2010-04-21, 16:30

Czas spotkania: 90 min.

LZS Jadachy - OKS "Koniczynka" Ocice

2:2 (0:0)

Pech – tym jednym słowem można określić końcowe sekundy meczu, kiedy to w 89’ straciliśmy bramkę, która zabrała nam dwa cenne punkty. Ale zacznijmy od początku. Pierwsza połowa nie przyniosła nam bramek, jednak na poziom gry nie mogliśmy narzekać, gra toczyła się w szybkim tempie, jednak brakowało sytuacji strzeleckich. W drugiej połowie meczu, gra się uspokoiła, ale za to kibice zgromadzeni na stadionie w Jadachach doczekali się bramek. Pierwsza padła w 68’ kiedy to Durlak Adam wykorzystał zamieszanie w polu karnym Ocic i z najbliższej odległości umieścił futbolówkę w siatce. Prowadzeniem nie cieszyliśmy się zbyt długo, bo w 75’ padła wyrównująca bramka. Już 1’ później jest 2:1 dla Jadachów. Tuż przed samym polem karnym Ocic faulowany jest Kurzymski Patryk, a rzut wolny na bramkę zamienia Zaliński Karol, który strzela mocno po ziemi obok interweniującego bramkarz gości. Niestety na nasze nieszczęście w ostatniej minucie meczu, „Koniczynka” doprowadza do wyrównania, za sprawą Ordona i biernej postawie naszych zawodników w polu karnym. Szkoda tych dwóch punktów, ponieważ to nasza drużyna zasłużyła na wygraną, dodatkowo sędzia w 80’ powinien dać „czerwień” zawodnikowi z Ocic który zatrzymał szarżującego Kurzymskiego wychodzącego na czystą pozycje. Oby już w niedzielę szczęście nam dopisało w potyczce z „Łęgiem” Kopcie.

1:0 – Durlak Adam 68’ (bez asysty)
1:1 – Wójcik Marcin 75’
2:1 – Zaliński Karol 76’ (z wolnego)
2:2 – Ordon Marcin 89’

LZS Jadachy: Łagowski Mariusz, - Zaliński Karol, Grdeń Wojciech (c), Grdeń Jerzy, Tomczyk Krzysztof, - Tomczyk Marcin, Wolan Grzegorz (73’ Bałata Grzegorz), Durlak Adam, Gaweł Michał, - Niedziałek Kamil (62’ Zbyrad Zbigniew), Kurzymski Patryk,

OKS "Koniczynka" Ocice: Lis Łukasz, - Mierzejewski Michał (72' Lubera Tomasz), Dziadura Łukasz, Zych Grzegorz, Stadnicki Piotr, - Olszowy Karol, Ordon Łukasz, Malarz Wojciech, Perła Kamil (72' Debel Mateusz), - Wójcik Marcin, Ryznar Dominik (46' Ordon Marcin),