|
|
2007-04-22 |
VI liga, Kolejka 16 |
LZS Jadachy |
|
|
2007-04-29 |
VI liga, Kolejka 17 |
|
LZS Jadachy |
|
2007-05-03 |
VI liga, Kolejka 18 |
LZS Jadachy |
|
|
2007-05-06 |
VI liga, Kolejka 19 |
|
LZS Jadachy |
|
2007-05-13 |
VI liga, Kolejka 20 |
LZS Jadachy |
|
|
2007-05-20 |
VI liga, Kolejka 21 |
|
LZS Jadachy |
|
2007-05-27 |
VI liga, Kolejka 22 |
LZS Jadachy |
|
|
2007-06-02 17:00 |
VI liga, Kolejka 23 |
|
LZS Jadachy |
|
2007-06-10 |
VI liga, Kolejka 24 |
LZS Jadachy |
|
|
2007-06-16 17:00 |
VI liga, Kolejka 25 |
|
LZS Jadachy |
|
2007-06-24 |
VI liga, Kolejka 26 |
LZS Jadachy |
|
|
|
|
|
|
|
Uwaga: W przypadku kolejek, które były rozgrywane w więcej niż jednym dniu, a nie ma dokładnych terminów poszczególnych meczów za datę meczu w powyższej tabeli przyjęto pierwszy dzień rozegrania kolejki. Aby uzyskać dokładne dane nt. terminów kolejek - zajrzyj na stronę rozgrywek. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LKS Tarnowska Wola | 9:0 | LZS Jadachy |
2019-08-25, 13:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 2 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 3 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.